Warlords of Aternum

بازی اندروید Warlords of Aternum v0.42.0 جنگ طلبان آدرنوم

در بازی Warlords of Aternum با دشمنان خود در میدان جنگ دیدار کنید و تاکتیک های جنگی خود را تست کنید. بازی جنگ طلبان آدرنوم یک بازی استراتژی می باشد و شما باید هر رقیبی که در این بازی وجود دارد با تاکتیک های مبارزاتی خود شکست دهید. آیا شما آماده یک نبرد همه جانبه هستید؟ نیرو های مورد نیاز خود را استخدام کنید و با آموزش آن ها آماده …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۲-۲۳ 1237 بار ۲ دیدگاه محمد پلاس

در بازی Warlords of Aternum با دشمنان خود در میدان جنگ دیدار کنید و تاکتیک های جنگی خود را تست کنید. بازی جنگ طلبان آدرنوم یک بازی استراتژی می باشد و شما باید هر رقیبی که در این بازی وجود دارد با تاکتیک های مبارزاتی خود شکست دهید. آیا شما آماده یک نبرد همه جانبه هستید؟ نیرو های مورد نیاز خود را استخدام کنید و با آموزش آن ها آماده نبرد شوید.

در بازی جنگ سالاران آدرنوم این امکان وجود دارد که از چندید نوع نیروع مختلفی که وجود دارد استخدام و استفاده کنید. در سبک بازی های اندروید استراتژی علاوه بر بازی جنگ سالاران بازی Battle Boom را نیز می توانید تجربه کنید.

Warlords of Aternum

بازی اندروید Warlords of Aternum

با پیوستن به گروه های مبارز شانس خود را برای پیروزی بیشتر کنید. در میدان های نبرد شش ضلعی برای غلبه بر حریفان، تصمیمات درست را اتخاذ کنید. همچنین در بازی جنگ طلبان آدرنوم امکان ارتقا مهارت ارتش خود و سلاح های خود را دارید. این بازی حاوی برخی تبلیغات و درجه سنی +۷ سال می باشد.

برای اجرای این بازی استراتژی شما نیاز به اتصال دائمی به اینترنت دارید. بازی Warlords of Aternum به صورت رایگان و با بیش از ۱ میلیون نصب در مارکت اندروید به تازگی انتشار یافته است. با توجه به سلیقه کاربران بازی جنگ سالاران آدرنوم می تواند یک تجربه مهیج و سرگرم کننده باشد. علاوه بر بازی Warlords of Aternum نیز می توانید بازی Fieldrunners Attack را تجربه کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Warlords of Aternum :

 • نبرد های PvP
 • سلاح های مختلف و قابلیت ارتقا آن ها
 • امکان انتخاب تاکتیک جنگی خود
 • کاراکتر های مختلف با قدرت های منحصر به فرد

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Warlords of Aternum :

 • دریافت پاداش نبردهای PvP بر اساس یک سیستم رتبه بندی جدید
 • اعلان SKY ARCH : در حال حاضر، هنگامی که واحدهای خود را از یک اکسپدیشن بازگردانده می شود، یک اطلاع رسانی فشار دریافت خواهید کرد.
 • رفع مشکل همگام سازی حساب گوگل پلی
 • رفع مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Warlords of Aternum
بازی اندروید Warlords of Aternum
بازی اندروید Warlords of Aternum
بازی اندروید Warlords of Aternum

دانلود باکس Download Box

نسخه v0.43.0 حجم 86 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۲ دیدگاه تایید شده

 • نادر 0 - پاسخ

  باسلام وخسته نباشید.
  من تنها بازی که انجام میدادم این بازی بود ولی بعداز چند بازی ارور عجیبی میاد و میگه خرید شما شناسایی نشد و همیجوری میمونه و به هیچ عنوان دیگه بازی باز نمیشه.اگر کسی تجربه ای داره لطفا راهنمایی کنه.ممنون میشم.
  something went wrong
  We cannot process your purchase at this time.please try again later

  • جهانبخش 0 - پاسخ

   سلام
   نسخه جدید بازی رو نصب کنید