تاچ سی

نرم افزار اندروید Touchsi v4.0.1 اپلیکیشن درخواست تاکسی تاچ سی

با استفاده از نرم افزار تاچ سی ناوگان اتوموبیل رانی یک شهر ۲۴ ساعته در اختیار شما قرار می‌گیرد. با این برنامه شما به راحتی می‌توانید در هر نقطه ای از شهر وسیله نقلیه مورد نیاز خود را سفارش دهید تا در کسری از دقیقه به خدمت و حظور شما بیایید.برنامه Touchsi با نرم افزار هایی مثل اسنپ و یا برنامه های مشابه دیگر تفاوت های اساسی را دارا می‌باشد که …

آنلاین ۱۳۹۶-۱۰-۰۹ 993 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

با استفاده از نرم افزار تاچ سی ناوگان اتوموبیل رانی یک شهر ۲۴ ساعته در اختیار شما قرار می‌گیرد. با این برنامه شما به راحتی می‌توانید در هر نقطه ای از شهر وسیله نقلیه مورد نیاز خود را سفارش دهید تا در کسری از دقیقه به خدمت و حظور شما بیایید.برنامه Touchsi با نرم افزار هایی مثل اسنپ و یا برنامه های مشابه دیگر تفاوت های اساسی را دارا می‌باشد که آن را از دیگر برنامه ها متمایز می‌کند. از این تفاوت ها می‌توان یکی از اساسی ترین آن را نام برد که قابلیت انتخاب یک راننده اختصاصی و امتیاز دادن و ارتباط همیشگی با آن می‌باشد. این ویژگی به این معتا است که شما همیشه یک راننده را در صورت دلخواه برای خود می‌توانید داشته باشید و بعد از هر سفر به آن امتیاز دهید به طوری که وضعیت رضایت خود را از راننده به مدیریت اطلاع دهید.

نرم افزار Touchsi یک برنامه در سبک رفت و آمد و کاربردی برای کسانی که همیشه نیاز به خودرو دارند می‌باشد. این برنامه در کافه بازار و سایت یزداپلیکیشن به صورت رایگان قابل دریافت و استفاده می‌باشد.

تاچ سی

نرم افزار تاچ سی

هدف طراحی برنامه تاچ سی جلوگیری از اتلاف وقت مشتری ها و نیازمندان به خودرو و همینطور ایجاد شغل برای کسانی که خودرو دارند اما نمی‌توانند با آن کاری انجام دهند و درآمد داشته باشند اما با وجود شرکت Touchsi رانندگان خودرو ها و موتور سواران قادر به کسب درآمد خواهند بود فقط لازم است که نرم افزار را در گوشی خود دانلود و نصب کرده و از طریق تماس با تاچ سی اطلاعات خود را به مدیریت و مسئولان تحویل دهند و به سادگی صاحب شغل و در آمد شوند. شرکت تاچ سی با جذب بهترین های تاکسی رانی و موتور سواری سعی کرده است که همیشه رضایت مشتریان را به خود جذب کند و کسی را ناراضی به مقصد نفرستد.

 

تاچ سی

 

در حال حاضر شرکت تاچ سی فقط در شهر مشهد مقدس فعالیت دارد و از دارندگان خودرو در این شهر دعوت به همکاری به عمل می‌آورد و همینطور مسافران را در این شهر همراهی می‌کند. شما همینطور می‌توانید از نرم افزار Snapp هم استفاده کنید که با کلیک بر روی آن قادر به دانلود آن خواهید بود.


ویژگی های کلیدی نرم افزار اندروید تاچ سی :

  • تغییردر ظاهر گرافیکی و رابط کاربری
  • افزایش امکانات سرویس تاچ سی گردی
  • امکان دریافت هدیه و خرید با امتیازات تاچ سی
  • سهولت در استفاده از امکانات مکان های برگزیده

تغییرات نسخه جدید نرم افزار اندروید تاچ سی :

  • بهبود سرعت و عملکرد برنامه
  • اضافه شدن امکان درخواست در اختیار برای سرویس پیک و سواری در حین سفر

پیش نمایش

نرم افزار اندروید تاچ سی
نرم افزار اندروید تاچ سی
نرم افزار اندروید تاچ سی
نرم افزار اندروید تاچ سی

دانلود باکس Download Box

نسخه v4.0.1 حجم 6 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده