Unkilled

بازی اندروید UNKILLED – Zombie Horde Survival Shooter Game v1.0.0 کشته نشده

Unkilled نام یکی از بهترین بازی های موجود در سبک اکشن می باشد که در آن شما و اعضای تیم خود با استفاده از طیف وسیعی از سلاح های مجهز می بایست جلوی زامبی های وحشتناک ایستاده و از نفوذ آن ها به دیگر مناطق جلو گیری کنید. بازی اندروید Unkilled توسط استودیوی بازی سازی موفق MADFINGER Games ساخته و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است که توانسته است با …

آنلاین ۱۳۹۶-۱۲-۲۴ 2168 بار بدون دیدگاه AHJ

Unkilled نام یکی از بهترین بازی های موجود در سبک اکشن می باشد که در آن شما و اعضای تیم خود با استفاده از طیف وسیعی از سلاح های مجهز می بایست جلوی زامبی های وحشتناک ایستاده و از نفوذ آن ها به دیگر مناطق جلو گیری کنید.

بازی اندروید Unkilled توسط استودیوی بازی سازی موفق MADFINGER Games ساخته و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است که توانسته است با بیش از پنجاه میلیون دانلود امتیاز فوق العاده ی ۴٫۵ از ۵ را دریافت کند. برای آشنایی بیشتر با این بازی جذاب با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

Unkilled

 

بازی اندروید Unkilled

موضوع بازی از این قرار می باشد که شهر نیویورک به ویروس بسیار کشنده ای آلوده شده است و شما در شخصیت سرباز آموزش دیده ای به نام جو که یکی از اعضای گروه نابود سازی زامبی ها به نام دسته ی گرگ ها می باشید هستید. شما باید با استفاده از تمام تجهیزات خود و به کمک اعضای تیم خود از آلوده کردن دیگر مناطق به این ویروس کشنده جلو گیری کرده و زامبی ها را نابود کنید.

اما این کار به راحتی گفتن نمی باشد. زامبی ها از آنچه که فکرش را هم میکنید قوی تر و خون خوار ترند. آن ها به محض دیدن فرد سالم، هوشیاری خود را به دست آوره و به سوی فرد سالم حمله ور خواهند شد. اما اصلا نگران نباشید. شما و دیگر افراد تیمتان به بیش از ۵۰ سلاح قدرتمند مجهز هستید که هر یک مرگبار تر از دیگری می باشد. در بازی بیش از ۳۰۰ ماموریت چالش برانگیز وجود خواهد داشت که باید در هرکدام از آن ها از سلاح های مناسب استفاده کنید.

بازی Unkilled همانند بازی های hunt 3d و Dead Trigger 2 دارای گرافیک سه بعدی فوق العاده بالا و صداگذاری عالی می باشد به صورتی که در هنگام بازی احساس خواهید کرد که در همان مکان حضور داشته و با زامبی ها در حال مبارزه هستید. یکی دیگر از ویژگی های برجسته این بازی فوق العاده، پشتیبانی کامل از گیم پد های اندروید می باشد که یقینا قابلیت خیلی خوبی خواهد بود.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Unkilled :

  • گرافیک سه بعدی فوق العاده زیبا
  • امکان اجرای بازی با استفاده از گیم پد
  • وجود بیش از 50 نوع سلاح پر قدرت
  • وجود 300 ماموریت هیجان انگیز

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Unkilled :

  • رفع اشکالات و بهبود عملکرد بازی

پیش نمایش

بازی اندروید Unkilled
بازی اندروید Unkilled
بازی اندروید Unkilled
بازی اندروید Unkilled

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.0 حجم 24 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده