Mi Band 2

Mi Band 2 شیائومی دوم ژوئن معرفی خواهد شد

شرکت شیائومی در سال جاری محصولات متعددی از جمله تلفن های هوشمند Mi 5، Mi Max ،Redmi Note 3 و در نهایت پهپاد Mi Drone را معرفی کرد. این پهپاد در دو مدل عرضه خواهد شد و کاملا نسبت به رقبا مقرون به صرفه است. در کنار معرفی پهپاد جدید، Lei Jun مدیرعامل کمپانی در پاسخ به برخی سوالات از طریق صفحه رسمی Webio خود، اطلاعات جالبی را درباره محصولات آینده آشکار ساخت. …

۱۳۹۵-۰۳-۰۶ 1033 بار بدون دیدگاه m.jahandar

شرکت شیائومی در سال جاری محصولات متعددی از جمله تلفن های هوشمند Mi 5، Mi Max ،Redmi Note 3 و در نهایت پهپاد Mi Drone را معرفی کرد. این پهپاد در دو مدل عرضه خواهد شد و کاملا نسبت به رقبا مقرون به صرفه است. در کنار معرفی پهپاد جدید، Lei Jun مدیرعامل کمپانی در پاسخ به برخی سوالات از طریق صفحه رسمی Webio خود، اطلاعات جالبی را درباره محصولات آینده آشکار ساخت.

مدیرعامل کمپانی  Lei Jun تصویری از دستبند تناسب اندام Mi Band 2 منتشر کرده و بیان داشت که این دستبند هوشمند اوایل ژوئن معرفی خواهد شد. Lei Jun تایید کرد می بند ۲ در دوم ژوئن معرفی می شود و اطلاعات تکمیلی در آن زمان آشکار می گردد.

Mi Band 2

Mi Band 2

وی همچنین افزود دستبند در ۷ ژوئن روانه بازار خواهد شد. گذشته از آن طی کنفرانس I/O 2016 گوگل، تی وی باکس Mi Box اندرویدی Xiaomi نیز رونمایی گشت. برخلاف مدل نخست Mi Band 2 شامل قابلیت های بیشتری نسبت به Mi Band 1 می شود که قطعا تمایل افراد را در خرید آن بیشتر می کند.

مشخصات  Mi Band 2

از مشخصات دستبند هوشمند می بند ۲ شرکت Xiaomi می توان به سنسور ضربان قلب، صفحه نمایش نشان دهنده تمامی اطلاعات و برخی سنسورها دیگر ورزشی اشاره داشت. بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر باید تا ۲ ژوئن به انتظار ادامه داد.

منبع: androidheadlines.com

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده