Wild City Rush

بازی اندروید Wild City Rush v1.0.7 یورش حیوانات در شهر

بازی اندروید Wild City Rush یک بازی آرکید با گیم پلی معروف قورباغه دونده بازی های کنسولی این بار با هیجان و گرافیک و مراحل طولانی تر است. با نگاه اول به بازی می تواند تشابه بین بازی Wild City Rush و بازی Disney Crossy Road  می توان دید اما یورش حیوانات در شهر یک نسخه پرهیاهو و پیچیده تر می باشد که می تواند با تنوع بالا و مراحل پر …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۲۳ 1933 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید Wild City Rush یک بازی آرکید با گیم پلی معروف قورباغه دونده بازی های کنسولی این بار با هیجان و گرافیک و مراحل طولانی تر است. با نگاه اول به بازی می تواند تشابه بین بازی Wild City Rush و بازی Disney Crossy Road  می توان دید اما یورش حیوانات در شهر یک نسخه پرهیاهو و پیچیده تر می باشد که می تواند با تنوع بالا و مراحل پر چالش خود می تواند تا ساعت ها شما را سرگرم نگه دارد.

Wild City Rush داستان فرار کردن و یورش بودن حیوانات وحشی باغ وحش را در سطح شهر به نمایش می گذارد و شما باید با کنترل انواع حیوانات باغ وحش سعی کنید آن ها را در مسیر پر چالش و مانع همراهی و مناطق مختلف شهر را تا زمان آزادی بپیمایید.

گیم پلی پر چالش و هیجانات ناگهانی Wild City Rush

بر خلاف دیگر بازی های هم سبک که تمرکز خود را بر روی کسب امتیاز و رکورد شکنی گذاشته اند بازی اندرویدی Wild City Rush با وجود گیم پلی امتیازی و رقابتی چالش های خود را در قالب مراحل متعدد و محتلف به نمایش می گذارد. تعداد مراحل بازی متعدد است و تنوع بازی تا پایان آخرین مراحل توسعه داده شده خمچنان حفظ می شود.

با پیمایش مراحل بازی رفته رفته به پیچیدگی و چالش های سخت تری بر می خورید و موانع جدید تری پیش روی شما قرار می گیرد. مراحل ابتدایی بازی جنبه آموزشی و آشنایی با محیط بازی را دارند. بازی با وجود گیم پلی پرچالش خود از کنترل روان و ساده ای بهره می برد. می توانید شخصیت های بازی را با یک انگشت با هر کت های چهار جهت چپ، راست، عقب و جلو جا به جا کنید. حرکت اصلی کاراکتر پیکایش به جلو می باشد که با تاچ کردن ساده صفحه بدون نیاز به کشیدن نیز انجام می شود.

با شروع بازی شما در مسیر خیابان شهر قرار دارید و باید رو به جلو حرکت کنید اما در مقابل شما انواع حیوانات و رود و چاله های مختلف وجود دارد که باید از آن ها دوری کنید. در کنار دوری از مسیر عبور دیگر حیوانات یک عقاب و گاهی یک هلیکوپتر به دنبال شما هستند و در صورتی که زودتر از پیمایش دوربین بازی مسیر را طی نکنید با رسیدن به پایین صفحه عقاب ویا هلیکوپتر به شما حمله می کند و می بازید.

 

Wild City Rush

 

انواع سپر و جعبه های امتیازی با امکان ارتقا قابلیت های شخصیت ها

Wild City Rush ترکیبی از یک بازی رکوردی و امتیازی می باشد. با هر بار به پایان رساندن مراحل و یا باخت در قسمت جعبه گنج تعدادی کارت و امتیاز برای شما قرار داده شده که با کسب حداکثر امتیاز می توانید آن ها را کسب کنید. در مسیر بازی مجموعه ای سکه ها و جان و سپر و جعبه های اسرار آمیز وجود دارد که باید سعی کنید با وجود عقب نماندن از حرکت مسیر و دوری از دیگر حیوانات باید سعی کنید که این جوائز و سکه ها را نیز کسب کنید؛ چرا که به آن ها برای ارتقا قابلیت های شخصیت های خود احتیاج دارید.

تعداد شخصیت های مختلف شبیه سازی شده از حیوانات محتلف باغ وحش وجود دارد که می توانید با کسب امتیاز آن ها را خریداری کنید. انواع حیوانات باغ وحش از پاندا و ببر تا فیل و زرافه در این بازی قرار داده شده است. اما نکته اساسی بازی ارتقا قابلیت های شخصیت های بازی و شخصی سازی ان ها می باشد چرا که با صعود به مراحل بالاتر با چالش های پیچیده تری رو به رو می شوید.

در کنار امکان خریداری شخصیت های بازی تعدادی پاورآپ مانند سپر و اژدها برای خرید وجود دارد. که از آن ها برای رویارویی با دیگر حیونات می توانید استفاده کنید. سپر اژدها می تواند شما را با سرعت از روی موانع عبور دهد. با استفاده از سپر لاک پست می توانید با برخود با حیوانات آن ها را از مسیر خود بر دارید. و با سپر نجات می توانید از روی مسیر آب و چاله های پر از کوسه رد شوید.

محیط پیکسلی و پر انرژی و تغیر مسیر های مختلف جاده

محیط بازی یورش حیوانات در شهر پیکسلی و پر انرژی است در کنار بافت با کیفیت بازی بازی به صورت کاملا روان حی برای گوشی های میان رده نیز اجرا می شود و بازی از افکت های پیکسلی با کیفیتی برخوردار می باشد.

مسیر بازی بر خلاف دیگر بازی های هم سبک دارای پیچش های مختلف است و علاوه بر اینکه حیوانات در مسیر افقی در حال حرکت هستند؛ گاهی نیز به صورت عمودی به سمت شما یورش می برند و در اینجا باید از ماشین های پرسرعت و یورش گله های بگریزید.

بازی اندروید با وجود گرافیک جذاب و هیجان های ناگهانی خود و همچنین گیم پلی ساده و تک انگشتی می تواند یک سرگرم با کنترل ساده اما پر چالش و هیجان باشد. این بازی توانسته نمره ۴٫۳ از ۵ نمره را از میان کاربران گوگل پلی کسب کند. هم اکنون می توانید این بازی تفننی و سرگرم کننده را از یزد اپلیکیشن به صورت رایگان دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Wild City Rush :

  • مراحل متعدد و متنوع بازی
  • امکان رقابت رکوردی در بخش لیدربورد
  • گرافیک پیکسلی و با کیفیت
  • انواع شخصیت های حیوانات باغ وحش
  • امکان ارتقا قابلیت های شخصیت های بازی
  • امکان خرید انواع سپر و قابلیت های اضافی برای شخصیت ها
  • کنترل ساده و تک انگشتی
  • اجرای بازی در حالت عمودی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Wild City Rush :

  • اشکال زدایی بازی و رفع باگ بازی

پیش نمایش

بازی اندروید Wild City Rush
بازی اندروید Wild City Rush

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.7 حجم 38 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده