Warhammer Quest 2: The End Times

بازی اندروید Warhammer Quest 2: The End Times v2.112 وارهامر ۲

بار دیگر دنیا توسط موجودات خبیث مورد حمله قرار گرفته است اما با قدرتی بیشتر از قبل که باعث سخت تر شدن مقاوت شده است. در بازی Warhammer Quest 2: The End Times شما در نقش یک سلحشور و یا شوالیه جنگجو با ایجاد یک گروه از سربازان شجاع از انواع قوم های بازی مانند کوتوله ها، انسان ها و… می‌بایست در مقابل با آن باستید.همانطور که اشاره شد در …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۱-۳۰ 185 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

بار دیگر دنیا توسط موجودات خبیث مورد حمله قرار گرفته است اما با قدرتی بیشتر از قبل که باعث سخت تر شدن مقاوت شده است. در بازی Warhammer Quest 2: The End Times شما در نقش یک سلحشور و یا شوالیه جنگجو با ایجاد یک گروه از سربازان شجاع از انواع قوم های بازی مانند کوتوله ها، انسان ها و… می‌بایست در مقابل با آن باستید.همانطور که اشاره شد در بازی Warhammer Quest 2: The End Times شما در نقش یک جنگجو وظیفه ایجاد یک گروه از سربازان قهرمان و شجاع را دارید تا بتوانید در مقابل نیرو های شیطانی و قدرتمند باستید و از مردم شهر ها و کشور ها دفاع کنید. در هر نبرد تیمی که پیروز می‌شود اجازه دسترسی به تمامی تجهیزات تیم بازنده را دارا می‌باشد که باعث افزایش روحیه جنجگو ها خواهد شد.

بازی Warhammer Quest 2: The End Times به صورت کاملا آفلاین است و نیازی به اتصال اینترنتی ندارد به این معنی که شما قادر به بازی کردن بدون محدودیت هستید.

بازی Warhammer Quest 2: The End Times یک گیم در سبک استراژیک با رده سنی +۷ می‌باشد. این بازی توسط شرکت Perchang برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است.  این شرکت سازنده سری بازی Warhammer می‌باشد. دانلود بازی Warhammer Quest 2: The End Times در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات می‌باشد. آمار دانلود و نصب بازی بیش از ۱۰۰ نسخه و امتیاز بدست آورده توسط کاربران در گوگل پلی ۴٫۸ از ۵٫۰ می‌باشد.

Warhammer Quest 2: The End Times

بازی استراژیک اندروید Warhammer Quest 2: The End Times

در این بازی شما با پیروز شدن در هر نبرد امتیازاتی بدست می‌آورید که برای تیم بسیار حیاتی می‌باشند برای آنکه بتوانید تیم خود بروز نگه داشته باشید باید حتما این امتیازات را داشته باشید در غیر این صورت با داشتن امتیازات کم تجهیزات مناسب نخواهید داشت و در نتیجه در نبرد های های آینده در مقابل نیروی دشمن قدرتمند سریع تر شکست خواهید خورد. پس بهتر است در نبرد های اولیه بازی با استراژی مناسب پیروز شوید. گرافیک و فیزیک فوق العاده بازی بطور ۳ بعدی طراحی شده است و تا به حال توانسته دل کاربران و بازیکنان را بدست آورد. اگر به سبک بازی های استراژیک علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Mini Guns و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Warhammer Quest 2: The End Times :

  • کاملا آفلاین
  • قابلیت ایجاد تیم 4 نفره
  • بیش از 25 نوع دشمن جدید
  • وجود بیش از 200 سلاح و زره
  • وجود کمپین 10 مرحله ای
  • وجود مهارت های ویژه مخصوص هر کاراکتر
  • قابلیت باز کردن بیش از 40 دستاورد

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Warhammer Quest 2: The End Times :

  • بهینه سازی بهتر

پیش نمایش

بازی اندروید Warhammer Quest 2: The End Times
بازی اندروید Warhammer Quest 2: The End Times
بازی اندروید Warhammer Quest 2: The End Times
بازی اندروید Warhammer Quest 2: The End Times

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.112 حجم 26 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده