War Heroes: Multiplayer Battle

بازی اندروید War Heroes: Multiplayer Battle v2.9.2 جنگ قهرمانان: نبرد گروهی

بازی War Heroes: Multiplayer Battle عنوان جنگی آنلاین بوده که همانند هر بازی جنگی می توان گیم پلی لذت بخشی را با اجرای داشت. این عنوان در سبک اکشن و استراتژیک طراحی و توسعه پیدا کرده که با سبک لذت بخش خود توانسته بسیار مورد توجه قرار گیرد. معرفی War Heroes: Multiplayer Battle سبک جنگی بیشتر مورد توجه بازیکنان عناوین شوتر اکشن بوده و بازی جنگ قهرمانان: نبرد گروهی نیز …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۶-۱۷ 3100 بار بدون دیدگاه جهانبخش

بازی War Heroes: Multiplayer Battle عنوان جنگی آنلاین بوده که همانند هر بازی جنگی می توان گیم پلی لذت بخشی را با اجرای داشت. این عنوان در سبک اکشن و استراتژیک طراحی و توسعه پیدا کرده که با سبک لذت بخش خود توانسته بسیار مورد توجه قرار گیرد.

معرفی War Heroes: Multiplayer Battle

سبک جنگی بیشتر مورد توجه بازیکنان عناوین شوتر اکشن بوده و بازی جنگ قهرمانان: نبرد گروهی نیز چنین احساسی را در گیمرهای موبایلی به وجود می آورد. با War Heroes: Multiplayer Battle شما می توانید شاهد سلاح های قدرتمند و مختلفی باشید تا بتوانید حریف خود را از پای درآورید. در حقیقت این بازی اگرچه استراتژیک بوده اما بیشتر باید شما به نابودی برج های دفاعی دشمن بپردازید تا با نابودی تمامی برج ها امتیاز و آیتمی کسب کنید.

 

War Heroes: Multiplayer Battle

 

آیتم هایی که بدست می آورید می توانید برای قدرتمندتر ساختن تیم خود به کار گیرد و آنها را نیرومند سازید تا در مبارزات بعدی عملکرد بهتری از خود نشان دهید. در دنیای War Heroes باید یک تیم جنگی حرفه ای را تشکیل دهید تا بتوانید به سرعت حریف مقابل خود را شکست دهید.

اگر بخواهیم یک بازی مشابه این عنوان جنگی را نام ببرید بازی Clash Royale استودیو سوپرسل و یا بازی Castle Creeps TD می تواند همان بازی موردنظر باشد. با این حساب قطعا باید با سبک بازی War Heroes: Multiplayer Battle  آشنایی کامل داشته باشید زیرا در سبک این بازی عناوین مختلفی منتشر شده و نبرد قهرمانان یکی از آنها محسوب می شود.

وجود بیش از ۲۵ نوع سلاح و وسایل نقلیه جنگی، قابلیت ارتقا سلاح ها، گرافیک HD با طراحی هنری چشمگیر و برخی دیگر از ویژگی های این بازی آنلاین است. این بازی را می توانید به رایگان از یزد اپلیکیشن دریافت کنید. شما می‌توانید آخرین نسخه این بازی جذاب و آنلاین را هم اکنون از وبسیات یزد اپ دیافت و بر روی دستگاه اندروید خود نصب نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید War Heroes: Multiplayer Battle :

  • وجود 30 نوع سلاح و وسایل نقلیه جنگی
  • عنوانی آنلاین با بخش چند نفره مهیج
  • رقابت با دیگر بازیکنان
  • گرافیک HD با کیفیت

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید War Heroes: Multiplayer Battle :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد
  • تغییر نام بازی به War Heroes: Strategy Card Game for Free

پیش نمایش

بازی اندروید War Heroes: Multiplayer Battle
بازی اندروید War Heroes: Multiplayer Battle
بازی اندروید War Heroes: Multiplayer Battle
بازی اندروید War Heroes: Multiplayer Battle

دانلود باکس Download Box

نسخه 2.9.2 حجم 98 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده