Y8 Football League Sports Game

بازی اندروید Y8 Football League Sports Game v1.2.0 لیگ فوتبالی Y8 + مود

با بازی Y8 Football League Sports Game به صورت کارتونی، فانتزی و جالب با دیگر افراد فوتبال بازی کنید. در این بازی بازیکنان واقعی به صورت جالب و با مزه ای طراحی شده اند اما نحوه ی فوتبال بازی کردن در این بازی کمی متفاوت می باشد! با ما با معرفی این بازی همراه باشید. ورزش در دنیا طرفداران بی شماری دارد و علاقه مندان زیادی برای خود جذب کرده …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۶-۱۳ 10833 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با بازی Y8 Football League Sports Game به صورت کارتونی، فانتزی و جالب با دیگر افراد فوتبال بازی کنید. در این بازی بازیکنان واقعی به صورت جالب و با مزه ای طراحی شده اند اما نحوه ی فوتبال بازی کردن در این بازی کمی متفاوت می باشد! با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

ورزش در دنیا طرفداران بی شماری دارد و علاقه مندان زیادی برای خود جذب کرده است. شاید بتوان گفت پر طرفدار ترین ورزش در حال حاضر فوتبال می باشد. فوتبال یکی از پر هیجان ترین ورزش های دنیا محسوب می شود و طرفداران بی شماری دارد و افراد زیادی به صورت جدی اخبار و موضوعات مرتبط با آن را پیگیری می کنند. از این رو سازندگان بازی نیز توجه ویژه ای به فوتبال دارند و در دنیای اندروید نیز بازی های فوتبالی زیادی دیده می شود که از موفق ترین و پر طرفدار ترین آن ها می توان به بازی FIFA Mobile Soccer اشاره کرد.

در بازی Y8 Football League Sports Game بازیکنان دنیای واقعی فوتبال به صورت جالب و با مزه ای طراحی شده اند. شما در این بازی می توانید یک بازیکن از هر تیم را انتخاب کنید و در مقابل بازیکن دیگری قرار بگیرید. شاید از این لحاظ بتوان این بازی را شبیه به بازی Puppet Football League Spain دانست، البته شما در بازی Y8 Football League Sports Game می توانید با افراد مختلف در سر تا سر جهان رقابت کنید.

بازی Y8 Football League Sports Game را استودیو بازی سازی Y8 ساخته است. این استودیو سابقه ی ساختن بازی های متعدد در سبک های متفاوت را در کارنامه ی خود دارد. بازی Y8 Football League Sports Game نیز تاکنون توانسته فقط در گوگل پلی بین ۱ تا ۵ میلیون بار دانلود شود و از طرف کاربران نمره ی ۴٫۶ از ۵ را کسب کند که یک آمار بسیار خوب محسوب می شود.

 

Y8 Football League Sports Game

 

با Y8 Football League Sports Game به صورت اکشن فوتبال بازی کنید

همانطور که گفته شد، در این بازی شما باید یک بازیکن از یک تیم را انتخاب کنید و در مقابل یک بازیکن از تیم دیگر بازی کنید. البته در این بازی شما می توانید توانایی های خاصی در طول بازی کسب کنید. به عنوان مثال شما می توانید شوتی آتشین بزنید تا بازیکن حریف نتواند آن را بگیرد.

بازی Y8 Football League Sports Game یک بازی فوتبالی بسیار زیبا می باشد که درآن صحنه های بسیار جذاب و تماشایی نیز دیده می شود. شما می توانید بازی Y8 Football League Sports Game را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Y8 Football League Sports Game :

  • رفع مشکلات جزئی
  • طراحی بازیکنان فوتبال واقعی به صورت فانتزی
  • وجود تیم های مختلف
  • وجود 8 توانایی خاص برای هیجان انگیز تر شدن بازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Y8 Football League Sports Game :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Y8 Football League Sports Game
بازی اندروید Y8 Football League Sports Game
بازی اندروید Y8 Football League Sports Game

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.2.0 حجم 28 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده