Xiaomi markw

دستگاه جدید Xiaomi markw در بنچمارک Geekbench

بنچمارک Geekbench تا به حال منبعی برای تایید دستگاه های زیادی بوده است و راجع به دستگاه های زیادی اطلاعات مختلفی را فاش کرده است. اما تشخیص و قضاوت در مورد صحیح و واقعی بودن و یا ساختگی بودن آن به عهده شما می باشد. این قضیه در مورد دستگاه Xiaomi markw نیز صحت دارد که اخیرا در دیتابیس بنچمارک Geekbench ثبت شده است. با یزد اپلیکیشن همراه باشید تا …

۱۳۹۵-۰۴-۱۰ 1074 بار بدون دیدگاه Mr

بنچمارک Geekbench تا به حال منبعی برای تایید دستگاه های زیادی بوده است و راجع به دستگاه های زیادی اطلاعات مختلفی را فاش کرده است. اما تشخیص و قضاوت در مورد صحیح و واقعی بودن و یا ساختگی بودن آن به عهده شما می باشد. این قضیه در مورد دستگاه Xiaomi markw نیز صحت دارد که اخیرا در دیتابیس بنچمارک Geekbench ثبت شده است. با یزد اپلیکیشن همراه باشید تا در این مطلب به جزئیات منتشر شده در مورد این دستگاه بپردازیم.

مشخصات Xiaomi markw

بر اساس این گزارش این دستگاه دارای یک چیپست Snapdragon 625 با سرعت کلاک ۲ گیگاهرتز و همراه با ۳ گیگابایت رم می باشد. با توجه به این مشخصات می توانیم به این نتیجه برسیم که به احتمال بسیار زیاد نمایشگر این دستگاه یک نمایشگر با رزولوشن Full HD خواهد بود. این چیپست احتمالا همچنین از ضبط تصاویر با کیفیت ۴K نیز پشتیبانی می کند و این در حالی است که نمی توان در مورد دوربین این دستگاه هیچگونه قضاوتی داشته باشیم. اما این را می دانیم که دوربین این دستگاه از ۲۴ مگاپیکسل بالاتر نخواهد بود که البته خوشبختانه قابلیت ضبط ویدیو با کیفیت ۴K را دارا میباشد. احتمالا این دستگاه از فناوری شارژ سریع نسخه ۳ نیز بهره مند خواهد شد.

"Xiaomi "markw

“Xiaomi “markw

متاسفانه این تمام مشخصاتی است که با توجه به اطلاعات درز کرده به آن می رسیم. البته ذکر این نکته نیز خالی از لطف نمی باشد که در این تصویر ثبت شده از بنچمارک Geekbench نسخه اندروید این دستگاه اندروید ۶ مارشمالو نشان داده شده است. با توجه به تمام مشخصاتی که از دستگاه Xiaomi markw ذکر شد احتمالا شیائومی بار دیگر قصد عرضه یک میان رده با کیفیت را دارد که احتمالا در جایگاه خانواده Redmi Note قرار خواهد گرفت. باید صبر کنیم و منتظر اخبار دیگری در مورد این دستگاه رازآلود باشیم. با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

لطفا نظرات خود را در مورد این مطلب برای ما ارسال کنید.

منبع: gsmarena.com

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده