Zombie Age 2

بازی اندروید Zombie Age 2 v1.2.2 عصر زامبی

Zombie Age 2 یک بازی اکشن و پویا برای دستگاه‌های اندرویدی می‌باشد که شما وارد دنیای زامبی‌ها می‌شوید که در آن شخصیت و سلاح انتخاب شده شما نقش مهم و دو عامل بسیار کاربردی در پیروزی در برابر زامبی‌ها ایفا می‌کند. البته باید بازی Zombie Age 2 را از بازی‌های دیگر اکشن کمپانی DIVMOB جدا دانست، زیرا شما باید زنده ماندن و نابودی زامبی‌ها را سر لوحه بازی خود قرار دهید …

۱۳۹۶-۰۸-۰۸ 789 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

Zombie Age 2 یک بازی اکشن و پویا برای دستگاه‌های اندرویدی می‌باشد که شما وارد دنیای زامبی‌ها می‌شوید که در آن شخصیت و سلاح انتخاب شده شما نقش مهم و دو عامل بسیار کاربردی در پیروزی در برابر زامبی‌ها ایفا می‌کند. البته باید بازی Zombie Age 2 را از بازی‌های دیگر اکشن کمپانی DIVMOB جدا دانست، زیرا شما باید زنده ماندن و نابودی زامبی‌ها را سر لوحه بازی خود قرار دهید و با ماجرا‌های متفاوت و جذاب از جمله سفر کردن به یک ناحیه مشخص، کشتن تعدادی از زامبی‌ها یا پیدا کردن یک شئ خاص و یا نجات دادن شخصیت‌ های دیگر بازی به منظور تکمیل و پیشبرد مراحل مختلف انجام دهید.

 

Zombie Age 2

بازی اندروید Zombie Age 2

بازی Zombie Age 2 بسیار جذاب در سبک اکشن دارای ۱۷ شخصیت متفاوت مانند رمبو و ترمیناتور و… می باشد. بیش از ۳۰ نوع سلاح و گزینه برای ارتقاء و حتی کمک گرفتن از دوستان خود برای یاری رساندن به شما نیز از دیگر قابلیت های بازی عصر زامبی ۲ به شمار می رود. اگر شما هم معتاد بازی‌های اکشن می‌باشید و میخواهید ساعت‌ ها و ساعت‌ ها سرگرم این بازی شوید توصیه می‌کنیم این بازی را از دست ندهید و با کسب امتیاز و بالا بردن رتبه خود در بازی عصر زامبی ۲ به یکی از اسطوره ‌های این بازی تبدیل شوید.

گیم پلی بازی عصر زامبی ۲

گیم پلی بازی Zombie Age 2 بسیار روان می‌باشد و تقریبا با گیم پلی بازی Tap Knight تشابه دارد  به طوری که یک جوی استیک برای حرکت دادن شخصیت به جهت‌های مختلف و یک دکمه شلیک برای نابود کردن شمنان، یک کلید برای تعویض سلاح و دکه تعویض خشاب مهمات سلاح تعویه شده است. صفحه اصلی بازی از یک نوار HP، سلاح‌ها و مهمات، سکه‌های کسب شده و تعداد زامبی‌های کشته و سطحی که در آن قرار داردی آراسته شده تا بتوانید به سرعت به هر یک از بخش‌های مورد نظر دسترسی پیدا کنید.

در کل بازی Zombie Age 2 یک بازی بی‌نقص و تمام عیار جدا از بحث تبلیغات مانند تمام بازی‌های قبلی این کمپانی بسیار عملکرد خوبی را در طی سال‌های انتشار خود برای کاربران فراهم نموده است و توانسته در نمرات ۸ از ۱۰ در زمینه گیم پلی و داستان، ۹ از ۱۰ در زمینه گرافیک و صدا کسب کند که کمک شایانی به توسعه هرچه بیشتر سازنده برای این بازی می‌کند.


ویژگی های کلیدی Zombie Age :

  • مبارزه با زامبی‌ها در 7 حالت و 7 قلمرو خطرناک
  • دارای بیش از 70 اسلحه مختلف با قابلیت ارتقاء
  • بیش از 15 شخصیت کارتونی جذاب و معروف
  • پشتیبانی از دو کیفیت SD و کیفیت HD
  • درخواست دوستی برای مبارزه تن به تن با دیگران

پیش نمایش

Zombie Age
Zombie Age
Zombie Age
Zombie Age
Zombie Age

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2.2 حجم 26 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده