Zombie Reaper 2

بازی اندروید Zombie Reaper 2 v2.1.1 دروکنندگان زامبی ۲

با Zombie Reaper 2 می توانید اوج هیجان کشتن زامبی ها را تجربه کنید. شما در این بازی باید به شکل های گوناگون و جذابی زامبی ها را از بین ببرید. با ما معرفی این بازی هیجان انگیز همراه باشید. مدتی است که زامبی ها وارد عرصه های سینمایی و بازی سازی شده اند. دنیای بازی اندروید نیز از این قاعده مستثنی نبوده است. در بیشتر موارد بازی ها و …

آفلاین ۱۳۹۵-۱۰-۱۶ 985 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با Zombie Reaper 2 می توانید اوج هیجان کشتن زامبی ها را تجربه کنید. شما در این بازی باید به شکل های گوناگون و جذابی زامبی ها را از بین ببرید. با ما معرفی این بازی هیجان انگیز همراه باشید.

مدتی است که زامبی ها وارد عرصه های سینمایی و بازی سازی شده اند. دنیای بازی اندروید نیز از این قاعده مستثنی نبوده است. در بیشتر موارد بازی ها و فیلم هایی  که موضوعی در مورد زامبی ها دارند، پر از هیجان و جذابیت بوده اند، البته صحنه های خشونت آمیزی نیز در آن ها دیده می شود.

در دنیای بازی های اندروید نیز بازی های زیادی در مورد زامبی ها وجود دارند. علت این اتفاق را می توان هیجان و جذابیت بالای این گونه بازی ها دانست. در این بازی ها شما باید زامبی ها که دشمن اصلی شما به حساب می آیند را بکشید. در بازی های این چنینی شما مسلما با صحنه هایی اکشن رو به رو می شوید. بازی Zombie Reaper  نیز دقیقا همین طور می باشد. از دیگر بازی های مشابه به این بازی، می توان به بازی های Zombie Anarchy و Zombie Defense Adrenaline اشاره کرد.

بازی های  Zombie Reaper ۲را استودیو بازی سازی ۸Square Games ساخته است. این بازی را می توان به نوعی یک استودیوی حرفه ای در ساخت بازی های مربوط به زامبی دانست. این استودیو توانسته یکی از موفق ترین سری های بازی زامبی یعنی Zombie Reaper را بسازد و موفقیت زیادی نیز کسب کرده است.

گیم پلی بازی Zombie Reaper 2

همانطور که گفته شد، شما باید در این بازی زامبی ها که دشمنان شما می باشند را نابود کنید. همانطور که انتظار می رفت در این بازی نیز زامبی ها زمین را اشغال کرده اند و سعی دارند دیگر انسان ها را نیز بکشند و آن ها را نیز تبدیل زامبی کنند. . در واقع در هر مرحله، شما باید جان یک انسان را نجات بدهید. زامبی ها از سمت های مختلف به طرف او حمله می کنند و شما باید آن ها را با استفاده از اسلحه متفاوت  بکشید و امتیاز خود را بیشتر کنید.

در بازی Zombie Reaper 2 هر چه شما بتوانید بیشتر به سر زامبی ها شلیک کنید و یا همان هد-شات (head shot) کنید، امتیاز بیشتری کسب خواهید کرد. همچنین هر چه بتوانید زامبی های بیشتری را پست سر هم بکشید ، امتیاز شما چندین برابر می شود.

در حین بازی در گوشه ی بالای صفحه شما یک نقشه دارید که به کمک آن می توانید راحت تر زامبی ها را بکشید. در بعضی از مواقع که صحنه تاریک می باشد و یا دود و مه زیادی فضا را در بر گرفته، این نقشه می تواند بسیار کارآمد باشد.

در این بازی، تعداد زیادی اسلحه طراحی شده است. در ابتدا بعضی از اسلحه قفل می باشند و شما باید با استفاده از امتیازاتی که کسب کرده اید آن ها را باز کنید. سلاح های مختلف در این بازی به طور زیبایی ساخته شده اند و دقیقا مانند دنیای واقعی هر کدام از سلاح ها ویژگی خاص خود را دارد و کارایی خاص خود را دارد.

Zombie Reaper 2

حالت های متفاوت بازی Zombie Reaper 2

یکی از نکات قوت بازی Zombie Reaper 2  را می توان حالت های مختلف این بازی دانست. در این بازی شما محدود به یک نوع بازی کردن نمی باشید. علاوه بر حالت معمول این بازی که شما در یک خیابان برای حفظ جان یک نفر زامبی ها را می کشید، حالت های دیگر هم برای بازی موجود می باشد.

یکی از این حالت رانندگی و کشتن زامبی ها می باشد. در ابن حالت شما سوار یک ماشین خواهید بود و مسیری را طی می کنید و هر چه جلو تر بروید، امتیاز بیشتری کسب خواهید کرد. در طی این مسیر زامبی به ماشین شما حمله می کنند و از آن آویزان می شوند و شما باید چپ و راست کردن گوشی ، ماشین خود را چپ و راست کنید تا زامبی ها به سایر موانع برخورد کنند و جان خود را از دست بدهند.

در یکی دیگر از حالت، که شباهت زیادی به سبک اصلی بازی نیز دارد. در این سبک  زامبی ها از همه طرف به یک سر نشین هلیکوپتر سقوط کرده حمله می کنند و می خواهند تا سرنشین آن را بکشند. هر چه شما بیشتر بتوانید جان سر نشین را حفظ کنید، امتیاز بیشتری کسب خواهید کرد.

نکات جالب بازی Zombie Reaper 2

یکی از نکات جالب این بازی، نارنجک های موجود در این بازی می باشد که فقط زامبی ها را می کشد. بنابراین در مواقعی که تعداد زامبی ها زیاد می شود ، می تواند بسیار موثر باشد. همچنین در این بازی، تیر ها نیز از دیوار ها رد می شوند، بنابراین می توانید با استفاده از نقشه و پیش بینی موقعیت زامبی ها، آن ها را از پشت دیوار نیز از بین ببرید.

بازی Zombie Reaper 2 یک بازی کاملا اکشن می باشد که کار شما در آن کشتن زامبی به شکل ها گوناگون می باشد. در این بازی صحنه های بسیار جذابی خواهید دید که از آن ها به هیجان می آیید. شما می توانید بازی اندروید Zombie Reaper 2  را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Zombie Reaper :

  • وجود حالات مختلف و جذاب بازی
  • گرافیکی تحسین برانگیز
  • وجود تعداد زیادی از سلاح های مختلف
  • صحنه های اکشن هیجان انگیز

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Zombie Reaper :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Zombie Reaper
بازی اندروید Zombie Reaper
بازی اندروید Zombie Reaper
بازی اندروید Zombie Reaper

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.1.1 حجم 47 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده