Trailor Boutique Clothes Shop

بازی اندروید Tailor Boutique Clothes Shop v1.1.3 کارگاه طراحی لباس تیلور

بازی Trailor Boutique Clothes Shop همانطور که از نامش پیداست یک عنوان سرگرمی بوده که شما را در نقش فرد خیاطی قرار می دهد که به دارای فروشگاه طراحی لباس بوده و می تواند لباس موردنظر مشتریان خود را که سفارش داده و خریداری می کنند، طراحی و بدوزد. شما می توانید در هر زمان سفارش مشتری را انجام داده و با فروش لباس پولی به جیب بزنید. البته  بایستی لباسی را مطابق با سلیقه و نظر مشتریان طراحی کرده و بدوزید. شما …

۱۳۹۶-۰۸-۲۲ 1753 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی Trailor Boutique Clothes Shop همانطور که از نامش پیداست یک عنوان سرگرمی بوده که شما را در نقش فرد خیاطی قرار می دهد که به دارای فروشگاه طراحی لباس بوده و می تواند لباس موردنظر مشتریان خود را که سفارش داده و خریداری می کنند، طراحی و بدوزد. شما می توانید در هر زمان سفارش مشتری را انجام داده و با فروش لباس پولی به جیب بزنید.

البته  بایستی لباسی را مطابق با سلیقه و نظر مشتریان طراحی کرده و بدوزید. شما مرحله به مرحله باید پیشرفته تا به مرحله پایانی کامل شدن لباس برسید. در هر مرحله مشتری از شما درخواستی کرده و می خواهد که مطابق انتخابش انجام دهید. البته در سبک Trailor Boutique Clothes Shop تاکنون بازیهای مختلفی معرفی شدند و این نخستین باری نیست که با یک بازی در سبک فروشگاه لباس رو به رو می شویم. از این رو چنین عناوینی بیشتر دخترانه محسوب شده که می تواند ساعت ها بازیکنان را سرگرم انجام بازی مورد اشاره کرده و به طراحی و دوخت لباس بپردازید. در بازی دخترانه Cooking Queen: Restaurant Rush نیز می توانید هنر آشپزی خود را به نمایش بگذارید و ملکه آشپزی جهان شوید.

Trailor Boutique Clothes Shop

بازی اندروید دخترانه Trailor Boutique Clothes Shop

تحقق بخشیدن به رویا با انتخاب پیراهن رویایی در این فروشگاه می تواند یکی از آرزوهای دختران باشد که می خواهند آن را در بازی چون Trailor Boutique Clothes Shop  عملی سازند. بوتیک دارای حساب شخصی بوده و مشتریان از طریق ATM به پرداخت هزینه هر لباس همچون واقعیت می پردازند. به نظر شما داشتن یک بوتیک کار آسانی است؟ می توانید با بازی کارگاه طراحی لباس تیلور شانس خود را محک بزنید. با انجام بازی مهارت خود را در خیاطی نشان دهید و تبدیل به بهترین خیاط شهر شوید.

در بازی Trailor Boutique Clothes Shop این امکان برای شما فراهم شده است که انواع و اقسام لباس، دامن، ژاکت، تی شرت و … را با سلیقه خود و هر طرح و دکوراسیون دلخواهی برای مشتری تهیه کنید. اگر به بازی های اندروید دخترانه علاقه مند هستید فرصت را از دست ندهید و هر چه سریع تر بازی Trailor Boutique Clothes Shop را نصب و از این بازی دخترانه لذت ببرید.


ویژگی های کلیدی Trailor Boutique Clothes Shop :

  • خوش آمد گویی به مشتریان در بوتیک خیاط
  • انتخاب پارچه در رنگ موردنظر
  • قیچی را بگیرید و لباس مناسب را طراحی کنید
  • با ثبت نام در بازی به شکل نقدی هزینه هر لباس را از طریق ATM پرداخت کنید
  • وجود انواع لباس ها

تغییرات نسخه جدید Trailor Boutique Clothes Shop :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

Trailor Boutique Clothes Shop
Trailor Boutique Clothes Shop
Trailor Boutique Clothes Shop
Trailor Boutique Clothes Shop

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1.3 حجم 58 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده