World at Arms

بازی اندروید World at Arms v4.2.4d جهان مسلح

در بازی World at Arms تمام دنیا به اغتشاش نظامی در آمده است و نیرو های مسلح هر کشور در حالت آماده باش قرار گرفته اند تا به کشور های همسایه حمله کنند و یا در مقابل حمله آن ها به خود دفاع کنند. شما در این بازی در نقش یک فرمانده پایگاه نظامی از کشور خود خواهید بود که باید با استفاده از امکاناتی که در اختیار دارید از …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۷-۱۳ 2483 بار بدون دیدگاه majidpashaie

در بازی World at Arms تمام دنیا به اغتشاش نظامی در آمده است و نیرو های مسلح هر کشور در حالت آماده باش قرار گرفته اند تا به کشور های همسایه حمله کنند و یا در مقابل حمله آن ها به خود دفاع کنند. شما در این بازی در نقش یک فرمانده پایگاه نظامی از کشور خود خواهید بود که باید با استفاده از امکاناتی که در اختیار دارید از خود محافظت کنید و در مواقع لزوم به دشمن حمله کنید.همانطور که گفته شد در بازی World at Arms شما در نقش یک فرمانده نظامی هستید وظیفه حفظ کشور خود را بر عهده دارید برای در امان نگاه داشتن یک مکان از دست نابودگران باید نیروی دفاعی و حجومی خوبی داشته باشید تا در مقابل حملات آن ها ایستادگی کنید و برای نابودی آن ها حمله های سریع انجام دهید تا دیگر تهدید محسوب نشوند.

بازی World at Arms به صورت آفلاین و آنلاین است به این معنی که شما قادر به بازی کردن تک نفره و چند نفره هستید که برای چند نفره باید به اینترنت متصل باشید تا پلی بدهید.

بازی World at Arms یک گیم در سبک استراژیک با رده سنی +۱۲ می‌باشد. این بازی توسط شرکت معروف و پرطرفدار Gameloft برای نسخه های اندوریدی تولید شده و منتشر گشته است. از دیگر بازی های این شرکت می‌توان به Modern Combat Versus: New Online Multiplayer اشاره کرد که بازی محبوب در بین بازیکنان است. دانلود بازی World at Arms در گوگل پلی و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون نسخه و امتیاز آن در گوگل پلی ۴٫۲ از ۵٫۰ می‌باشد.

World at Arms

بازی اندروید World at Arms

در بازی جهان مسلح شما می‌توانید با کشور های همسایه و غیر همسایه اتحاد تشکیل دهید تا آن ها در مواقع لزوم به کمک شما بیایند یا شما به کمک آن ها بروید. اگر اتحاد قوی داشته باشید دیگر دشمنی جرات نزدیک شدن به شما را نخواهد داشت زیرا می‌داند با حمله به شما به یک دنیا اعلان جنگ کرده است. قابلیت بروزرسانی همه تجهیزات یکی از بهترین ویژگی های این بازی می‌باشد زیرا با داشتن تجهیزات برزو تر نسب به بقیه همیشه پیشرو میادین خواهید بود.

از ویژگی های خوب این بازی می‌توان به ایجاد اتحاد اشاره کرد که شما را در بازی تنها نمی‌گذارد. اگر به سبک بازی های استراژیک علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Empires and Allies و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی World at Arms :

  • قابلیت آنلاین و آفلاین
  • قابلیت ایجاد اتحاد در حالت آنلاین
  • قابلیت ارتقاء تجهیزات و ارتش
  • امکان ساخت پایگاه های جداگانه برای گروه اتحادی
  • شرکت در جنگ های مدرن در سراسر جهان
  • قابلیت استفاده از تمامی نیرو های دریایی، هوایی و زمینی

تغییرات نسخه جدید World at Arms :

  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

World at Arms
World at Arms
World at Arms
World at Arms

دانلود باکس Download Box

نسخه v4.2.4d حجم 34 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده