Zombie World: Tower Defense

بازی اندروید Zombie World: Tower Defense v1.0.19 جهان زامبی ها

اگر به زامبی ها و بازی هایی که آن ها در آن وجود دارند علاقمند هستید بهترین گزینه بازی Zombie World: Tower Defense می‌باشد. در این گیم در اواخر سال ۲۰۱۷ ویروس عجیبی در کل دنیا پخش شده است این ویروس بیشتر از نیمی از مردم جهان را به خود آلوده و تبدیل بده مردگان متحرکی به نام زامبی کرده است.همانطور که گفته شد ویروسی باعث تبدیل تعداد زیادی انسان …

۱۳۹۶-۱۲-۰۳ 705 بار بدون دیدگاه majidpashaie

اگر به زامبی ها و بازی هایی که آن ها در آن وجود دارند علاقمند هستید بهترین گزینه بازی Zombie World: Tower Defense می‌باشد. در این گیم در اواخر سال ۲۰۱۷ ویروس عجیبی در کل دنیا پخش شده است این ویروس بیشتر از نیمی از مردم جهان را به خود آلوده و تبدیل بده مردگان متحرکی به نام زامبی کرده است.همانطور که گفته شد ویروسی باعث تبدیل تعداد زیادی انسان به زامبی شده ولی هنوز امید است و این امید نجات یافته ها هستند. شما باید در نقش رهبر این نجات یافته ها قلعه های مستحکمی را طراحی کنید، سلاح بدست آورید و… تا از شر زامبی ها در امان بمانید و بشریت را نجات دهید.

بازی Zombie World: Tower Defense یک گیم در سبک استراژیک با رده سنی می‌باشد. این بازی توسط شرکت Angry Rock Games برای نسخه های اندرویدی تولید شده  و منتشر گشته است. این بازی تنها محصول شرکت انگری راک گیمز می‌باشد و به همین دلیل بیشترین تلاش خود را برای آن کرده است. دانلود بازی Zombie World: Tower Defense در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۵۰ تا ۱۰۰ هزار نسخه و امتیاز گرفته شده آن در گوگل پلی ۴٫۳ از ۵ می‌باشد.

Zombie World: Tower Defense

گیم پلی Zombie World: Tower Defense

همانطور که گفته شد شما در نقش رهبر گروهی از نجات یافته هستید. حتما با وظایف یک رهبر آشنایید که باید همیشه قبل از انجام کاری تفکر کند، قدرت نظامی داشته باشد، قابلیت فرماندهی و کنترل افراد را داشته باشد و… . اگر شما قادر به انجام این وظایف باشید بهتر است که این بازی را نصب کنید. بیشترین کاری که شما در بازی انجام خواهید داد دفاع کردن می‌باشد به این معنی که شما برجکی را در اختیار خواهید داشت و باید بتوانید با استفاده از سلاح های خود از بالا زامبی هارا نابود کنید.

اگر به سبک بازی های استراژیک علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود بازی Brutal Age: Horde Invasion و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Zombie World: Tower Defense :

  • گیم پلی جذاب آخرالزمانی
  • وجود زرادخانه های سلاح برای شما
  • قابلیت ارتقاء تجهیزات و برج ها
  • وجود بیش از 6 نیروی ویژه با قدرت های ماوراطبیعی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Zombie World: Tower Defense :

  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Zombie World: Tower Defense
بازی اندروید Zombie World: Tower Defense
بازی اندروید Zombie World: Tower Defense
بازی اندروید Zombie World: Tower Defense

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.19 حجم 84 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده