Truck Driver Simulator

بازی اندروید Truck Driver Simulator v1.0.1 شبیه ساز رانندگی کامیون

با بازی Truck Driver Simulator به راستی کنترل یک کامیون را در اختیار داشته باشید و با چالش های مختلف رانندگی با ماشین های سنگین رو به رو شوید. در این بازی شما باید بتوانید بار کامیون خود را به مقصد برسانید. با ما با معرفی این بازی همراه باشید. ماشین سواری یکی از محبوب ترین کار های دنیا محسوب می شود و خیلی از افراد به آن علاقه مند …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۶-۱۹ 1764 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

با بازی Truck Driver Simulator به راستی کنترل یک کامیون را در اختیار داشته باشید و با چالش های مختلف رانندگی با ماشین های سنگین رو به رو شوید. در این بازی شما باید بتوانید بار کامیون خود را به مقصد برسانید. با ما با معرفی این بازی همراه باشید.

ماشین سواری یکی از محبوب ترین کار های دنیا محسوب می شود و خیلی از افراد به آن علاقه مند هستند و پیگیر ماشین های جدید و اخبار پیرامون ماشین سواری هستند. کامیون سواری نیز به عنوان جزئی از خانواده ی ماشین سواری بسیار محبوب می شود ولی رانندگی با کامیون ها همیشه راحت نیز نمی باشد و برای هر کسی مقدور نمی باشد ولی با این وجود هم طرفداران زیادی دارد.

به خاطر همین محبوبیت و عدم توانایی افراد متعددی به تجربه ی رانندگی با کامیون ها شبیه ساز های زیادی برای کامیون سواری ساخته شده اند. دنیای بازی های اندروید نیز از این قاعده مستثنی نیست. از بین بازی های شبیه ساز کامیون سواری در اندروید می توان به بازی Euro Truck Driver اشاره کرد. بازی Truck Driver Simulator نیز دقیقا یکی از همین بازی ها می باشد. در این بازی نیز شما باید کامیون خود سالم و صحیح به مقصد برسانید.

 بازی Truck Driver Simulator را استودیو بازی سازی Hill Climb ساخته است. این استودیو در ساخت بازی های کامیون سواری تجربه ی زیادی دارد و بازی های زیادی ساخته است که از بین آن ها می توان به بازی Off-road Army Truck اشاره کرد.

Truck Driver Simulator

با Truck Driver Simulator کامیون سواری کنید

در این بازی شما می توانید با دست چپ خود جهت حرکت کامیون و دست چپ خود گاز و ترمز کامیون را کنترل کنید. رانندگی در بازی Truck Driver Simulator به واقعیت شباهت زیادی دارد. به عنوان مثال شما در این بازی باید هنگام پیچ ها کمی ترمز کنید تا کامیون شما از مسیر خارج نشود و یا بهتر از بین خطوط رانندگی کنید. بیشتر بار کامیون شما در این بازی چوب می باشد و شما باید بار و البته کامیون خود را صحیح و سالم به مقصد برسانید.

بازی Truck Driver Simulator یک بازی شبیه ساز کامیون سواری می باشد که در آن شما باید به نکات رانندگی با کامیون ها توجه کنید تا در بازی موفق شوید. شما می توانید بازی Truck Driver Simulator را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Truck Driver Simulator :

  • گرافیک 3 بعدی
  • خسارت دیدن کامیون شما به صورت واقعی
  • طراحی جزئیات به خوبی انجام شده
  • وجود زوایای مختلف برای دوربین

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Truck Driver Simulator :

  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Truck Driver Simulator
بازی اندروید Truck Driver Simulator
بازی اندروید Truck Driver Simulator

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.1 حجم 23 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده