Tower Defense: Tank WAR

بازی اندروید Tower Defense: Tank WAR v1.8.9 برج دفاعی: نبرد تانک‌ها

تانک‌های خود را برای یک نبرد حماسی آماده کنید زیرا بازی Tower Defense: Tank WAR در جریان است! بازی برج دفاعی: نبرد تانک‌ها یک بازی اکشن، استراتژیک و سرگرم کننده می‌باشد که توسط گروهی از کشور روسیه به نام MainActivity Development طراحی شده و تا کنون بیش از ۵۰۰ هزار نصب فعال را در پلی استور داشته و امتیاز ۴٫۳ از ۵ را کسب کرده است. در بازی Tower Defense: Tank WAR شما در …

۱۳۹۷-۰۲-۲۴ 849 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

تانک‌های خود را برای یک نبرد حماسی آماده کنید زیرا بازی Tower Defense: Tank WAR در جریان است! بازی برج دفاعی: نبرد تانک‌ها یک بازی اکشن، استراتژیک و سرگرم کننده می‌باشد که توسط گروهی از کشور روسیه به نام MainActivity Development طراحی شده و تا کنون بیش از ۵۰۰ هزار نصب فعال را در پلی استور داشته و امتیاز ۴٫۳ از ۵ را کسب کرده است.

در بازی Tower Defense: Tank WAR شما در نقش یک فرمانده حاضر می‌شوید که بایستی ارتش تانکی خود را مدیریت کنید و خسارت زیادی بر حریفان خود وارد نمایید تا پیروز میدان جنگ‌های چند ساعته شوید! بازی Tower Defense: Tank WAR به گونه‌ای طراحی شده تا افراد را برای مدت طولانی سرگرم کند و اوقات فراغت افراد پر نماید. همچنینی در ادامه می‌توانید از بازی محبوب Touch Tank بازدید نمایید.

Tower Defense: Tank WAR

 

همانطور که از اسم بازی پیداست شما باید با ایجاد برج‌های دفاعی مانع ورود دشمنان به سرزمینتان شوید و این کار تنها به وسیله برج‌ها مقدور نیست و در بین باید شما انواع تانک‌های زرهی و غیر زرهی خود را به میدان نبرد برده و با دشمنان خود مبارزه کنید.

در هر راند از بازی شما تعداد مشخصی از هر تانک را در اختیار دارید که می‌توانید آنها را به میدان جنگ بفرستید، اکثر مراحل بازی در دو طرف یک پل هستند و باید هر کدام از بازیکنان به سمت دیگر پل یعنی حریفش شلیک کند و یا با ارتقاء سطح تانکش خرابی‌های بیشتری را بر دشمن خود تحمیل کند. هر چه سطح شما بالاتر‌ می‌رود می‌توانید به تانک‌های قوی‌تر و جدید‌تری دسترسی داشته باشید و پس از جمع‌آوری امتیاز مد نظر هر تانک آن را خریداری کنید.

 

بازی استراتژیک اندروید Tower Defense: Tank WAR

در بازی Tower Defense: Tank WAR تنها جنگ زمینی نیست بلکه شما باید همزمان یک جنگ هوایی را مدیریت کنید تا آتش توپخانه و بمب‌های بمب‌افکن‌ها در جای صحیح خود فرود آیند. اگر آماده یک نبرد سهمگین و نفس گیر در برابر لشکر تانک‌ها هستید و می‌خواهید رهبر سرزمین‌های بازی باشید لازم است تا قدرت خود را به رخ دیگران بکشیدو پس از شکست آنها را به تاراج ببرید!

این بازی هیجان انگیز و جالب را می‌توانید هم اکنون از وبسایت یزد اپلیکیشن به صورت رایگان و مستقیم دریافت و بر روی تلفن هوشمند خود نصب نمایید تا یک تجربه جدیدی را از بازی‌های تانکی آنلاین کسب کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Tower Defense: Tank WAR برج دفاعی: نبرد تانک‌ها :

  • وجود تان‌ک‌ها و هواپیما‌های مختلف
  • امکان استفاده از آتش توپخانه
  • امکان ارتقاء تانک‌ها و هواپیما‌ها
  • استفاده از افک‌های مختلف در صداگذاری
  • وجود بیش از 30 مرحله چالش برانگیز

پیش نمایش

بازی اندروید Tower Defense: Tank WAR برج دفاعی: نبرد تانک‌ها
بازی اندروید Tower Defense: Tank WAR برج دفاعی: نبرد تانک‌ها
بازی اندروید Tower Defense: Tank WAR برج دفاعی: نبرد تانک‌ها
بازی اندروید Tower Defense: Tank WAR برج دفاعی: نبرد تانک‌ها
بازی اندروید Tower Defense: Tank WAR برج دفاعی: نبرد تانک‌ها

دانلود باکس Download Box

نسخه v18.9 حجم 59 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده