Xiaomi Mi5s

شیائومی Xiaomi Mi5s مجهز به سنسور اثرانگشت التراسونیک خواهد بود

طبق شایعات نقل شده از رسانه ها و خبرگزاری های چینی، Xiaomi Mi5s دارای ویژگی های جالب توجه و بسیار خوبی خواهد بود. این امکانات و ویژگی های جالب توجه شامل نمایشگر حساس به فشار (۳D Touch)، سنسور تشخیص اثر انگشت فراصوت (آلتراسونیک یا ultrasonic ) و دوربین دوگانه در پشت دستگاه خواهد بود. Xiaomi Mi5 به تازگی معرفی شده و اگر خبرهایی که از رسانه های چینی منتشر شده صحت داشته …

۱۳۹۵-۰۴-۰۳ 1208 بار بدون دیدگاه Mr

طبق شایعات نقل شده از رسانه ها و خبرگزاری های چینی، Xiaomi Mi5s دارای ویژگی های جالب توجه و بسیار خوبی خواهد بود. این امکانات و ویژگی های جالب توجه شامل نمایشگر حساس به فشار (۳D Touch)، سنسور تشخیص اثر انگشت فراصوت (آلتراسونیک یا ultrasonic ) و دوربین دوگانه در پشت دستگاه خواهد بود. Xiaomi Mi5 به تازگی معرفی شده و اگر خبرهایی که از رسانه های چینی منتشر شده صحت داشته باشد، احتمالا باید منتظر یک نسخه بروز رسانی شده از این دستگاه در نیمه دوم سال میلادی باشیم. برای کسب اطلاعات دیگر در مورد این دستگاه، در این مطلب با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

Xiaomi Mi5s

Xiaomi Mi5s

بنابر شایعات Xiaomi Mi5s در طراحی کاملا شبیه به نسخه اصلی این دستگاه یعنی Xiaomi Mi5 خواهد بود. بعلاوه انتظار می رود که Xiaomi Mi5s مانند نسخه قبلی خود Xiaomi Mi5 دارای صفحه نمایش ۵٫۱۵ اینچی با رزولوشن FULL HD باشد. البته این دستگاه احتمالا با بهبود هایی در میزان حافظه داخلی همراه خواهد بود. یکی از جزئیات ذکر شده در مورد این دستگاه جدید در گزارشات مبنی بر وجود نمایشگر حساس به فشار(مانند آنچه در iPhone 6s و iPhone 6s Plus و یا Huawei Mate S دیدیم) می باشد.

سنسور اثر انگشت در Xiaomi Mi5s

شیائومی همچنین قصد استفاده از یک سنسور تشخیص اثر انگشت فوق سریع ساخت شرکت کوالکام را در این دستگاه دارد. قبل از معرفی Xiaomi Mi5 شایعاتی وجود داشت که نشان می داد این دستگاه اولین گوشی هوشمند شیائومی با سنسور اثر انگشت آلتراسونیک خواهد بود که البته واقعیت نداشت. شایعات نقل شده جزئیاتی را در مورد پردازنده ای که قرار است در Xiaomi Mi5s مورد استفاده قرار گیرد نقل نکرده اند. نسل حال حاضر این دستگاه Xiaomi Mi5 از چیپست Snapdragon 820 استفاده می کند. اگر شیائومی قصد معرفی یک دستگاه موفق برای نیمه دوم سال را داشته باشد یا باید از همین پردازنده استفاده کند و یا آن را به Snapdragon 823 ارتقا دهد. گزارشات مذکور در مورد Xiaomi Mi5s همچنین وجود ۶ گیگابایت رم را در این دستگاه تایید کرده اند. علاوه بر موارد قبل، مبنی بر شایعه ای دیگر در مورد این دستگاه، Xiaomi Mi5s احتمالا مجهز به دوربین دوگانه در پشت دستگاه خواهد بود. به نظر شما این دستگاه به قدر کافی برای رقابت با دیگر پرچمداران نیمه دوم سال قدرت دارد؟

منبع: phonearena.com

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده