Yahoo Mail

نرم افزار Yahoo Mail – Free Email App v5.31.1 ایمیل یاهو اندروید

Yahoo Mail – Free Email App نرم افزار رسمی ایمیل یاهو برای اسمارت فون های اندروید می باشد که به کاربر امکان دسترسی بی درد سر به ایمیل یاهو را می دهد. با جستجو کردن در Inbox خود می توانید به سرعت ایمیل دریافتی خود را پیدا کنید و به آن پاسخ دهید. با داشتن این نرم افزار کاربردی دیگر نیاز نیست برای چک کردن ایمیل به سایت یاهو بروید …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۶-۱۷ 1288 بار دیدگاه‌ها برای نرم افزار Yahoo Mail – Free Email App v5.31.1 ایمیل یاهو اندروید بسته هستند جهانبخش
Yahoo Mail – Free Email App نرم افزار رسمی ایمیل یاهو برای اسمارت فون های اندروید می باشد که به کاربر امکان دسترسی بی درد سر به ایمیل یاهو را می دهد. با جستجو کردن در Inbox خود می توانید به سرعت ایمیل دریافتی خود را پیدا کنید و به آن پاسخ دهید.

با داشتن این نرم افزار کاربردی دیگر نیاز نیست برای چک کردن ایمیل به سایت یاهو بروید و وقت خود را بیهوده هدر بدهید بلکه با استفاده از نرم افزار ایمیل یاهو می توانید به تمام ایمیل های یاهوی خود دسترسی داشته باشید، ایمیل ها را بخوانید و به آنها پاسخ دهید. اگر شما یکی از کاربران یاهو هستید، قطعا با بخش ایمیل یاهو نیز سر و کار داشته‌اید و میدانید که یکی از معتبر‌ترین ایمیل‌های دنیا می‌باشد، حال شما اگر یک حساب کاربری در یاهو دارید و می‌خواهید مدام ایمیل‌های خود را چک کنید و در همه جا و هم زمان‌ها به آن دسترسی داشته باشید این نرم افزار یک گزینه بسیار مناسب برای شماست تا به بهترین نحو ممکن ایمیل‌های خود را مدیریت نمایید.

yahoo mail

! Yahoo Mail

برای استفاده از این اپلیکیشن نیاز به اینترنت پر سرعت نیست بلکه با دیتای گوشی به راحتی پاسخگوی نیاز شماست. این نرم افزار توسط شرکت Yahoo تولید شده و دارای محیطی ساده، پرسرعت و کاربردی می باشد که تمام امکانات ایمیل را بصورت یکجا در اختیار کاربر قرار می دهد.
در نسخه جدید این اپلیکیشن امکان اضافه کردن اکانت Google, Outlook, AOL به نرم افزار اضافه شده که باعث شده این نرم افزار را به یک نرم افزار کامل مدیریت ایمیل تبدیل کند.
Yahoo mail برای دسترسی راحتتر کاربران اندرویدی به E-mail اقدام به ساخت این نرم افزار کرده است پس اگر به دنبال نرم افزاری ساده و قدرتمند برای مدیریت ایمیل های خود در اسمارت فون اندرویدی خود هستید Yahoo mail پیشنهاد ما به شماست.

ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید Yahoo Mail :

  • امکان مدیریت ایمیل یاهو، جیمیل، AOL و Outlook در کنار هم
  • ارسال و دریافت ایمیل و جست و جو در متن ایمیل ها با سرعت باور نکردنی
  • پیوست کردن چندین عکس و یا ویدئو بصورت یکجا
  • فعال کردن Account Key برای ورود بدون رمز به ایمیل
  • در اختیار گذاشتن 100 گیگابایت فضای رایگان در اختیار کاربر
  • دسترسی به پیام های صندوق دریافت تنها با یک کلیک
  • هشدار در هنگام دریافت ایمیل جدید و امکان تنظیم هشدار سفارشی

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید Yahoo Mail :

  • رفع برخی از اشکالات جزئی

پیش نمایش

نرم افزار اندروید Yahoo Mail
نرم افزار اندروید Yahoo Mail
نرم افزار اندروید Yahoo Mail

دانلود باکس Download Box

نسخه 5.31.1 حجم 16 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه‌ها برای نرم افزار Yahoo Mail – Free Email App v5.31.1 ایمیل یاهو اندروید بسته هستند دیدگاه تایید شده