Transformers: Earth Wars

بازی اندروید Transformers: Earth wars v1.64.0.21247 تبدیل شوندگان: جنگ های زمین

همیشه سبک بازی یا کارتون های transformers یا همان تبدیل شوندگان خاص بوده است. در این مجموعه همیشه ربات های غول پیکری بودند که به طور منحصر به فردی طراحی شده بودند. این بار بازی اندروید Transformers: Earth Wars نیز به بازار آمده است. مسلما این خبر، بهترین خبر برای علاقه مندان به مجموعه تبدیل شوندگان می باشد. همیشه در تبدیل شوندگان شخصیت های منفی و مثبت بوده وجود داشته …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۲۱ 2107 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

همیشه سبک بازی یا کارتون های transformers یا همان تبدیل شوندگان خاص بوده است. در این مجموعه همیشه ربات های غول پیکری بودند که به طور منحصر به فردی طراحی شده بودند. این بار بازی اندروید Transformers: Earth Wars نیز به بازار آمده است.

مسلما این خبر، بهترین خبر برای علاقه مندان به مجموعه تبدیل شوندگان می باشد. همیشه در تبدیل شوندگان شخصیت های منفی و مثبت بوده وجود داشته است که جذابیت این مجموعه را بیشتر می کرد. هم اکنون این ربات ها با شخصیت های مختلف که طرفداران زیادی در تمامی جهان دارد، در دنیای اندروید نیز به وجود آمده اند.

بازی اندروید Transformers: Earth Wars نیز به مانند سایر قسمت های تبدیل شوندگان همان میزان جذابیت بالا را به همراه خود دارد و صحنه های اکشن در آن به چشم می خورد. شما در این بازی باید این ربات های عجیب و غریب و غول پیکر را هدایت کنید. شاید فقط بازی اندروید در میان مجموعه ی تبدیل شوندگان کم بود که این بازی می تواند به خوبی این مجموعه دوست داشتنی را کامل کند.

طرفداران تبدیل شوندگان، حتما مدت زیادی منتظر چنین اتفاقی بودند. این بازی می تواند مدت ها علاقه مندان به دنیای تبدیل شوندگان جذب خود کند. تمامی نکات و جزئیات و داستان بازی رایانه ای و فیلم تبدیل شوندگان در Transformers: Earth Wars  نیز به خوبی آورده شده است. شما در این بازی خود را دقیقا در میان ربات های غول پیکر خواهید یافت.

سازنده ی این بازی استودیوی Backflip  می باشد. شاید تا به حال اسم این استودیو را نشنیده باشیم اما به تازگی این استودیو توانسته بازی های زیبایی بسازد و جای خود را در دل مردم باز کند. شاید انتخاب تبدیل شوندگان و ساخت آن قدمی بزرگ برای معروف شدن این استودیو باشد. این استودیو روی بازی Transformers: Earth Wars تمرکز زیادی کرده است و این بازی را به بهترین شکل ممکن ساخته است.

 

Transformers: Earth Wars

سبک بازی Transformers: Earth Wars

سبک این بازی استراتژیک می باشد. شاید انتخاب این سبک برای داستان مهیج تبدیل شوندگان کاری عجیب به نظر برسد. عجیب تر از آن ، این سبک واقعاً به این بازی می آید. طرفداران سبک بازی استراتژیک این روز ها با بازی هایی چون Clash of Clans  و یا Clash Royale  روز به روز بیشتر می شود.

سبک این بازی شباهت بسیار زیادی به بازی Rival Kingdoms  دارد. به طوری که می توان گفت اگر از بازی Rival Kingdoms  خوشتان آمده است، خواندن ادامه این مقاله را بی خیال شوید و از بازی تبدیل شوندگان لذت ببرید! البته در این بازی شما با ربات ها کار دارید، بنابراین جذابیت بازی شما بیشتر نیز خواهد شد.

خوشبختانه در این بازی شما مقدار زیادی از منابع را در ابتدا با خود دارید، دقیقا مانند فضایی ها! همچنین برای شروع ساختمان ها و منابع مالی خوبی نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت. شما در این بازی می توانید پایگاه خود را تقویت کنید، ساختمان های جدید بسازید و همین طور ارتش قوی تری برای خود فراهم کنید.

داستان بازی Transformers: Earth Wars

تمامی داستان و ریشه این بازی از داستان مجموعه تبدیل شوندگان می آید. این نکته می تواند یک نقطه ی قوت برای این بازی باشد چون از داستانی بهره می برد که مدت ها است که توانسته عده زیادی را جذب خود کند و قبل از انتشار این بازی نیز طرفداران متعددی داشته است. مسلما بعد از انتشار این بازی نیز طرفداران آن بیشتر می شود و همینطور می تواند علاقه ی طرفداران دو آتیشه ی خود را بیشتر کند و آنان را حفظ کند.

شما در این بازی می توانید انتخاب کنید که شخصیت خوب داستان باشید و یا شخصیت بد آن. دقیقا، مانند داستان بازی، شخصیت های خوب یا بد داستان خاص خود را دارند. در این بازی ترکیب تیم های دو شخصیت، کوچک تر شده اند تا بتوانید توانایی فردی هر کدام را راحت تر در جنگ ها ببینید. با این ویژگی همچنین قابلیت هدایت تیم برای شما راحت تر خواهد شد و نقش هر ربات در تیم مشخص تر می شود.

گیم پلی بازی Transformers: Earth Wars

در بازی Transformers: Earth Wars با گذراندن مراحل، ربات ها و شخصیت های بیشتری برای شما باز می شود. ربات های دوست داشتنی و محبوب که قدرت زیادی نیز دارند، در مراحل بالاتر باز خواهند شد. این قابلیت می تواند اشتیاق شما را برای ادامه ی بازی بیشتر کند.

شما می توانید با گذراندن مراحل پایگاه خود را قوی کنید، ربات های فوق العاده ای باز کنید که هنگام حمله بسیار مخرب هستند. بعضی اوقات نیروی شخصیت های بد بیشتر می شود که می توانند با استفاده از توانایی های خود، شما را در مدت کوتاهی نابود کنند. بعضی مواقع هم نیروی شخصیت مثبت بازی به چشم می خورد که می تواند با استفاده از توانایی های خود در مدت کوتاهی دشمن خود  را شکست دهد.

گرافیک این بازی واقعاً برای سبک استراتژیک بسیار خوب می باشد. صحنه ها بسیار زیبا و با توجه به جزئیات طراحی شده اند، طوری که شما را واقعاً در دنیای ربات ها قرار می دهد.

بازی تبدیل شوندگان مسلما برای علاقه مندان مخصوص مجموعه ی تبدیل شوندگان یک هدیه خدادادی می باشد، اما این بازی آنقدر زیبا و جذاب می باشد که اگر حتی قبلا چیزی از تبدیل شوندگان نشنیده باشید، با این بازی به آن علاقه مند خواهید شد. شما می توانید بازی اندروید Transformers: Earth Wars  را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Transformers: Earth Wars :

  • قابلیت انتخاب بین 2 شخصیت خوب یا بد
  • گرافیکی زیبا
  • صحنه های جنگی فوق العاده
  • برگرفته از داستانی محبوب
  • ساخت قلعه با استفاده از تجهیزات

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Transformers: Earth Wars :

  • اضافه شدن چند آیتم جدید
  • برطرف شدن مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Transformers: Earth Wars
بازی اندروید Transformers: Earth Wars
بازی اندروید Transformers: Earth Wars

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.64.0.21247 حجم 95 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده