Warp Shift

بازی اندروید Warp Shift v2.0.0 هزارتوی جاذبه

با Warp Shift‏ پا به دنیای اسرار آمیز و شگفت انگیز پازلی بگذارید! بازی هزارتوی جاذبه یک بازی سرگرم کننده، معمایی و پازلی می‌باشد که چند روز پیش به صورت رسمی در پلی استور با قیمت ۵ دلار به انتشار رسید. شما در بازی Warp Shift می‌بایستی به دختر کوچکی و زرنگی به نام Pi و دوست جادویی‌اش کمک کنید و او را به سمت راه خروج از هزارتوی پر پیچ و خم …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۱-۲۱ 191 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

با Warp Shift‏ پا به دنیای اسرار آمیز و شگفت انگیز پازلی بگذارید! بازی هزارتوی جاذبه یک بازی سرگرم کننده، معمایی و پازلی می‌باشد که چند روز پیش به صورت رسمی در پلی استور با قیمت ۵ دلار به انتشار رسید. شما در بازی Warp Shift می‌بایستی به دختر کوچکی و زرنگی به نام Pi و دوست جادویی‌اش کمک کنید و او را به سمت راه خروج از هزارتوی پر پیچ و خم هدایت کنید تا به خانه خود برسد. داستان بازی Warp Shift از جایی شروع می‌شود که Pi در حال گشت و گذار در جنگل است که ناگهان به یه شئ باستانی و مرموز بر‌می‌خورد، او کنجکاو می‌شود تا بفهمد آن شئ چیست، اما از راز مخوف آن خبردار نیست و گرفتار یک هزارتوی می‌شود حال شما وظیفه دارید در این بازی با استفاده از هوش و زکاوت خود اون به منزلش برسانید تا از دست این هزارتوی رهایی یابد. همچنین در ادامه میتوانید از بازی ۲۰۴۸ Bricks بازدید نمایید.

بازی هیجان انگیز Warp Shift در بر گیرنده ۵ سرزمین متفاوتاست که هریک از آنها دارای ۱۵ مرحله گوناگون و مخصوص به خود هستند تا هوش شما را در این هزار توی به چالش بکشند. مجموعه مراحل مربوط به هر سرزمین، هرکدام دارای چالش‌های خاص خود در حل معماها و پازل‌ها هستند شما برای اینکه بتوانید مراحل را پشت سر بگذارید، باید مرحله‌ای را که در آن قرار دارید را به صورت تمام و کمال به پایان برسانید. برای دست یابی به هر ۵ سرزمین عجیب، باید از موانع بسیاری که ممکن است ساعت‌ها شما را درگیر خود کنند را به پایان برسانید، در هر یک از مراحل،محدودیت در جابجا کردن جعبه‌های معلق دارید، یعنی شما باید با کمترین حرکت و جابجایی ممکن و با هوش بالای خود مسیر صحیح حرکت به سمت جعبه‌ی اصلی که راه خروج شما است را بیابید و حداقل امتیاز ممکن را کسب نمایید.

 

Warp Shift

 

بازی پازلی اندروید Warp Shift

گیم پلی بازی بسیار جذاب می‌باشد و کاربران را به تفکر و تعقل بیشتر برای پیدا کردن مسیر خروج وا می‌دارد، همین نکته تا کنون این بازی را با گیم پلی حیرت آور و گرافیک سه بعدی تجزیه شده‌اش سر و پا نگه داشته است. همانطور که مراحل را پشت سر می‌گذارید، باید حواستان به مجموع ستاره‌های کسب شده از مراحل باشد هرچه در مدت زمان کمتری مراحل را رد کنید قطعا ستاره بیشتری را به دست خواهید آورد، اما اگر مدت حل مراحل بیشتر شود بدون شک در پایان فصل بازی به مشکل خواهید خورد و مجبور می‌شوید تا دوباره مراحل را بازی کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Warp Shift هزارتوی جاذبه :

  • به چالش کشیدن حواس مختلف شما
  • دارای انواع پازل‌ها و مراحل چالش برانگیز
  • گرافیک هنری، سه بعدی و کیفیت بالا
  • صدا‌ها و نوا‌های آرامش بخش
  • استفاده از هدفون برای درک بهتر بازی
  • محیط پویا و کاربر پسند

پیش نمایش

بازی اندروید Warp Shift هزارتوی جاذبه
بازی اندروید Warp Shift هزارتوی جاذبه
بازی اندروید Warp Shift هزارتوی جاذبه
بازی اندروید Warp Shift هزارتوی جاذبه

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.0.0 حجم 41 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده