Western VR Shooter

بازی اندروید Western VR Shooter v1.94 تیراندازی واقعیت مجازی وسترن

با بازی Western VR Shooter با کمک واقعیت مجازی وارد دنیای پر هیاهو و نوستالژی وسترن شوید. در این بازی شما باید در دنیای وسترن و غرب وحشی با دشمنان خود مبارزه کنید. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. امروزه تکنولوژی روز به روز بیشتر و بیشتر پیشرفت می کند و ما شاهد اخبار و گجت های بیشتری هستیم که استفاده از آن ها می تواند بسیاری از …

۱۳۹۶-۰۹-۱۶ 1504 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

با بازی Western VR Shooter با کمک واقعیت مجازی وارد دنیای پر هیاهو و نوستالژی وسترن شوید. در این بازی شما باید در دنیای وسترن و غرب وحشی با دشمنان خود مبارزه کنید. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

امروزه تکنولوژی روز به روز بیشتر و بیشتر پیشرفت می کند و ما شاهد اخبار و گجت های بیشتری هستیم که استفاده از آن ها می تواند بسیاری از امور را برای ما راحت تر کند و بسیار کاربردی هستند. از طرفی بازی های زیادی نیز برای سرگرم کردن کاربر ها به بیرون عرضه می شود. این بازی ها هر کدام از سبک و داستان های جدیدی بهره می برند، حال تصور کنید شاهد آخرین و جدید ترین گجت ها در کنار هم در بازی های خود باشیم، مسلما بازی های جذاب تر و پر هیجان تری را شاهد خواهیم بود.

واقعیت مجازی یا Virtual Reality یکی از گجت هایی می باشد که امروزه بسیار زیاد راجع به آن می شنویم. با واقعیت مجازی، شما موارد و اشیا موجود در دنیای مجازی را در دنیای واقعی و بیرون می بینید. این گجت توانسته بسیاری از صنایع را تحت تاثیر خود قرار دهد به عنوان مثال می تواند راهنمای مسیر شما باشد به طوری که مسیری روی صفحه ی تلفن همراه خود می بینید را در دنیای واقعی و در منظره ی واقعی رو به روی شما نمایش می دهد. از دیگر صنعت ها که تحت تاثیر واقعیت مجازی قرار گرفته، صنعت بازی سازی می باشد.

بازی Western VR Shooter نیز از واقعیت مجازی بهره می برد. این بازی را شرکت فیبروم ساخته است که خود از پیشرو ها در عرصه ی واقعیت مجازی می باشد. برای استفاده از این بازی به هدست های واقعیت مجازی نیازمند هستید. برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت فیبروم مراجعه کنید.

 

 Western VR Shooter

با Western VR Shooter وارد دنیای وسترن و غرب وحشی شوید

وسترن و داستان های غرب وحشی همیشه مورد توجه سازندگان فیلم و بازی بوده است و در گذشته نیز شاهد بازی هایی در دنیای وسترن بوده ایم که از بین آن ها می توان به بازی Space Marshals 2 اشاره کرد. البته بازی Western VR Shooter به دلیل اینکه از واقعیت مجازی بهره می برد، کاملا متفاوت می باشد. در این بازی بعد از اینکه هدست را روی سرتان گذاشته اید، وارد دنیای هیجان انگیز غرب وحشی می شوید و باید دشمنان خود را بکشید.

بازی Western VR Shooter یک بازی اکشن زیبا می باشد که در دنیای غرب وحشی اتفاق می افتد و از سیستم واقعیت مجازی بهره می برد. شما می توانید بازی Western VR Shooter را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی واقعیت مجازی Western VR Shooter :

  • بهره بردن از واقعیت مجازی
  • گیم پلی آسان به خاطر استفاده از هدست
  • گرافیک زیبا در طراحی غرب وحشی

تغییرات نسخه جدید بازی واقعیت مجازی Western VR Shooter :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازی واقعیت مجازی  Western VR Shooter
بازی واقعیت مجازی  Western VR Shooter
بازی واقعیت مجازی  Western VR Shooter

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.94 حجم 64 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده