WhatsApp Business

نرم افزار اندروید WhatsApp Business v2.18.62 کسب و کار واتساپ

WhatsApp Business یک نرم افزار بسیار کاربردی سات و برای این طراحی شده تا با مشتریان خود به راحتی ارتباط برقرار کند و پاسخگوی نیاز‌های آنها باشد. واتساپ بیزینس تحت سیستم عامل اندروید طراحی و توسعه یافته است و بدین رو کاربران زیادی را به سوی خود جذب کرده است.اگر شما نیز صاحب یک کسب و کار هستید می‌توانید در این نرم افزار با ایجاد یک حساب تجاری برای خود، …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۱-۱۳ 770 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

WhatsApp Business یک نرم افزار بسیار کاربردی سات و برای این طراحی شده تا با مشتریان خود به راحتی ارتباط برقرار کند و پاسخگوی نیاز‌های آنها باشد. واتساپ بیزینس تحت سیستم عامل اندروید طراحی و توسعه یافته است و بدین رو کاربران زیادی را به سوی خود جذب کرده است.اگر شما نیز صاحب یک کسب و کار هستید می‌توانید در این نرم افزار با ایجاد یک حساب تجاری برای خود، کسب و کارتان را به دیگر اشخاص معرفی و تبلیغ نمایید.

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد نرم افزار WhatsApp Business ارسال پیام‌های کوتاه و فوری می‌باشد که توسط خود صاحب کسب و کار برای مشتریانش طراحی می‌شود تا هر چه سریعتر به نیاز‌های مشتریان خود دسترسی داشته باشد، همچنین شما قادر خواهید بود آمار و ارقام پیام‌هایتان را به صورت نمودار و درصد مشاهده و بررسی نمایید. همچنین می توانید نسخه رسمی مسنجر واتس اپ را همزمان در یک دستگاه استفاده کنید.

 

WhatsApp Business

اپلیکیشن کسب و کار WhatsApp Business

اگر شما هم علاقه مند هستید به صورت دیجیتال و موفق کسب و کار خود را به دیگر افراد معرفی نمایید، قطعا WhatsApp Business یک نرم افزار بسیار کاربردی و حیاتی برای کسب و کار شما می‌باشد. قابلیت جالب دیگر واتساپ بیزینس ارسال پیام‌های خودکار به مشتریان شما می‌باشد، این قابلیت به این صورت کار می‌کند که شما ابتدا پیام‌هایی را نسبت به پیام‌های مشتریان خود تنظیم می‌کنید که در صورت پیام دادن به شما، پیام‌ها برای آن فرد ارسال می‌شود.

برای مثال شما می‌خواهید یک کالای دیجیتال را به مشتریان خود بفروشید، مشتری درخواست می‌دهد، پیام به صورت خودکار ارسال می‌شود و درخواست کالا برای شما ثبت و ضبط می‌شود. در واتساپ بیزینس مانند خود مسنجر واتساپ به تمام قابلیت‌ها مانند تماس صوتی، ارسال پیام چند رسانه‌ای و چت‌های گروهی گنجانده شده تا کاربران احساس ضعف را در این نرم افزار مشاهده نکنند. واتساپ بیزینس با امتیاز ۴٫۳ از ۵ میتواند شروع بسیار خوبی برای کسب و کار هر یک از افراد باشد و در کار شما رونق ایجاد کند.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید WhatsApp Business کسب و کار واتساپ :

  • امکان ساخت نمای کامل از کسب و کار
  • امکان استفاده از واتاپ مسنجر و بیزینس به صورت همزمان
  • امکان ارسال پیام خودکار برای مشتریان
  • ساخت پروفایل کسب وکار برای آشنایی دیگران با شما

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید WhatsApp Business کسب و کار واتساپ :

  • برای کمک به مشتریان خود اطلاعات مهم در مورد کسب و کار خود را در نمایه خود به نمایش بگذارید
  • از پاسخ سریع برای ایجاد میانبرهای صفحه کلید برای پیام های مکرر فرستاده شده استفاده کنید و برای مشتریان خود یک پیام خوش آمد گویی، زمانی که اولین بار برای شما پیام ارسال می کنند، بفرستید.
  • از برچسب ها برای پیدا کردن هر چه سریع تر مشتری ها و پیام ها استفاده کنید

پیش نمایش

نرم افزار اندروید WhatsApp Business کسب و کار واتساپ
نرم افزار اندروید WhatsApp Business کسب و کار واتساپ
نرم افزار اندروید WhatsApp Business کسب و کار واتساپ

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.18.62 حجم 36 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده