Traffic Racer

بازی اندروید ترافیک ریسر Traffic Racer v2.5 نسخه مود

بازی Traffic Racer یکی از جذاب ترین و اعتیادآور ترین بازی های اندروید است. بازی Traffic Racer دارای گرافیک بالایی است که نسبت به حجم کمی که دارد یک ویژگی منحصر به فرد است.این بازی به صورت آفلاین اجرا میشود و شما باید در بزرگراه هایی که عموما دارای ترافیک و شلوغی هستند ماشین خود را کنترل کنید و به ماشین های دیگر برخورد نکنید.از بین خودرو ها عبور کنید …

آفلاین ۱۳۹۶-۱۲-۰۹ 2148 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی Traffic Racer یکی از جذاب ترین و اعتیادآور ترین بازی های اندروید است. بازی Traffic Racer دارای گرافیک بالایی است که نسبت به حجم کمی که دارد یک ویژگی منحصر به فرد است.این بازی به صورت آفلاین اجرا میشود و شما باید در بزرگراه هایی که عموما دارای ترافیک و شلوغی هستند ماشین خود را کنترل کنید و به ماشین های دیگر برخورد نکنید.از بین خودرو ها عبور کنید و  با برنده شدن در هر مرحله از بازی سکه دریافت کنید و ماشین خود را ارتقا بدهید.

شما به دو روش می توانید ماشین خود را در بازی کنترل کنید که به دیگر اتومبیل ها برخورد نکید: یکی از طریق کلید های لمسی در صفحه کلید و راه دیگر از طریق شتابسنج. شما می توانید با لمس کردن دکمه ی گاز در سمت راست  تصویر سرعت خود را بیشنر کنید و با لمس کردن دکمه ی ترمز در سمت چپ تصویر سرعت خود را کم کنید. بازی Traffic Racer با بیش از ۵۰۰ میلیون بار دانلود از گوگل پلی و دارا بودن گرافیکی زیبا یکی از محبوب ترین بازی های اندروید است.

 Traffic Racer

بازی اندروید Traffic Racer

در بازی ترافیک ریسر می توانید ماشین خود را ارتقا دهید و با افزایش سرعت ماشین و هم سرعت عمل خود، در این بازی رکورد جدید ثبت کنید. در حالت های مختلف می توانید خود را به چالش بکشانید تا قدرت تمرکز و عکس العمل خود را افزایش دهید. بازی Traffic Racer با بیش از ۵۰۰ میلیون نصب و امتیاز ۴٫۳ یکی از پرطرفدار ترین بازی های اندروید در سبک ریسینگ به شمار می رود.


ویژگی های کلیدی بازی جذاب ترافیک ریسر اندروید :

  • 5 حالت های بازی Police ,ChaseEndless، Two-Way، Time Trial و Free Ride
  • تنوع بالا خودروهای موجود در ترافیک شامل: کامیون ها، اتوبوس ها و SUV ها
  • امکان شخصی سازی ماشین
  • گیم پلی مناسب و زیبا

تغییرات نسخه جدید بازی جذاب ترافیک ریسر اندروید :

  • اضافه شدن سه خودرو جدید
  • بروزرسانی برخی از خودرو ها
  • رفع اشکالات جزئی

پیش نمایش

بازی جذاب ترافیک ریسر اندروید
بازی جذاب ترافیک ریسر اندروید

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.3 حجم 53 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده