Total War Battles: KINGDOM

بازی اندروید Total War Battles: KINGDOM v1.30 جنگ های تمام عیار پادشاهی

بازی استراتژیک Total War Battles: Kingdom یک عنوان سبک دوربین از بالا بوده که فرنچایز آن بسیار محبوب و قدیمی از شرکت سگا محسوب می شود. پیشتر شرکت سگا این عنوان را برای سیستم عامل اندروید منتشر کرده تا عنوانی را ارائه دهد که مورد توجه بازیکنان و گیمرها قرار گیرد. با انتشار این بازی استراتژتیک طرفداران سگا به سرعت توانستند رکوردی را کسب کرده و این بازی را با آماری …

۱۳۹۶-۰۹-۱۴ 780 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی استراتژیک Total War Battles: Kingdom یک عنوان سبک دوربین از بالا بوده که فرنچایز آن بسیار محبوب و قدیمی از شرکت سگا محسوب می شود. پیشتر شرکت سگا این عنوان را برای سیستم عامل اندروید منتشر کرده تا عنوانی را ارائه دهد که مورد توجه بازیکنان و گیمرها قرار گیرد. با انتشار این بازی استراتژتیک طرفداران سگا به سرعت توانستند رکوردی را کسب کرده و این بازی را با آماری بزرگ دانلود کنند.

داستان Total War Battles: Kingdom در قرن ۱۰ پس از میلاد می گذرد و دورانی که انسان به دوره جدیدی ورود پیدا کرد و سلاح های متفاوتی روی کار آمدند تا بتوانند در جنگ ها پیروز شوند. عناوین استراتژیکی بسیار محبوبیت دارند و همین امر باعث می شود تا بیشتر توسعه دهندگان سعی کنند عنوانی با سبک استراتژیکی را توسعه داده و در اختیار مخاطب  قرار دهند. سگا نیز از جمله شرکت های مطرح در زمینه تولید عناوین استراتژیک بوده و نمی توان آن را دست کم گرفت.

Total War Battles: KINGDOM

بازی استراتژیک Total War Battles: KINGDOM

بازی جدید Total War Battles: Kingdom به عنوان یکی از عناوین جذاب با گیم پلی مهیج و سرگرم کننده است. عنوانی که شما را در نقش جنرالی قرار داده و باید با چیدمانی درست و مدیریت بی نقص گروهی از ارتش خود را برای نابودی دشمن وارد میدان کنید. سری بازیهای Total War تنها برای پلتفرم موبایل نبوده و آن را برای کامپیوترها نیز شاهد بودیم. در این سبک از بازی های استراتژیک و مبارزه ای می توانید تجربه ای متفاوت در بازی War Heroes: Multiplayer Battle را نیز کسب کنید.

حال نوبت به سیستم عامل اندروید رسیده تا شرکت سگا بازی را برای آن منتشر کند. با کسب امتیاز ۴٫۰ از ۵ می توان دریافت Total War Battles: Kingdom توانسته موردتوجه بازیکنان قرار گیرد و یکی از بازیهای پرمخاطب به شمار رود. عناوین استراتژیک در موبایل به سختی قادرند موفق شوند و تعداد آنها نیز کم نیست. اما این بازی شرکت سگا توانسته مورد توجه بیشتر بازیکنان قرار گیرد و مهیج باشد.


ویژگی های کلیدی بازی استراتژیک Total War Battles: KINGDOM :

 • تصاحب مناطق دشمن و پادشاهی بر آن
 • ایجاد ارتشی با مهارت خود
 • قابلیت کراس پلتفرم بین نسخه PC و دیگر نسخه ها
 • کیفیت گرافیکی بالا
 • گیم پلی لذت بخش و سرگرم کننده

تغییرات نسخه جدید بازی استراتژیک Total War Battles: KINGDOM :

 • رفع مشکلات و بهبود عملکرد
 • بازیکنان هم اکنون می توانند با یک حساب فیس بوک وارد سیستم شوید
 • هزينه هايي براي سرعت بخشيدن اقدامات خاص از طلا به نقره يا غذا تغيير کرده است
 • یک لیست جدید "موجود برای استخدام" به پنل تنظیم ارتش اضافه شده است که تمام نیروهای موجود را نشان می دهد
 • * 5 جزیره پاسگاه مرزی جدید برای کشف وجود دارد
 • پانل "مورد نیاز حمل و نقل" در حال حاضر در منطقه وایکینگ خود را نشان داده شده است
 • این دکمه برای مهار منابع آب پس از سیلاب می باشد، اکنون دسترسی به آن آسان تر است

پیش نمایش

بازی استراتژیک Total War Battles: KINGDOM
بازی استراتژیک Total War Battles: KINGDOM
بازی استراتژیک Total War Battles: KINGDOM

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.30 حجم 27 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده