whatsapp desktop

انتشار واتس اپ برای مک و ویندوز whatsapp desktop

واتس اپ (WhatsApp) به تازگی نسخه دسکتاپ (whatsapp desktop) نرم افزار پیام رسان خود را منتشر نمود که به کاربر اجازه می دهد تا از رایانه شخصی خود به ارسال پیام در واتس اپ بپردازد. برای دریافت این نسخه بایستی به وب سایت رسمی واتس اپ مراجعه کرده و رایگان آن را دریافت کرد. شیوه راه اندازی whatsapp desktop به شکل نسخه وب این پیام رسان بوده و بایستی با تلفن …

۱۳۹۵-۰۲-۲۳ 647 بار بدون دیدگاه m.jahandar

واتس اپ (WhatsApp) به تازگی نسخه دسکتاپ (whatsapp desktop) نرم افزار پیام رسان خود را منتشر نمود که به کاربر اجازه می دهد تا از رایانه شخصی خود به ارسال پیام در واتس اپ بپردازد. برای دریافت این نسخه بایستی به وب سایت رسمی واتس اپ مراجعه کرده و رایگان آن را دریافت کرد.

شیوه راه اندازی whatsapp desktop به شکل نسخه وب این پیام رسان بوده و بایستی با تلفن هوشمند خود کد QR را اسکن کرد و آن را با هر دو نسخه دسکتاپ و تلفن همراه همگام سازی نمود. پس از کامل شدن نصب شما می توانید تا زمانی که دستگاه تلفن همراهتان به اینترنت متصل است، پیام را در واتس اپ ارسال و دریافت کنید.

کاربر قادرست با قابلیت پشتیبانی از پیوست یا همان attachments واتس اپ در نسخه دسکتاپ با وب کم خود تصاویری گرفته و ارسال کند. متاسفانه ویژگی هایی چون برقراری تماس، اشتراک گذاری تماس و مکان در دسترس این نسخه نیست.

whatsapp desktop

whatsapp desktop

صدای whatsapp desktop اطلاع رسانی مشابه نسخه تلفن همراه نبوده و طبیعی ست از صدای مختلفی استفاده شود و جای انتقادی باقی نمی گذارد. تاکنون هیچ ایرادی از این نرم افزار پیام رسان مشاهده نشده و از آن در کنار مسنجر فیسبوک و اسکایپ استفاده می کنیم. هرکسی که به پیام رسانی علاقه دارد قطعا مایل است از نسخه دسکتاپی آن نیز استفاده کند. برای مثال ما به مسنجر فیسبوک علاقه داریم و از نسخه دسکتاپ نیز بهره می گیریم. در این بین کسانی که از طرفداران واتس اپ هستند قطعا از نسخه دسکتاپی نیز استفاده خواهند کرد. واتس اپ اخیرا نرم افزار خود را رایگان نمود و اشتراک سالیانه را حذف کرد. براساس شایعات فیسبوک ممکن است واتس اپ را به یک پیام رسان تصویری جهت ایجاد رقیبی برای اسکایپ مایکروسافت بدل کند.

گوگل هفته آینده در جریان کنفرانس I/O 2016 برنامه های آینده اندروید را آشکار می کند. انتظار می رود در این کنفرانس خبر از ادغام کروم/اندروید داده شود. بسیاری از توسعه دهندگان نرم افزار مایلند تا سیستم عامل های همراه و دسکتاپ را یکپارچه سازند و کمپانی بزرگ نیز از آنها مستثنی نیستند.

دانلود whatsapp desktop

برای دانلود whatsapp desktop به اینجا مراجعه کنید.

منبع: androidpit.com

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده