Twofold

بازی اندروید Twofold v1.2.1 دو به توان N

بازی Twofold یک بازی فکری با محیطی جذاب می باشد که می تواند حسابی ذهن شما را درگیر کند. این بازی محیطی دارد که می تواند شما مدت ها بدون خستگی مشغول خود کند. حل کردن پازل ها از بچگی با خیلی از ما بوده است و ما با حل کردن آن ها عادت کرده ایم و به نوعی در آن با تجربه هستیم. با ما با معرفی این بازی همراه …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۲-۰۸ 491 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی Twofold یک بازی فکری با محیطی جذاب می باشد که می تواند حسابی ذهن شما را درگیر کند. این بازی محیطی دارد که می تواند شما مدت ها بدون خستگی مشغول خود کند. حل کردن پازل ها از بچگی با خیلی از ما بوده است و ما با حل کردن آن ها عادت کرده ایم و به نوعی در آن با تجربه هستیم. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

بازی های معمایی و پازل گونه همواره طرفداران خاص خود را داشته اند.  با گسترش و پر طرفداران شدن دنیای بازی های اندروید، انتظار وجود بازی های پازل در این بازی ها نیز می رفت که چنین نیز شد و همچنین توانستند طرفداران زیادی جذب کنند. از جمله این بازی ها می توان به بازی های Cookie Cats و Angry Birds Match اشاره کرد.

در بعضی اوقات حل کردن بعضی از پازل ها و چالش ها بسیار سخت می شود طوری که واقعا دیگر نمی توانیم راجع به آن فکر کنیم و ادامه دهیم. بازی دو به توان N با محیطی که دارد می تواند شما را بدون خستگی مشغول بازی نگه دارد. این بازی از محیطی رنگارنگ بهره می برد، طوری که می تواند به راحتی شما را جذب خود کند.

بازی Twofold را استودیو بازی سازی grapefrukt games ساخته است. این استودیو یکی از استودیو هایی می باشد که همیشه مورد تشویق منتقدین بازی های اندروید قرار دارد و توانسته موفقیت های زیادی کسب کند. این بازی نیز تاکنون توانسته نمره ی ۴٫۶ از ۵ را از طرف کاربران در گوگل پلی ثبت کند که یک نمره ی عالی محسوب می شود.

Twofold

 

گیم پلی بازی Twofold

در این بازی مانند خیلی دیگر از بازی های پازل مانند در دنیای اندروید، شما باید یک سری خانه ی هم رنگ را کنار هم قرار دهید. شما برای این کار باید طوری با صفحه و گوی های رنگی بازی کنید تا بتوانید توپ های رنگی را کنار هم قرار بدهید و آن ها را از صفحه به صورت خیلی جذابی خارج کنید. تعداد خانه های هم رنگ که قرار است که کنار هم قرار دهید در بالای صفحه نمایش داده می شود.

بازی Twofold یک بازی بسیار جذاب می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم کند. این بازی جزو بازی های پازل می باشد که در آن باید خانه های رنگی را کنار هم قرار دهید. شما می توانید بازی Twofold را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Twofold :

  • محیطی رنگارنگ و زیبا
  • گیم پلی ساده و روان
  • چالش های تمام نشدنی
  • وجود 2 حالت مختلف برای بازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Twofold :

  • اضافه شدن جوایز جدید
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Twofold
بازی اندروید Twofold
بازی اندروید Twofold

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2.1 حجم 27 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده