War Clash

بازی اندروید War Clash v0.26.1.3 جنگ و درگیری

War Clash یک بازی اندروید می‌باشد که سبک آن تقریبا شبیه بازی معروف Clash of Clans است و توسط تیم بازی سازی “مئو گیمز” MeoGames در پلی استور برای اولین بار منتشر و توسعه یافته است. War Clash از سبک منحصر به فرد خودش پیروی می‌کند و با امکانات و قابلیت‌هایی که فراهم شده کاربر را به سمت این بازی اکشن و استراتژیک جذب می‌کند. در بازی War Clash شما می‌بایستی قبیله و ارتش …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۲-۱۸ 394 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

War Clash یک بازی اندروید می‌باشد که سبک آن تقریبا شبیه بازی معروف Clash of Clans است و توسط تیم بازی سازی “مئو گیمز” MeoGames در پلی استور برای اولین بار منتشر و توسعه یافته است. War Clash از سبک منحصر به فرد خودش پیروی می‌کند و با امکانات و قابلیت‌هایی که فراهم شده کاربر را به سمت این بازی اکشن و استراتژیک جذب می‌کند. در بازی War Clash شما می‌بایستی قبیله و ارتش خود را با سربازان شجاع و نیرمند بسازید و با آنها در جنگ‌های آنلاین با سایر رقبا استفاده کنید و با تاکتیک‌ها و استراتژی‌های کاربردی حریفان خود را مغلوب خود نمایید. در این بازی آنلاین و هیجان‌آور قومیت خود را ار میان نژاد‌های مختلف انتخاب کنید و لشکر بی‌نظیر و بی‌همتای خود را به سمت دشمنانتان هدایت و با کمک گرفتن از وسایل و ادوات مختلف جنگی دشمنانتان را شکست دهید و به پیروزی یابید.

پس از پیروزی در هر یک از نبرد‌های آنلاین، از شکست خورده‌های جنگ در برابر شما غنیمت جمع‌آوری کنید تا با استافده از آنها بتوانید سربازان بیشتری را به لشکر و سپاه خود بیافزایید و آنها را مجهز‌تر و قوی‌تر کنید، پس پیش به سوی پیروزی! شما در بازی War Clash می‌توانید نژاد‌های مختلف را همچون الف‌ها، وایکینگ‌ها، سرخ پوستان و … انتخاب کنید که هر یک از این قبیله‌ها مهارت‌های خاصی در نبرد دارند برای مثال الف‌های همیشه تیراندازن ماهری در پرتاب تیر با کمان بوده‌اند، منتظر چه هستید؟ هرچه سریعتر سپاه خود را تشکیل دهید و سرزمین خود را برای کسب مقام پادشاهی در این بازی آماده کنید.

 

War Clash

 

بازی استراتژی اندروید War Clash

بازی War Clash از گیم پلی بسیار عالی برخوردار است و تقریبا می‌توان به گیم پلی آن امتیاز ۴٫۶ از ۵ را داد، زیرا توسعه دهنده سعی کرده تمام نکات را از قلم ندازد و ریز جزئیات را به خوبی در بخش‌های مختلف به کار بگیرد. کاراکتر‌ها و آیتم‌های زیادی برای شما در بازی قرار دارد که با استفاده از آنها می‌توانید سرزمین خود را در برابر حملات دشمنان حفظ کنید. اگر به بازی‌های استراتژی اندروید علاقه دارید توصیه می‌کنیم بازی جنگ و درگیری را از دست ندهید و هم اکنون و به صورت مستقیم از یزد اپلیکیشن دریافت نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید War Clash جنگ و درگیری :

  • وجود کاراکترها مختلف با قدرت‌های متفاوت
  • گرافیک بی‌نظیر و صداگذاری عالی
  • امکان ارتقاء تحهیزات مختلف
  • امکان ارتقاء شخصیت‌های بازی
  • وجود نژاد‌های مختلف

پیش نمایش

بازی اندروید War Clash جنگ و درگیری
بازی اندروید War Clash جنگ و درگیری
بازی اندروید War Clash جنگ و درگیری
بازی اندروید War Clash جنگ و درگیری
بازی اندروید War Clash جنگ و درگیری

دانلود باکس Download Box

نسخه v0.26.1.3 حجم 27 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده