10 ربات برتر تلگرام

۱۰ ربات برتر تلگرام

ربات تلگرام یا Bot تلگرام چیست؟ ربات تلگرام (یا Bot تلگرام)، همانطور که از نام آن پیداست، نقش یک ربات را در نرم افزار محبوب تلگرام ایفا می کند. یعنی همانند ربات برنامه ریزی شده و ساخته شده در تکنولوژی رباتیک که بطور فرض می توانند راه بروند و یا بخزند، ربات تلگرام نیز برنامه ریزی شده که بطور اتوماتیک پاسخگوی نیازهای تلگرامی شما باشد. در این مطلب قصد داریم …

۱۳۹۵-۰۸-۰۵ 3836 بار ۱ دیدگاه نوید محمدی

ربات تلگرام یا Bot تلگرام چیست؟

ربات تلگرام (یا Bot تلگرام)، همانطور که از نام آن پیداست، نقش یک ربات را در نرم افزار محبوب تلگرام ایفا می کند. یعنی همانند ربات برنامه ریزی شده و ساخته شده در تکنولوژی رباتیک که بطور فرض می توانند راه بروند و یا بخزند، ربات تلگرام نیز برنامه ریزی شده که بطور اتوماتیک پاسخگوی نیازهای تلگرامی شما باشد. در این مطلب قصد داریم ۱۰ ربات برتر تلگرام را معرفی کنیم. با ما در معرفی ۱۰ ربات برتر تلگرام همراه باشید.

معرفی ۱۰ ربات برتر تلگرام :

ربات تلگرام

۱- اولین ربات از ۱۰ ربات برتر تلگرام؛ Weatherman یا هواشناس یک ربات عالی برای با خبر شدن از وضعیت هوای شهرتان حتی تا ۵ روز آینده است. این ربات از زبان های مختلف پشتیبانی می کند که فارسی هم جزو آنهاست.

ربات تلگرام

 

ربات تلگرام

۲- Andy یک شریک یا پارتنر برای تمرین زبان شماست. این ربات خیلی دوستانه با شما مکالمه انجام می دهد و شما را در یادگیری زبان یاری می دهد. با این ربات براحتی مکالمه کنید، کلمات جدید یاد بگیرید و به سوالات آن پاسخ دهید.

ربات تلگرام

ربات تلگرام

۳- Exactly یک آموزگار کلمات زبان به سبک تکرار است. به این صورت که کلمه ای به شما نشان می دهد و بعد معانی آنرا نشان می دهد تا با کلیک روی نزدیک ترین معنی، آنرا به لیست معانی شما اضافه کند. البته در جلسات بعدی باز همان کلمات پرسیده می شود تا به امر یادگیری کمک کند.

ربات تلگرام

 

ربات تلگرام

۴- Village Game از نظر سازنده ربات، این اولین بازی استراتژیک در تلگرام است. مانند بیشتر بازی های استراتژیک کامپیوتری، می توانید مزرعه داشته باشید، طلا جمع آوری کنید، به جنگ بروید و دهکده خود را ارتقا دهید. البته تمام این اتفاقات در تلگرام رخ می دهد.

ربات تلگرام

ربات تلگرام

۵- GetMedia رباتی جالب وقدرتمند برای دانلود مستقیم فایل از قبیل: موزیک، ویدئو، کتاب صوتی، کتاب الکترونیک، پادکست و… می باشد. البته می توانید براحتی از یوتیوب، توئیتر و اینستاگرام عکس و فیلم دانلود کنید.

ربات تلگرام

ربات تلگرام

۶- تله دستیار یک دستیار جالب و کاربردی است که امکاناتی از جمله: رفع ریپورت اکانت، هایپر کردن متن، ایتالیک و بولد کردن متن، ساخت استیکر اسم شما و… کلی امکانات دیگر را در اختیار کاربر قرار می دهد. این ربات کاملاً فارسی می باشد.

ربات تلگرام

ربات تلگرام

۷- Store Bot به شما کمک می کند تا بهترین Bot های موجود در تلگرام را پیدا و استفاده کنید. رتبه بندی این ربات که بر اساس پر استفاده ترین ها و جدیدترین ربات هاست، می تواند به شما در پیدا کردن ربات دلخواه خود کمک کنید. همچنین با استفاده از ربات می توانید ۱۰ ربات برتر تلگرام یا پر استفاده ترین آنها را پیدا کنید.

ربات تلگرام

ربات تلگرام

۸- Many Bot رباتی که برای شما ربات می سازد! با این ربات شما می توانید براحتی رباتی با رابط کاربری دلخواه خود بسازید.

ربات تلگرام

ربات تلگرام

۹- Pronunciation Bot به شما کمک می کند تا تلفظ یک کلمه را با ۸۴ زبان مختلف بشنوید. فقط کافیست کلمه مورد نظر را تایپ کنید و این ربات آنرا به صوت تبدیل کرده و به شما تحویل دهد.

ربات تلگرام

ربات تلگرام

۱۰- SaveVideo Bot با این ربات می توانید ویدئوهای دلخواه خود را از یوتیوب و سایر وبسایت های اشتراک ویدئو، بطور مستقیم دانلود کنید. کافیست بعد از فرمان /save آدرس ویدئو را وارد کنید تا در کیفیت های مختلف دانلود کنید.

ربات تلگرام

  • اگر شما هم ربات کاربردی و خوبی میشناسید آن را در قسمت نظرات به ما معرفی کنید.

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۱ دیدگاه تایید شده

  • الینا 0 - پاسخ

    ممنون که این ربات ها رو معرفی کردید .