Voletarium: Sky Explorers

بازی اندروید Voletarium: Sky Explorers v1.1.2 کاوشگران آسمان

Voletarium: Sky Explorers بازی فوق العاده ای  در سبک ماجراجویی می باشد که در آن برادران یولنشتاین به همراه ماشین پروازشان به طرز مرموز و اسرار آمیزی ناپدید شدند و این شما هستید که باید به همراه دو فرزندان جوان آن ها به نام های امیلی و لارنس برای کشف این حقیقت به ماجراجویی سراسر از هیجان بپردازید. بازی Voletarium: Sky Explorers یکی از زیباترین بازی های ساخته شده در سبک ماجراجویی …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۶-۰۸ 511 بار بدون دیدگاه AHJ

Voletarium: Sky Explorers بازی فوق العاده ای  در سبک ماجراجویی می باشد که در آن برادران یولنشتاین به همراه ماشین پروازشان به طرز مرموز و اسرار آمیزی ناپدید شدند و این شما هستید که باید به همراه دو فرزندان جوان آن ها به نام های امیلی و لارنس برای کشف این حقیقت به ماجراجویی سراسر از هیجان بپردازید.

بازی Voletarium: Sky Explorers یکی از زیباترین بازی های ساخته شده در سبک ماجراجویی می باشد که توسط استودیوی بازی سازی Mack Media GmbH & Co KG ساخته وبه صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است که توانسته است از سوی بازکنان سراسر جهان امتیاز فوق العاده ی ۴٫۵ از ۵ را دریافت کند. برای آشنایی بیشتر با این بازی فوق العاده با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

 

Voletarium: Sky Explorers

 

بازی Voletarium: Sky Explorers

ماجرای بازی از این قرار است که قرن ها پیش دو مخترع بزرگ که به برادران یولنشتاین معروف بودند، تلاش کردند تا رویای خود یعنی ساخت یک ماشین پرواز و پرواز  با استفاده از آن را به واقعیت تبدیل کنند. در Voletarium، کارگاه افسانه ای خود، آن ها پس از تحقیقات زیاد یک سری از ماشین های پرواز ساختند. اما در یک روز برادران یولنشتاین به همراه ماشین پروازشان بدون اینکه حتی از خود ردی به جای بگذارند به صورت اسرار آمیزی ناپدید شدند. چه اتفاقی برای آن ها افتاده است؟ آیا آن ها به سادگی رویای خود را رها کردند؟ و یا آیا آن ها موفق به ساخت نخستین ماشین پرواز و پرواز با آن شدند؟

دو فرزند جوان برادران یولنشتاین، امیلی و لارنس، وظیفه یافتن این حقیقت بزرگ را برعهده گرفتند و به کاوشگران آسمان تبدیل شدند. در بازی Voletarium: Sky Explorers شما هم باید همانند کاوشگران آسمان به ماجراجویی و پرواز پرداخته و به دنبال یافتن سرنخ هایی و دنبال آنها بپردازید تا بتوانید این رمز و رازها را کشف کنید. البته بدون داشتن ماشین پرواز مناسبی قادر به انجام این ماجراجویی نخواهید بود. نگران نباشید. قطعات مورد نیاز جهت ساخت یک ماشین پرواز در اختیار شما قرار خواهد گرفت و این شما هستید که باید آن ها را به هم وصل کرده و یک ماشین پرواز ساده طراحی کنید.

به طور کلی بازی Voletarium: Sky Explorers همانند بازی های tokaido و secret order از گرافیک فوق العاده و صدا گذاری بی نظیری برخوردار می باشد که باعث می شود حس واقعی پرواز در فضاهای زیبا ومتنوعی را درک کنید.در صورتی که به بازی های ماجراجویی علاقه مند هستید، هم اکنون می توانید یکی از بهترین آن را از سایت یزد اپلیکیشن دریافت کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Voletarium: Sky Explorers :

  • گرافیک فوق العاده و صداگذاری جذاب
  • امکان طراحی ماشین های پرواز برای خود
  • کشف کشورهای خارجی در ارتفاعات شگفت انگیز
  • قابلیت جمع آوری قطعات جدید برای دستگاه های پرواز خود
  • امکان بهبود بخشیدن به دستگاه های پرواز خود برای شرکت در چالش های هیجان انگیز
  • رقابت با سایر اعضای باشگاه ماجراجویی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Voletarium: Sky Explorers :

  • اضافه شدن کشور جدید برای کشف
  • هنگامی که شما از خط پایان عبور کرده اید سکه ها در برخی از کشورها دوباره ظاهر می شوند، بنابراین شما می توانید آنها را جمع و جور تر سرگرم کنید
  • رفع اشکال (رهبران، طراحی کشور)

پیش نمایش

بازی اندروید Voletarium: Sky Explorers
بازی اندروید Voletarium: Sky Explorers
بازی اندروید Voletarium: Sky Explorers
بازی اندروید Voletarium: Sky Explorers
بازی اندروید Voletarium: Sky Explorers

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.1.2 حجم 80 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده