Zombie Combat Simulator

بازی اندروید Zombie Combat Simulator v1.1.8 شبیه ساز نبرد با زامبی ها

اگر شما به زامبی ها و سبک بازی ها آن ها علاقه دارید بهتر است مبارزه با زامبی ها و نابود کردن آن ها در طیف گسترده تری تجربه کنید. و اینکار توسط بازی Zombie Combat Simulator برای شما به طور کامل میسر شده است. در این گیم همانطور که گفته شده شبیه ساز می‌باشد یعنی شما قابلیت ایجاد یک منطقه از زامبی هارا توسط خود خواهید داشت.همانطور که گفته …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۲-۱۳ 542 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

اگر شما به زامبی ها و سبک بازی ها آن ها علاقه دارید بهتر است مبارزه با زامبی ها و نابود کردن آن ها در طیف گسترده تری تجربه کنید. و اینکار توسط بازی Zombie Combat Simulator برای شما به طور کامل میسر شده است. در این گیم همانطور که گفته شده شبیه ساز می‌باشد یعنی شما قابلیت ایجاد یک منطقه از زامبی هارا توسط خود خواهید داشت.همانطور که گفته شد بازی Zombie Combat Simulator دارای قابلیت شبیه ساز می‌باشد به این صورت که شما در یک ادیتور (ویرایشگر) قابلیت چیدمان زامبی ها و نیرو های نظامی را در یک منطقه خواهید داشت. قابل ذکر است بازی به صورت آنلاین و آفلاین می‌باشد.

بازی Zombie Combat Simulator یک گیم آنلاین و آفلاین در سبک اکشن و شبیه ساز با درجه سنی +۱۸ می‌باشد. این بازی توسط شرکت AirBlade Studio برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. دانلود بازی Zombie Combat Simulator در گوگل پلی و سایت یزداپلکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۵۰۰ هزار تا ۱ میلیون نسخه و امتیاز ۴٫۵ از ۵ می‌باشد.

 

Zombie Combat Simulator

بازی اندروید Zombie Combat Simulator

در بازی Zombie Combat Simulator چندین نوع زامبی و چندین نیرو نظامی با سلاح ها و تجهیزات متفاوت وجود دارد که شما در بخش ادیتور و شبیه ساز قابلیت دسترسی کامل به آن ها را دارید. همینطور بعد از ساخت یک محل مملو از زامبی و نیرو های نظامی قابلیت اجرا آن را نیز خواهید داشت و همینطور می‌توانید دوستان خود را نیز به بازی ملحق کنید و به آن ها نیز سرباز بدهید تا بتوانند در رکاب شما مبارزه کنند و زامبی هارا از بین ببرند. بازی به صورت سه بعدی و شوتر سوم شخص می‌باشد که این ویژگی ها ساخت یک ماموریت را آسان و جالب تر خواهد کرد.

اگر به سبک بازی های شبیه ساز علاقه دارید بهتر است که بازی Truck Driver crazy road را نیز دانلود و تجربه کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Zombie Combat Simulator :

  • وجود تنوع نیرو های نظامی و زامبی ها
  • قابلیت آنلاین و آفلاین
  • قابلیت ساخت ماموریت توسط شما

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Zombie Combat Simulator :

  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Zombie Combat Simulator
بازی اندروید Zombie Combat Simulator
بازی اندروید Zombie Combat Simulator
بازی اندروید Zombie Combat Simulator

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1.8 حجم 43 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده