Zombie Offroad Safari

بازی اندروید Zombie Offroad Safari v1.2.1 زامبی آفرود

بازی Zombie Offroad Safari یک بازی اندرودی هیجان انگیز می‌باشد که با امتیاز ۴٫۶ از ۵ و با بیش از ۱٫۵ میلیون دانلود یکی از بازی‌های خوب ماشین سواری و ریس می‌باشد که توسط کمپانی DogByte Games توسعه و طراحی و به صورت رایگان در پلی استور منتشر گردیده است. در بازی هیجان انگیز Zombie Offroad Safari شما باید مناطق مختلف را یکی پس از دیگری بپیمایید و در یک دنیایی که با زامبی‌ها …

۱۳۹۷-۰۱-۱۹ 1389 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

بازی Zombie Offroad Safari یک بازی اندرودی هیجان انگیز می‌باشد که با امتیاز ۴٫۶ از ۵ و با بیش از ۱٫۵ میلیون دانلود یکی از بازی‌های خوب ماشین سواری و ریس می‌باشد که توسط کمپانی DogByte Games توسعه و طراحی و به صورت رایگان در پلی استور منتشر گردیده است. در بازی هیجان انگیز Zombie Offroad Safari شما باید مناطق مختلف را یکی پس از دیگری بپیمایید و در یک دنیایی که با زامبی‌ها پر شده است برای بقا و نجات خود دست و پنجه نرم کنید و در بین مسیر برای خود غنیمت جمع کنید تا به یک پناهگاه امن برسید، تنها آفرود با ماشین‌های مختلف و غول پیکر راه نجات شما از این دنیا است! در بازی Zombie Offroad Safari شما قادر خواهید بود با آفرودرهای ۴×۴، کامیون‌های غول پیکر و پدال گاز لدرهای شش چرخ را تا ته فشار دهید چون راه چندان سختی را در پی خواهید داشت. در این بازی مسابقه‌ای و ریس باید با آفرود خود را از جهان باز آخرالزمانی نجات دهید و با استفاده از سلاح‌های مرگبار زامبی‌های از بین ببرید. همچنین می‌توانید بازی Zombie Tsunami را که یک بازی بسیار جالب زامبی است را نیز دانلود و نصب کنید.

همچنین می‌توانید با امتیازاتی که به دست می‌آورید ماشین‌ها و سلاح‌های جدیدی را باز کنید و آنها در مراحل مختلف تست نمایید و هر کدام را که بهتر بود بر روی ماشن غول پیکر خود سوار کنید و به جنگ با زامبی‌ها بروید. ویژگی دیگر این بازی وجود مراحل متعدد و جذاب می‌باشد که هر یک با عنصر‌های مختلف گرافیکی تزئین شده‌اند و همچنین می‌توانید در مسابقات و چالش‌هایی که بازی به صورت هفتگی یا ماهانه برگذار می‌کند شرکت کنید و در پایان چالش که در جول رده‌بندی قرار گرفتید جوایزی را از طرف توسعه دهنده دریافت کنید که هر کدام از چالش‌های به نوبه خود امتیاز بیشتری را به شما می‌دهد.

Zombie Offroad Safari

 

بازی مسابقه‌ای اندروید Zombie Offroad Safari

این بازی به صورت جهان آزاد است و میتوانید به هر مکانی که خواستید سفر نمایید و در بین راه با کشتن زامبی‌ها برای خود امتیاز کسب نمایید، بنابراین تمامی ماموریت‌هایی که به شما داده میشود را باید به طور کامل به پایان برسانید تا به یک ابر قهرمان تبدیل شوید. در بازی Zombie Offroad Safari بیش از ۱۲ نوع ماشین با قابلیت‌های منحصر به فرد گنجانده شده و میتوانید بسته به نوع ماشین سلاح‌‌های قوی تر را بر روی آن قرار دهید، این بازی جذاب و هیجان انگیز را میتوانید به صورت رایگان از وبسایت یزد اپلیکیشن دریافت کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Zombie Offroad Safari زامبی آفرود :

  • دارای بیش از 12 نوع ماشین مختلف
  • هماهنگی بسیار عالی صدا و تصویر
  • امکان پیدا کردن پرچم‌های کشف در در کوهستان‌های
  • سلاح‌های متعدد و جالب با امکان ارتقاء
  • دارای بیش از 5 نوع جهان آزاد برای اکتشاف و نبرد با زامبی‌ها

پیش نمایش

بازی اندروید Zombie Offroad Safari زامبی آفرود
بازی اندروید Zombie Offroad Safari زامبی آفرود
بازی اندروید Zombie Offroad Safari زامبی آفرود
بازی اندروید Zombie Offroad Safari زامبی آفرود
بازی اندروید Zombie Offroad Safari زامبی آفرود

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2.1 حجم 16 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده