Violett

بازی اندروید Violett v2.5 ماجراجویی ویولت

ویولت یک دختر نوجوان بوده که بوسیله پدر و مادر خود برای زندگی در یک خانه قدیمی متروکه به دور از دوستان و بیرون از زندگی شهری فرستاده می شود. او چگونه باید روزهای تکراری و خسته کننده را پشت سر بگذارد! ویولت یک روز روی تخت خواب خود نشسته بود و ناگهان سوراخ موشی که در نزدیکی او قرار داشت نظر وی را جلب می کند، ویولت چشمش به چندین جواهر …

۱۳۹۶-۰۹-۰۸ 871 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

ویولت یک دختر نوجوان بوده که بوسیله پدر و مادر خود برای زندگی در یک خانه قدیمی متروکه به دور از دوستان و بیرون از زندگی شهری فرستاده می شود. او چگونه باید روزهای تکراری و خسته کننده را پشت سر بگذارد! ویولت یک روز روی تخت خواب خود نشسته بود و ناگهان سوراخ موشی که در نزدیکی او قرار داشت نظر وی را جلب می کند، ویولت چشمش به چندین جواهر بسیار زیبا و قیمتی می افتد و به سمت سوراخ موش روانه می شود و جواهر را به دست گرفته و ناگهانی نوری به بدن او می تابد و او را به دنیای شگفت انگیز وارد می کند.

Violett توسط ارواح به مکان و جهانی دیگر فرستاده شده که در آن تنها شوخ طبعی و موفقیت شماست که باعث می شود او به پدر و مادر خود برسد. در بازی Violett شما نقش دختری را بازی می کنید که داستان آن از این قرار است. برای تقویت حس ماجراجویانه خود می توانید دیگر بازی های اندروید نظیر Leo’s Fortune را تجربه کنید.

بازی Violett یک عنوان ماجرایی و محبوب اندرویدی بوده که توسط استودیو Forever Entertainment با هزینه ۶ دلار در گوگل پلی منتشر شده است. این بازی علاوه بر اندروید برای سیستم عامل های دیگری منتشر شده که تجربه لذت بخشی را برای بازیکنان به ارمغان می آورد. از آنجایی که این بازی باید خریداری شود ممکن است در تعداد دانلود آن موثر باشد.

Violett

بازی ماجراجویی Violett

در این بازی همچون دیگر عناوین بایستی از مراحل سخت عبور کرده و با دشمنان بد مبارزه کنید. مراحلی که با پازل هایی همراه است و برای به چالش کشیدن بازیکنان در نظر گرفته شده که قطعا می تواند سرگرمی همراه با چاشنی سختی باشد. همانطور که می دانید عناوین معمایی پیچیدگی بسیاری داشته و گیم پلی کسالت باری را برای بازیکنان خود به دنبال دارند اما با حل هر پازل می تواند شادی حقیقی پیدا کرد و تمایل داشت تا دیگر پازل ها را حل نمود. Violett نیز چنین عنوانی محسوب شده که از نوع سرگرم کننده می باشد.


ویژگی های کلیدی بازی ماجراجویی Violett :

  • مراحل مهیج و چالش برانگیز
  • وجود دشمنان بد همچون ملکه عنکبوت
  • مراحل شگفت انگیز با دنیای عجیب
  • وجود ابزارهای کمکی
  • گرافیکی باکیفتی و صداگذاری قابل توجه

تغییرات نسخه جدید بازی ماجراجویی Violett :

  • رفع مشکل صحنه صفحه آبی آتشفشان .
  • رفع مشکل بارگیری صفحه نهایی

پیش نمایش

بازی ماجراجویی Violett
بازی ماجراجویی Violett
بازی ماجراجویی Violett
بازی ماجراجویی Violett

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.5 حجم 24 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده