War Dragons

بازی اندروید War Dragons v4.93.0+gn نبرد اژدها

در بازی War Dragons به عنوان فرمانروای موجوداتی عجیب و قدرتمند به نام اژدها ایفای نقش کنید. شما تنها فرمانروای این موجودات نیستید بلکه فرمانده جنگی آن ها نیز به حساب می‌آیید و باید بتوانید با استفاده از شیوه های درست جنگی یا همان استراژی جنگی مناسب در نبرد ها به کمک آن ها پیروز شوید.همانطور که اشاره شد در بازی War Dragons شما به عنوان فرمانده یک گروهان اژدها سوار که …

آنلاین ۱۳۹۷-۱۰-۰۷ 694 بار بدون دیدگاه majidpashaie

در بازی War Dragons به عنوان فرمانروای موجوداتی عجیب و قدرتمند به نام اژدها ایفای نقش کنید. شما تنها فرمانروای این موجودات نیستید بلکه فرمانده جنگی آن ها نیز به حساب می‌آیید و باید بتوانید با استفاده از شیوه های درست جنگی یا همان استراژی جنگی مناسب در نبرد ها به کمک آن ها پیروز شوید.همانطور که اشاره شد در بازی War Dragons شما به عنوان فرمانده یک گروهان اژدها سوار که توسط قهرمانان کنترل می‌شوند باید آن ها را به سوی پیروزی در نبرد ها هدایت کنید. برای بدست آوردن پیروزی با تلفات کم به چند مورد باید توجه داشتید که مهم ترین آن ها نقشه حمله شما می‌باشد که اگر بی هدف باشد بدون شک شکستی بزرگ در پی خواهد داشت و برعکس.

بازی War Dragons به صورت آنلاین است و نیازمند اتصال به نت می‌باشد به این صورت که شما برای بازی کرن باید حتما به نت متصل باشید در غیر این صورت قادر به بازی کردن نخواهید بود.

بازی War Dragons یک گیم در سبک استراژیک با رده سنی +۷ می‌باشد. این بازی توسط شرکت Pocket Gems برای نسخه های اندرویدی تولید شده و منتشر گشته است. از دیگر بازی های ساخته شده توسط این شرکت می‌توان به Animal Voyage:Island Adventure اشاره کرد. دانلود بازی War Dragons در گوگل پلی و سایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان با تمامی امکانات قابل دریافت است. آمار دانلود و نصب بازی بیش از ۵ میلیون نسخه و امتیاز بدست آورده توسط کاربران در گوگل پلی ۴٫۲ از ۵٫۰ می‌باشد.

 

War Dragons

بازی استراژیک اندروید War Dragons

در این بازی شما قادر به کنترل بیش از ۱۰۰ اژدها خواهید بود اما در ابتدای بازی تعداد محدودی از اینها در اختیار شما هستند و بعد از گذشت مدتی و پیروی های متعدد می‌توانید با استفاده از جوایز و غنیمت های بدست آورده اژدها های دیگر را نیز آزاد کنید و در نبرد ها از بهترین آن ها استفاده کنید. هر اژدها قدرت خاص خود را دارد که شما باید در هر نبرد هر اژدها را بر اساس موقعیت و اهداف آن نبرد ببرید تا پیروزی راحت تر و بهتری داشته باشید. اگر به سبک بازی های استراژیک علاقه دارید پیشنهاد ما دانلود و نصب بازی Warhammer Quest 2: The End Times و تجربه آن می‌باشد.


ویژگی های کلیدی War Dragons :

  • کاملا آنلاین
  • وجود بیش از 100 اژدها با ویژگی های مختلف و منحصر به فرد
  • قابلیت ایجاد اتحاد با دوستان در سراسر دنیا
  • گرافیک و فیزیک فوق العاده 3 بعدی

تغییرات نسخه جدید War Dragons :

  • محیط کاربری جدید و رفع مشکلات بازی
  • رفع مشکلات بازی

پیش نمایش

War Dragons
War Dragons
War Dragons
War Dragons

دانلود باکس Download Box

نسخه v4.93.0+gn حجم 100 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده