Zombie Survival: Game of Dead

بازی اندروید Zombie Survival: Game of Dead v3.1.0 بازی مرگ

در بازی Zombie Survival: Game of Dead شما در نقش شخصی به نام D قرار دارید. زمان بازی در سال ۲۰۳۰ میلادی در کشور ایالات متحده آمریکا و در شهر نیویورک می‌‌باشد. ویروسی عجیب تمامی دنیا را فرا گرفته در ابتدای بازی در یک لحظه ناگهان شهر خواهد لرزید و آسمان به رنگ تیره در خواهد آمد بعد از آن که هوا روشن می‌شود و خورشید طلوع می‌کند شاهد صحنه های …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۳-۱۱ 1679 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی Zombie Survival: Game of Dead شما در نقش شخصی به نام D قرار دارید. زمان بازی در سال ۲۰۳۰ میلادی در کشور ایالات متحده آمریکا و در شهر نیویورک می‌‌باشد. ویروسی عجیب تمامی دنیا را فرا گرفته در ابتدای بازی در یک لحظه ناگهان شهر خواهد لرزید و آسمان به رنگ تیره در خواهد آمد بعد از آن که هوا روشن می‌شود و خورشید طلوع می‌کند شاهد صحنه های ترسناکی خواهید بود.در سال ۲۰۳۰ در بازی زامبی ها توسط ویروسی که گفته شد در هوا پخش شده به وجود می‌آیند. و بعد از روشن شد هوا شما شاهد صحنه درگیری آن ها با بازمانده ها خواهید شد و میبنید که زامبی ها به هیچ کس رحم نخواهند کرد و همه را خواهند خورد.

بازی Zombie Survival: Game of Dead یک گیم در سبک اکشن و آرکید با درجه سنی +۱۲ می‌باشد. این گیم توسط شرکت One Pixel Studio برای نسخه های اندروید تولید شده و منتشر گشته است. دانلود بازی Zombie Survival: Game of Dead در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان قابل استفاده می‌باشد. آمار دانلود و نصب این گیم بین ۱۰ تا ۵۰ هزار نسخه و امتیاز در گوگل پلی ۴٫۳ از ۵ می‌باشد.

Zombie Survival: Game of Dead

گیم پلی Zombie Survival: Game of Dead

در بازی Zombie Survival: Game of Dead شهر نیویورک تسلیم زامبی ها شده است و فقط یک بازمانده باقی بامنده است و آن هم شما هستید. وظیفه شما در بازی نابودی زامبی ها می‌باشد و اینکار هم فقط و فقط با استفاده از تجهیزات تظامی امکان پذیر است که شما باید با گذراندن ماموریت های مختلف و پی در پی به تمامی آن ها دست پیدا کنید تا بتوانید در مراحل بعدی که به مراتب سخت تر خواهند شد راحت تر پیروز شوید. اگر به سبک بازی Zombie Survival: Game of Dead علاقه دارید بهتر است که بازی Once Upon a Tower را نیز تجربه کنید و با کلیک بر روی آن، آن را نیز دانلود کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Zombie Survival: Game of Dead :

  • وجود مراحل مختلف و زیاد
  • وجود مرکز خرید

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Zombie Survival: Game of Dead :

  • آماده شدن برای کریسمس
  • افزودن 4 مرحله جدید
  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Zombie Survival: Game of Dead
بازی اندروید Zombie Survival: Game of Dead
بازی اندروید Zombie Survival: Game of Dead
بازی اندروید Zombie Survival: Game of Dead

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.1.0 حجم 74 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده