Yalghaar: Action FPS Shooting Game

بازی اندروید Yalghaar: Action FPS Shooting Game v3.1.1 یالگر

کشور پاکستان توسط تروریسم ها نا امن شده وجود آن ها باعث ایجاد ترس و وحشت و همینطور مرگ و میر فراوان مردم آن کشور شده است. در بازی Yalghaar: Action FPS Shooting Game شما در نقش یک نیروی زبده و آموزش دیده آمریکایی به پاکستان اعزام می‌شوید و ایفای نقش خواهید کرد. وظیفه اصلی شما پاکسازی شهر از تروریسم و نابودی نقشه های آن ها می‌باشد.همانطور که گفته شد …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۱-۱۶ 612 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

کشور پاکستان توسط تروریسم ها نا امن شده وجود آن ها باعث ایجاد ترس و وحشت و همینطور مرگ و میر فراوان مردم آن کشور شده است. در بازی Yalghaar: Action FPS Shooting Game شما در نقش یک نیروی زبده و آموزش دیده آمریکایی به پاکستان اعزام می‌شوید و ایفای نقش خواهید کرد. وظیفه اصلی شما پاکسازی شهر از تروریسم و نابودی نقشه های آن ها می‌باشد.همانطور که گفته شد شما به عنوان یک سرباز با مهارت به پاکستان تفوذ می‌کنید و ماموریت های تروریست هارا که شامل بمب گذاری، ترور کردن، گروگان گیری و.. می‌باشد را خنتی می‌کنید. برای انجام هرکدام از این کار ها شما باید آموزش مخصوص آن مورد را ببنید. مردم پاکستان به شما نیاز دارند تا آن ها را از دست سربازان شیطان نجات دهید.

بازی به صورت آفلاین است و نیازی به اتصال به اینترنت ندارد به این معنی که شما در هر مکان و زمان قادر به بازی کردن بدون وقفه خواهید بود.

گیم Yalghaar: Action FPS Shooting Game یک بازی در سبک اکشن و شوتر اول شخص با رده سنی +۱۲ می‌باشد. این بازی توسط شرکت Rockville Games برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. از دیگر بازی های این شرکت می‌توان به Commode Rush: Toilet Surfers اشاره کرد. دانلود بازی Yalghaar: Action FPS Shooting Game در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۱ تا ۵ میلیون نسخه و امتیاز گرفته شده آن در گوگل پلی ۴٫۵ از ۵ می‌باشد.

Yalghaar: Commando Action FPS Shooter Game

گیم پلی Yalghaar: Action FPS Shooting Game

در بازی یالگر سلاح های پیشرفته و فوق العاده ای در اختیار شما قرار می‌گیرد تا در مقابله با دشمنان چیزی کم نداشته باشید بلکه از آن ها سر تر هم باشید. این سلاح ها شامل سلاح های سازمانی کشور های مختلف مانند M4 سلاح سازمانی ایالات متحده آمریکا و یا AK سلاح سازمانی روسیه می‌شود. یکی از راه های پیروزی شما در هر ماموریت مخفی کار است. اگر دیده نشوید به راحتی و بدون مزاحم قادر به انجام ماموریت خواهید بود اما اگر مخفی کاری نکیند مجبور به درگیری با تمامی نیرو های حاضر در محل خواهید شد که کار آسانی نیست و ممکن است جان سالم از این نبرد به در نبرید.

از ویژگی های خوب بازی Yalghaar: Action FPS Shooting Game می‌توان به آفلاین بودن آن که شما را از اتصال به اینترنت بی نیاز کرده و قابلیت خرید و ارتقاء سلاح ها و تجهیزات اشاره کرد که همیشه شما را بروز و آماده می‌کند. اگر به سبک بازی های اکشن علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Reporter 2 می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Yalghaar: Action FPS Shooting Game :

  • بازی به صورت کاملا آفلاین می‌باشد.
  • وجود سلاح های متفاوت و متنوع
  • صداگذاری خوب و مهیج بودن بازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Yalghaar: Action FPS Shooting Game :

  • رفع اشکلات جزئی
  • پشتیبانی زبان های بیشتر کشور ها

پیش نمایش

بازی اندروید  Yalghaar: Action FPS Shooting Game
بازی اندروید  Yalghaar: Action FPS Shooting Game
بازی اندروید  Yalghaar: Action FPS Shooting Game
بازی اندروید  Yalghaar: Action FPS Shooting Game
بازی اندروید  Yalghaar: Action FPS Shooting Game

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.1.1 حجم 92 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده