Turbo League

بازی اندروید مسابقه ای Turbo League v1.9 لیگ توربو + دیتا

بازی اندروید Turbo League یک بازی مسابقه ای و ورزشی از استودیو Zero Four LLC  می باشد که در آن می توانید با استفاده از ماشین های اسپرت و متنوع به رقابت فوتبال ماشینی پرداخته با دوستان خود بپردازید. بازی Turbo League در نگاه اول همانند بازی Rocket League به نظر می رسد؛ این بازی شاید اسم، محیط، گیم پلی، کنترل و سبک مشابه با بازی راکت لیگ داشته باشد. اما خصوصیات و هدف منحصر …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۵-۲۶ 3732 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید Turbo League یک بازی مسابقه ای و ورزشی از استودیو Zero Four LLC  می باشد که در آن می توانید با استفاده از ماشین های اسپرت و متنوع به رقابت فوتبال ماشینی پرداخته با دوستان خود بپردازید.

بازی Turbo League در نگاه اول همانند بازی Rocket League به نظر می رسد؛ این بازی شاید اسم، محیط، گیم پلی، کنترل و سبک مشابه با بازی راکت لیگ داشته باشد. اما خصوصیات و هدف منحصر به فرد خود را در سبک بازی های موبایلی دنبال می کند. سازندگان بازی با ترکیب کنترل ماشین های اسپرت و ورزش فوتبال، تجربه ای منحصر به فرد را در یک بازی موبایلی به وجود آورده اند.

گیم پلی بازی Turbo League

در بازی Turbo League شما به صورت فردی یا تیمی کنترل چند ماشین اسپرت، لوکس و یا مسابقه ای را در یک زمین فوتبال در دست می گیرید. ماموریت شما در بازی هدایت یک توپ خندان بزرگ می باشد که باید سعی کنید با استفاده از کنترل ماشینی که در دست دارید و ضربه زدن به توپ موجود در زمین ورزشگاه، آن را به سمت دروازه حریف حرکت داده و امتیاز گل بیشتری را نسبت به رقیب و یا رقبای خود ثبت نمایید.

بازی لیگ توربو با شبیه سازی محیط ورزشگاه های فوتبالی و ماشین های اسپرت در اختیار شما قرار می گیرد و به دو صورت آفلاین و آنلاین قابل تجربه می باشد. با شروع بازی مستقیما وارد بخش کنترل ماشین ها می شوید و در ان جا باید بتوامید با خرید ماشین هایی با قابلیت های بیشتر، با توان بالاتری در مقابل رقبای خود بایستید. این بازی از سه مد در بخش آفلاین و آنلاین بهره می برد و قابلیت شخصی سازی ماشین ها، تغییر کنترل و خرید ماشین های اسپرت را به شما می دهد که در ادامه به بررسی قابلیت های این بازی می پردازیم.

 

Turbo League

 

محیط بازی Turbo League

لیگ توربو با وجود حجمی کمی که دارد از گرافیک خارق العاده ای برخوردار می باشد. بازی با نمای سه بعدی و دوربین متحرک نمایش داده شده و از بافت ها و شبیه سازی سه بعدی بهره می برد. نکته قابل تحسینی که از ابتدای شروع مراحل قابل مشاهده می باشد. تمرکز بالای سازندگان در شبیه سازی المان ها، زمین و ماشین های بازی می باشد که در کنار اسپرت بودن خود، واقع گرا بوده و با گرافیک بازی های دیتا دار حجیم برابری می کند. نکته دیگر در محیط لیگ توربو، گستردگی زمین بازی می باشد که مطابق با استاندارد های زمین های فوتبال طراحی شده و در کنار پهنایی که در زمین وجود دارد با وجود دیواره های کناری بازی، گیمرها می توانند با پرش بر روی دیواره ها، ضربه زدن به توپ را در ارتفاعات با استفاده از نیترو تجربه نماییند.

تنوع ماشین ها و زمین بازی Turbo League

با شروع و اجرای Turbo League شما به پنل انتخاب ماشین ها وارد می شوید. در ابتدا تنها یک ماشین کلاسیک در اختیار شما قرار می گیرد اما همانند بازی Hot Wheels برای دسترسی به دیگر خودروهای اسپرت باید با خرید سکه و یا کسب آن ها در مسابقات اقدام به آزاد کردن ماشین های جدیدتری بکنید. علاوه بر خرید ماشین های جدید می توانید با کسب امتیاز های خود در هر مسابقه قابلیت های جدیدتری را به ماشین های خریداری شده خود افزوده و قابلیت های آن ها را افزایش داده و سرعت و استقامتشان را افزایش دهید. همچنین شما دسترسی کاملی به شخصی سازی خودروهای آزاد شده دارید. به طوری با خرید و انتخاب هر ماشین، می توانید در بخش گاراژ بازی، آن را به طور کامل شخصی سازی کرده، رنگ آن را تغییر دهید.

در کنار تنوع بالایی که ماشین های موجود در لیگ توبو وجود دارد همچنین می توانید زمین بازی را از دو محیط متفاوت و مطابق سلیقه خود انتخاب نمایید. در کنار تفاوت ورزشگاه ها همچنین می توانید انتخاب های بیتشری را بر حسب نوع چالش در هر بار مسابقه با سیستم اندروید و یا دوستان خود داشته باشید.

امکان تجربه آفلاین و آنلاین در مدهای مختلف

علاوه برا امکان رقابت با سیستم اندروید در سه مد متفاوت، شما می توانید با صورت آنلاین به رقابت مساوی با دیگر دوستان خود بپردازید. با افزوده شدن دوستانتان به کلوب بازیکنان می توانید رد نبرد های برابر ۱ به ۱ تا ۳ به ۳ شرکت کرده و فوتبال ماشینی را با دیگر دوستان تجربه کنید.

کنترل روان و چند منظوره بازی

کنترل ماشین های بازی از طریق چند سیستم کنترلر امکان پذیر می باشد به طوری که می توانید علاوه بر دکمه های مجازی، از چرخش دستگاه و یا جویستک مجازی برای کنترل ماشین خود استفاده نمایید. کنترل بازی در نوع مجازی با استفاده از دو دکمه چپ و راست در سمت چپ و دکمه نیترو، و جهت بالا در سمت راست امکان پذیر می باشد. همچنین در صورت داشتن گیم پد می توانید خودروی خود را به صورت فیزیکی با استفاده از کنترلرهای گیم پد مدیریت نمایید.

بازی اندرویدی Turbo League یک تجربه منحصر به فرد از ماشین های اسپرت و مسابقات ورزشی می باشد که در کنار هیجان بالای سرعت ماشین های خارق العاده به تمرکز بالایی در رساندن توپ به هدف نیاز دارد. هم اکنون می توانید این بازی ورزشی و مسابقه ای اندرویدی را به صورت رایگان از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Turbo League :

 • مدهای مختلف بازی با چالش های متفاوت
 • امکان رقابت آفلاین و آنلاین
 • امکان چت با دوستان
 • دو محیط ورزشگاه متفاوت
 • ماشین های متنوع بازی
 • امکان ارتقا قابلیت های ماشین ها
 • امکان شخصی سازی خودروهای خریداری شده
 • امکان کنترل با گیم پد و یا کنترل های متعدد مجازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Turbo League :

 • امکان فیلمبرداری از صحنه‌های بازی و ویرایش آنها
 • آپلود ویدئو از بازی برای سایر کاربران
 • اضافه شدن 3 ماشین جدید

پیش نمایش

بازی اندروید Turbo League
بازی اندروید Turbo League

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.9 حجم 26 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده