شیائومی

چرا شیائومی گوشی های هوشمند ضد آب تولید نمی کند؟

همانطور که می دانید، امسال شرکت شیائومی چندین گوشی هوشمند مانند Redmi 3, Redmi Note 3 و Redmi 3S را عرضه کرد، که به عنوان گوشی های میان رده در نظر گرفته می شوند و همچنین پرچمدار خود Mi 5 را نیز عرضه کرد. این دستگاه ها می توانند دستگاه های معقول و خوبی باشند، اما اگر شما به دنبال یک گوشی هوشمند ضد آب باشید، هیچ دستگاهی در محصولات این …

۱۳۹۵-۰۴-۰۲ 685 بار بدون دیدگاه Mr

همانطور که می دانید، امسال شرکت شیائومی چندین گوشی هوشمند مانند Redmi 3, Redmi Note 3 و Redmi 3S را عرضه کرد، که به عنوان گوشی های میان رده در نظر گرفته می شوند و همچنین پرچمدار خود Mi 5 را نیز عرضه کرد. این دستگاه ها می توانند دستگاه های معقول و خوبی باشند، اما اگر شما به دنبال یک گوشی هوشمند ضد آب باشید، هیچ دستگاهی در محصولات این شرکت چینی وجود ندارد که این نیاز شما را برطرف کند و به احتمال زیاد از این برند چشم پوشی می کنید. اما چرا؟ در این مطلب همراه ما باشید تا علت را در مورد اینکه چرا شیائومی علاقه ای به تولید گوشی های هوشمند ضد آب ندارد، از سخنان مدیر عامل این شرکت چینی جویا شویم.

Lei Jun مدیر عامل شرکت شیائومی، اخیرا بیان کرده است که رابط کاربری MIUI 8 نسبت به MIUI 7 تبلیغات کمتری خواهد داشت و همچنین بیان کرد که این شرکت تا به حال ۱۰۰ میلیون عدد از گوشی های هوشمند خود در مدل های مختلف را به فروش رسانده است.

شیائومی

نظر Lei Jun ، مدیرعامل شیائومی در مورد گوشی های ضد آب

رئیس شرکت چینی شیائومی Lei Jun راجع به ضد آب نبودن دستگاه های شیائومی صحبت هایی کرد که از رویکرد این شرکت در رابطه با این موضوع دفاع کند. Lei Jun در اولین دفاع خود در رابطه با این موضوع بیان کرد که تعداد کمی از مردم، از ما راجع به اینکه چرا دستگاه های ضد آب تولید نمی کنیم سوال کرده اند. او همچنین بیان کرد که حتی یک خسارت جزئی به گوشی می تواند باعث خراب شدن و از بین رفتن کارایی قابلیت ضد آب بودن در گوشی ها شود. شما می توانید یک گوشی را پرتاب کنید تا یک ترک کوچک بر آن بیفتد و با این وجود آب می تواند به راحتی وارد دستگاه شما شده و به آن صدمه بزند، حتی اگر ضد آب باشد.

Lei Jun همچنین بیان کرد که دلیل کاملا مهمتر برای این موضوع، هزینه انجام این کار در گوشی های هوشمند شیائومی است. او بیان کرد که در صورتی که مشتریان خواهان این موضوع باشند، این شرکت می تواند با هزینه ۲۰ تا ۳۰ درصد بیشتر اقدام به ساخت گوشی های ضد آب برای مشتریان کند. اما هدف شیائومی تولید گوشی های هوشمند با کیفیت بالا و با قیمت های معقول و قابل پرداخت می باشد که این شرکت تا به حال در تولید چنین گوشی هایی کاملا خوب ظاهر شده است. ذکر این نکته لازم است که قیمت های گوشی های هوشمندی که دارای قابلیت ضد آب نمی باشند از لحاظ قیمت معقول تر می باشند و قیمت گوشی های ضد آب بیشتر از آن چیزی است که مردم گمان می کنند.

عکس العمل مردم و طرز فکر مردم در مقابل این نظر مدیر این شرکت جالب توجه است. به هر صورت نمی توانیم فعلا انتظار تولید دستگاهی با قابلیت ضد آب بودن را از سوی این شرکت داشته باشیم. البته اگر مشتریان این شرکت فشار را بر روی این شرکت بیشتر کنند، امکان اینکه شرکت نظر خود را تغییر دهد و دست به تولید چنین دستگاه هایی بزند دور از انتظار نیست.

نظر شما راجع به دیدگاه مدیرعامل این شرکت مبنی بر دلایل تولید نکردن گوشی های هوشمند ضد آب چیست؟

 منبع: androidheadlines.com

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده