تایید هویت دو مرحله ای

تایید هویت دو مرحله ای به واتس اپ افزوده شد

بعضی از ما می دانیم که واتس اپ، چند ماه پیش بطور آزمایشی قابلیت تایید هویت دو مرحله ای را بر روی نسخه های بتای خود فعال کرد. حالا واتس اپ این قابلیت را روی نسخه اصلی خود در دسترس همه قرار داده است. همزمان با معرفی این قابلیت واتس اپ، شما از این پس می توانید پیام های صوتی خود را، در زمینه چت، اجرا و گوش دهید. قبل …

۱۳۹۵-۰۹-۰۶ 1145 بار بدون دیدگاه نوید محمدی

بعضی از ما می دانیم که واتس اپ، چند ماه پیش بطور آزمایشی قابلیت تایید هویت دو مرحله ای را بر روی نسخه های بتای خود فعال کرد. حالا واتس اپ این قابلیت را روی نسخه اصلی خود در دسترس همه قرار داده است. همزمان با معرفی این قابلیت واتس اپ، شما از این پس می توانید پیام های صوتی خود را، در زمینه چت، اجرا و گوش دهید. قبل از این، فقط می توانستیم در حالت مکالمه صوتی، صدا را بشنویم. در این مطلب چگونگی فعال سازی تایید هویت دو مرحله ای در واتس اپ را توضیح می دهیم.

تایید هویت دو مرحله ای چیست؟

این قابلیت باعث می شود که هر بار شما بخواهید روی گوشی و تبلت دیگری واتس آپ را نصب و به همان شماره موبایل همیشگی خودتان معرفی کنید، از شما رمز تعیین شده خودتان را بپرسد. این قابلیت برای امنیت بیشتر و هک نشدن کاربرد بالایی دارد.

نحوه فعال سازی تایید هویت دو مرحله ای

  • برای فعال سازی تایید هویت دو مرحله ای، روی سه نقطه بزنید و بعد وارد تنظیمات(Settings) شده و روی گزینه Two-step verification بزنید.

تایید هویت دو مرحله ای واتس اپ

  • روی Enable بزنید تا این قابلیت را فعال کنید.

تایید هویت دو مرحله ای واتس اپ

  • در این مرحله از شما رمز عبوری ۶ رقمی می خواهد که در هر بار معرفی کردن شماره موبایل خود در هر گوشی، دوباره از شما می پرسد. همچنین ایمیلی از شما درخواست می کند که در صورت فراموش کردن رمز ۶ رقمی، بتوانید از آن طریق، پسورد خود را ریست و بازیابی کنید.

تایید هویت دو مرحله ای واتس اپتایید هویت دو مرحله ای واتس اپ

  • وقتی مراحل بالا را انجام دادید، واتس اپ پیامی مبنی بر فعال شدن آن بصورت زیر نمایش می دهد. در صورت دوباره باز کردن تنظیمات Two-step verification، می توانید آنرا غیر فعال کنید و ایمیل و رمز ۶ رقمی را تغییر دهید.

تایید هویت دو مرحله ای واتس اپ

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده