بازی اندروید WOR – World Of Riders

بازی اندروید WOR – World Of Riders v1.61 دنیای موتورسواران

بازی اندروید WOR – World Of Riders یک بازی موتورسواری مهیج و واقع گرایانه می باشد که توسط استودیوی بازی سازی IsAndroid منتشر شده است. از این کمپانی بازی سازی تا به حال بازی های دیگری نیز در سبک های مسابقه ای و اتومبیل رانی منتشر شده است که در پست های بعدی به معرفی این بازی ها نیز خواهیم پرداخت. برای دانلود بازی اندروید WOR – World Of Riderss …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۱۵ 2212 بار بدون دیدگاه Mr

بازی اندروید WOR – World Of Riders یک بازی موتورسواری مهیج و واقع گرایانه می باشد که توسط استودیوی بازی سازی IsAndroid منتشر شده است. از این کمپانی بازی سازی تا به حال بازی های دیگری نیز در سبک های مسابقه ای و اتومبیل رانی منتشر شده است که در پست های بعدی به معرفی این بازی ها نیز خواهیم پرداخت. برای دانلود بازی اندروید WOR – World Of Riderss و دیدن تصاویر بیشتر از این بازی هیجان انگیز با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

بازی اندروید WOR – World Of Riders

 

بازی اندروید و موتور سواری WOR – World Of Riders

بازی اندروید موتورسواری World Of Riders را می توان در هر سه دسته بندی بازی های شبیه سازی، بازی های مسابقه ای و بازی های موتورسواری جای داد. قرار گرفتن این بازی در دسته بازی های شبیه سازی، به دلیل گرافیک واقع گرایانه این بازی است. همچنین گیم پلی این بازی موتور سواری در شکل اول شخص می باشد که کاملا تداعی یک بازی شبیه سازی را می کند. همچنین مسابقات جذاب و هیجان انگیز این بازی، آن را در دسته بازی های مسابقه ای قرار می دهد.

در بازی بازی اندروید WOR – World Of Riders می توانید با به انجام رساندن مراحل و وظایف به مراحل بالاتری دست یابید و تجربه یک موتورسواری واقعی را با این بازی جذاب تجربه کنید. با گذراندن مراحل و کسب اعتبارات و پول می توانید موتور های جدیدتر بخرید و یا موتورهای خود را از لحاظ کیفی ارتقا دهید.

در این بازی ۱۲ مرحله متفاوت و ۲ مسیر مسابقه وجود دارد که در میان آن ها مراحلی نیز در حالت های رانندگی در شب، رانندگی در باران و برف نیز وجود دارد که به جذابیت این بازی افزوده است. همچنین ۱۱ نوع موتور نیز در این بازی جذاب وجود دارد که براساس قدرت موتور دسته بندی شده اند. در این بازی شما می توانید از طرق مختلف نسبت به ارتقا لول خود اقدام کنید. از جمله این روش ها، انجام مراحل Career و Time spending می باشد. همچنین می توانید برای اضافه کردن موتورهای جدید، مسیر های جدید و یا بازی به صورت چند نفره بازی را آپگرید کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید WOR – World Of Riders دنیای موتورسواران :

  • گرافیک واقع گرایانه
  • گیم پلی جذاب و متنوع
  • امکان خرید انواع موتور ها و ارتقا آن ها
  • مراحل مختلف و متنوع در انواع آب و هوا
  • موتور‌های مختلف در کلاس‌های سنگین، نیمه سنگین و ...

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید WOR – World Of Riders دنیای موتورسواران :

  • بهبود عملکرد بازی
  • رفع برخی مشکلات

پیش نمایش

بازی اندروید WOR – World Of Riders دنیای موتورسواران
بازی اندروید WOR – World Of Riders دنیای موتورسواران
بازی اندروید WOR – World Of Riders دنیای موتورسواران
بازی اندروید WOR – World Of Riders دنیای موتورسواران
بازی اندروید WOR – World Of Riders دنیای موتورسواران

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.61 حجم 38 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده