YouCam Makeup

نرم افزار اندروید YouCam Makeup Full v5.37.3 دوربین آرایشی شما

با نرم افزار YouCam Makeup به طور کاملا متفاوت و جالبی عکس های خود ویرایش کنید. با این نرم افزار شما می توانید صورت خود را با سلیقه ی شخصی خود ویرایش کنید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید. با پیشرفت تکنولوژی و تولید تلفن ها هوشمند جدید تر، روز به روز دوربین تلفن های همراه، قوی تر می شود. از این رو، تعداد عکس هایی که …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۰۱ 1007 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با نرم افزار YouCam Makeup به طور کاملا متفاوت و جالبی عکس های خود ویرایش کنید. با این نرم افزار شما می توانید صورت خود را با سلیقه ی شخصی خود ویرایش کنید. با ما با معرفی این نرم افزار همراه باشید.

با پیشرفت تکنولوژی و تولید تلفن ها هوشمند جدید تر، روز به روز دوربین تلفن های همراه، قوی تر می شود. از این رو، تعداد عکس هایی که روزانه با تلفن همراه گرفته می شود، نیز بیشتر می شود طوری که امروزه نمی توان آمار دقیقی از آن داد. موج سلفی گرفتن نیز همه ی جهان را در برگرفته است و به نوعی، تبدیل به یک عادت روزمره شده است. از طرفی شبکه های اجتماعی روز به روز شلوغ تر می شوند و افراد بیشتری عضو آن ها می شوند و عکس های بیشتری از خود به اشتراک می گذارند.

بیشتر ما تمایل داریم تا عکس هایی را که ثبت می کنیم را کمی ویرایش کنیم و به قولی آن ها را زیباتر کنیم. همین تمایل و علاقه باعث شده تا نرم افزار های ویرایش عکس زیادی مورد استفاده قرار گیرد که هر کدام قابلیت های خاصی دارند و به کمک آن ها شما می توانید عکس های خود را به طور خاصی ویرایش کنید. از بین این نرم افزار ها می توان به نرم افزار Photo Studio Pro اشاره کرد.

نرم افزار YouCam Makeup طرز کاری کاملا متفاوت دارد و شاید بتوان گفت به نوعی دیگر عکس شما را ویرایش می کند. با این نرم افزار شما می توانید صورت عکس خود را آرایش کنید. این نرم افزار را استودیو Perfect Corp ساخته است. این استودیو در گذشته نرم افزار هایی برای آرایش نیز ساخته بود ، پس می توان گفت در ساخت چنین نرم افزار هایی مهارت دارد.

 

YouCam Makeup

 

با YouCam Makeup چهره خود را آرایش کنید

همانطور که گفته شد، این نرم افزار از ابزار های متفاوتی برای ویرایش عکس شما بهره می برد. با YouCam Makeup شما می توانید چهره ی عکس خود را آرایش کنید. شما می توانید رنگ رژ لب خود را تغییر دهید و یا می توانید از مداد های مختلف چشم استفاده کنید. علاوه بر این ها ، تغییر دادن رنگ مو نیز با این نرم افزار امکان پذیر می باشد. به طور خلاصه، با YouCam Makeup می توانید به راستی چهره ی خود را آرایش کنید.

نرم افزار YouCam Makeup را می توان یک ویرایشگر عکس کاملا متفاوت دانست که شما با آن می توانید صورت خود را با لوازم مختلف آرایش کنید. شما می توانید نرم افزار YouCam Makeup را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید YouCam Makeup :

  • امکان ویرایش عکس ها با لوازم آرایشی
  • دارای فیلم های آموزش آرایش
  • امکان تغییر رنگ رژ لب، مداد چشم و ..
  • امکان تغییر رنگ مو
  • دارای فیلتر‌های رنگی مختلف

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید YouCam Makeup :

  • اضافه شدن صورتک‌های جدید
  • برطرف شدن مشکلات جزئی
  • اضافه شدن چند اسکین جدید

پیش نمایش

نرم افزار اندروید YouCam Makeup
نرم افزار اندروید YouCam Makeup
نرم افزار اندروید YouCam Makeup

دانلود باکس Download Box

نسخه 5.37.3 حجم 6 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده