Zombie Shooter VR

بازی اندروید Zombie Shooter VR v1.94 قاتل زامبی واقعیت مجازی

با بازی Zombie Shooter VR از پیشرفت تکنولوژی و استفاده از آن برای بازی کردن لذت ببرید. این بازی، شما را در میان زامبی ها قرار می دهد که وظیفه ی شما کشتن آن ها می باشد. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. امروزه تکنولوژی روز به روز بیشتر و بیشتر پیشرفت می کند و ما شاهد اخبار و گجت های بیشتری هستیم که استفاده از آن ها …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۸-۲۳ 1471 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با بازی Zombie Shooter VR از پیشرفت تکنولوژی و استفاده از آن برای بازی کردن لذت ببرید. این بازی، شما را در میان زامبی ها قرار می دهد که وظیفه ی شما کشتن آن ها می باشد. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

امروزه تکنولوژی روز به روز بیشتر و بیشتر پیشرفت می کند و ما شاهد اخبار و گجت های بیشتری هستیم که استفاده از آن ها می تواند بسیاری از امور را برای ما راحت تر کند و بسیار کاربردی هستند. از طرفی بازی های زیادی نیز برای سرگرم کردن کاربر ها به بیرون عرضه می شود. این بازی ها هر کدام از سبک و داستان های جدیدی بهره می برند، حال تصور کنید شاهد آخرین و جدید ترین گجت ها در کنار هم در بازی های خود باشیم، مسلما بازی های جذاب تر و پر هیجان تری را شاهد خواهیم بود.

یکی از تکنولوژی هایی که امروزه بسیار بر سر زبان ها افتاده است، واقعیت مجازی یا همان Virtual Reality می باشد. به وسیله ی این گجت شما می توانید به طور مجازی خود را در فضای دیگر ببینید. به عنوان مثال با آن می توانید خود را سوار بر یک هواپیمای در حال سقوط در نظر بگیرید. بازی Zombie Shooter VR نیز از همین تکنولوژی استفاده کرده است.

بازی Zombie Shooter VR را شرکت FIBRUM ساخته است. این شرکت بازی های زیادی در حوزه ی واقعیت مجازی ساخته است و از شرکت های پیشرو در واقعیت مجازی می باشد. بازی Zombie Shooter VR نیز تاکنون توانسته فقط در گوگل پلی بین ۱ تا ۵ میلیون بار دانلود شود که یک آمار خوب به حساب می آید. البته نا گفته نماند به این نکته نیز توجه نمایید، برای استفاده از این بازی به هدست های واقعیت مجازی نیازمند هستید. برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت فیبروم مراجعه کنید.

Zombie Shooter VR

با Zombie Shooter VR به دنیای زامبی ها وارد شوید

بازی های زیادی در حوزه ی زامبی وجود دارد که از معروف ترین آن ها می توان به بازی Guns, Cars, Zombies اشاره کرد. البته بازی Zombie Shooter VR به دلیل اینکه از تکنولوژی واقعیت مجازی استفاده می کند، کاملا متفاوت می باشد. در این بازی شما بعد از اینکه از هدست استفاده کردید، می توانید با نگاه به اسلحه، آن را انتخاب کنید و سپس شما وارد تونلی پر از زامبی می شوید که می توانید با نگاه به آن ها، زامبی ها را بکشید.

بازی Zombie Shooter VR با استفاده از واقعیت مجازی می تواند لحظات پر هیجان و ترسناکی را برای شما ایجاد می کند. شما می توانید بازی Zombie Shooter VR را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Zombie Shooter VR :

  • بهره بردن از تکنولوژی واقعیت مجازی
  • گیم پلی راحت
  • احساس هیجان فوق العاده در کنار زامبی ها با استفاده از واقعیت مجازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Zombie Shooter VR :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Zombie Shooter VR
بازی اندروید Zombie Shooter VR
بازی اندروید Zombie Shooter VR

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.94 حجم 25 | 155 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده