Transit King Tycoon

بازی اندروید Transit King Tycoon – Transport Empire Builder v2.3 امپراطوری حمل و نقل

اگر ذهن فعالی دارید و می‌توانید مسائل کوچک و بزرگ را به درستی و با دقت مدیریت کنید بازی Transit King Tycoon – Transport Empire Builder را تجربه کنید. در این بازی شما باید شرکت های حمل نقل خود را تاسیس کنید و با رقیب های خود برای بدست آوردن مقام امپراطور حمل و نقل مبارزه کنید.وظیفه اصلی شما همانطور که از نام بازی پیداس حمل و نقل می‌باشد. شرکت …

آفلاین ۱۳۹۷-۱۱-۲۲ 182 بار بدون دیدگاه majidpashaie

اگر ذهن فعالی دارید و می‌توانید مسائل کوچک و بزرگ را به درستی و با دقت مدیریت کنید بازی Transit King Tycoon – Transport Empire Builder را تجربه کنید. در این بازی شما باید شرکت های حمل نقل خود را تاسیس کنید و با رقیب های خود برای بدست آوردن مقام امپراطور حمل و نقل مبارزه کنید.وظیفه اصلی شما همانطور که از نام بازی پیداس حمل و نقل می‌باشد. شرکت های بزرگ، مغازه ها، مردم عادی و… همیشه وسایل هایی دارند که برای جا به جا کردن آن ها نیاز به شرکت های حمل و نقلی همانند شما دارند. در این مواقع آن ها با شما تماس گرفته و درخواست کار می‌دهند، شما باید در اسرع وقت به سفارش مشتری های خود رسیدگی کنید و آن ها را راضی نگه دارید.

بازی اندروید Transit King Tycoon – Transport Empire Builder یک گیم آفلاین در سبک شبیه سازی با رده سنی +۳ می‌باشد. این بازی توسط شرکت BON Games برای نسخه های اندرویدی تولید و منتشر شده است. از بازی هایی با سبک مشابه موجود در سایت می‌توان Off The Road را نام برد. دانلود بازی Transit King Tycoon در گوگل پلی و سایت یزد اپلکیشن به صورت مستقیم، رایگان و بدون محدودیت قابل دریافت است. امتیاز بدست آورده توسط کاربران در گوگل پلی ۴٫۱ از ۵٫۰ و تعداد دفعات دانلود بازی از ۱ میلیون بار نیز گذشته است.

 

Transit King Tycoon

 

گیم پلی بازی اندروید Transit King Tycoon – Transport Empire Builder امپراطوری حمل و نقل

در بازی امپراطوری حمل و نقل شما باید در ابتدا با جا به جایی های ساده و جزئی شروع کنید تا بتوانید بودجه مورد نیاز برای تاسیس یک شرکت بزرگ تر را جمع آوردی کنید. برای داشتن یک شرکت خوب و پرآوازه باید سابقه خوبی را در کارنامه خود ثبت کنید تا مردم وقتی به دنبال یک شرکت حمل و نقل می‌گردند با شما تماس بگیرند. برای اینکار شما باید همیشه سفارش ها را سالم، بدون نقص و سر موقع تحویل دهید تا مشتری را به خود جذب کنید.


ویژگی های کلیدی Transit King Tycoon – Transport Empire Builder :

  • کاملا آفلاین
  • وجود شهر ها و جزایر متنوع
  • وجود مزرعه های فراوان نیازمند به خمل نقل
  • قابلیت ساخت و ارتقاء تجهیزات جاده ها
  • قابلیت ارتقاء تجهیزات حمل و نقل شرکت

تغییرات نسخه جدید Transit King Tycoon – Transport Empire Builder :

  • ایجاد لوازم جدید
  • کامیون های جدید
  • رفع مشکلات جزئی

پیش نمایش

Transit King Tycoon – Transport Empire Builder
Transit King Tycoon – Transport Empire Builder
Transit King Tycoon – Transport Empire Builder
Transit King Tycoon – Transport Empire Builder

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.3 حجم 98 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده