Unblock Car

بازی اندروید Unblock Car v2.1 پارکینگ ماشین ها

بازی Unblock Car پازل هایی در سبک خاصی در دل خود دارد که می تواند مدت ها شما را مشغول خود کند. در این بازی فکری شما باید پازل های مختلف  در ظاهر های گوناگون ولی با یک هدف خاص را حل کنید. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. اصولا بازی های فکری به خوبی می توانند ذهن انسان را درگیر کنند و تا حل کردن آن پازل …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۶-۰۴ 3064 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی Unblock Car پازل هایی در سبک خاصی در دل خود دارد که می تواند مدت ها شما را مشغول خود کند. در این بازی فکری شما باید پازل های مختلف  در ظاهر های گوناگون ولی با یک هدف خاص را حل کنید. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

اصولا بازی های فکری به خوبی می توانند ذهن انسان را درگیر کنند و تا حل کردن آن پازل یا معما در ذهن ما باقی می مانند، البته اگر شرایط حل مسئله به طوری باشد که حل آن از حوصله خارج نشود و یا به زبان دیگر زننده نشود. بازی پارکینگ ماشین ها از آن دسته از بازی های فکری می باشد که حل کردن پازل و چالش های آن برای شما لذت بخش خواهد بود. از دیگر بازی های این چنینی می توان به بازی Aqueducts اشاره کرد.

موضوع پارک کردن ماشین ها همواره مورد توجه سازندگان بازی های اندرویدی بوده است که البته این توجه بی مورد نیز نبوده و این قبیل بازی ها طرفداران زیادی برای خود دارند. از بین موفق ترین این بازی ها که پارک کردن ماشین را محور اصلی خود قرار می دهند می توان به بازی Dr. Parking 4 اشاره کرد. بازی Unblock Car نیز دقیقا موضوعی با محوریت پارکینگ ماشین دارد.

بازی پارک ماشین را استودیو بازی سازی Mouse Games ساخته است. این استودیو یکی از پرکارترین و با تجربه ترین استودیو های بازی سازی در دنیای اندروید می باشد. جالب است بدانید بازی Unblock Car این نیز توانسته تاکنون فقط در گوگل پلی بین ۱۰ تا ۵۰ دانلود شود که یک میزان دانلود بسیار خوب به حساب می آید.

 

Unblock Car

 

در Unblock Car ماشین را از پارکینگ بیرون بیاورید

هدف شما در این بازی بسیار ساده و مشخص می باشد. شما باید در این بازی خودروی قرمز رنگ را از پارکینگ خارج کنید، صبر کنید، به همین راحتی هم نمی باشد. در Unblock Car برای اینکه بتوانید خودروی قرمز را از پارکینگ خارج نمایید باید سایر خودرو را ها را از سر راه اش بردارید، یعنی باید بقیه خودرو ها را جا به جا کنید تا راه خروج ماشین قرمز رنگ باز شود. با پیشروی در مراحل بازی ، پیدا کردن و ایجاد راه خروج برای ماشین شما سخت تر می شود.

بازی Unblock Car یک بازی فکری بسیار جالب می باشد که می تواند با پازل ها و سبک خاصی که دارد مدت ها ذهن شما را مشغول خود کند. شما می توانید بازی ماشین رو در بیار را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Unblock Car :

  • وجود تم های مختلف برای ماشین ها و پس زمینه
  • گیم پلی بسیار ساده
  • دارای بخش آموزشی کاربردی
  • پیشروی سطح دشواری بازی با طی کردن مراحل

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Unblock Car :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Unblock Car
بازی اندروید Unblock Car
بازی اندروید Unblock Car

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.1 حجم 4 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده