معرفی 10 بازی آفلاین اندروید

۱۰ بازی آفلاین اندروید معرفی بررسی و دانلود

بازی های آنلاین دوست داشتنی و پر طرفدار هستند. می توانیم به راحتی در هر نقطه ای، گوشی بدست شویم و حریفی از کشوری دیگر بطور انتخابی یا اتفاقی، برای چالش و مبارزه برگزینیم. بازی های معروفی مانند Clash of Clans و Modern Combat که می توانند ساعت ها وقت شما را بگیرند. اما به هر علتی، نمی توان از بعضی از بازی های آفلاین گذشت. می دانیم زمانی، اصلاً …

۱۳۹۶-۰۱-۲۹ 26364 بار بدون دیدگاه نوید محمدی

بازی های آنلاین دوست داشتنی و پر طرفدار هستند. می توانیم به راحتی در هر نقطه ای، گوشی بدست شویم و حریفی از کشوری دیگر بطور انتخابی یا اتفاقی، برای چالش و مبارزه برگزینیم.

بازی های معروفی مانند Clash of Clans و Modern Combat که می توانند ساعت ها وقت شما را بگیرند. اما به هر علتی، نمی توان از بعضی از بازی های آفلاین گذشت. می دانیم زمانی، اصلاً بازی های آنلاین وجود نداشتند و هر چه بود بدون نیاز به اینترنت و شبکه، ما را سرگرم می کرد.

در این مطلب به معرفی ۱۰ بازی آفلاین اندروید می پردازیم که هم سرگرم کننده و جذاب هستند و هم نیازی به اینترنت ندارند. توجه داشته باشید این لیست بر اساس تجربه ما تنظیم شده که شاید با سلایق و سایت های دیگر متفاوت باشد.

معرفی ۱۰ بازی آفلاین اندروید

لیست منتخبی ۱۰ بازی آفلاین اندروید ما بدین صورت است. که به توصیف و در نهایت دانلود آنها می رسیم.

۱ Can Knockdown
۲ Mekorama
۳ Shadow Fight 2
۴ Lonewolf
۵ Angry Birds Star Wars II
۶ Stack
۷ Into the Dead
۸ Euro Truck Driver
۹ Dr.Parking 4
۱۰ Alto`s Adventure

۱- Can Knockdown یا زدن قوطی ها!

زدن قوطی ها یا ضربه زدن به قوطی ها یکی از بهترین بازی های آفلاین است. شما می توانید در این بازی رکورد تعریف کنید و همان رکورد را بشکنید. در این بازی شما قوطی هایی را که در شرایط خاصی قرار دارند را با تعدادی توپ محدود می زنید و امتیاز می گیرید. در هر مرحله چیدمان و شرایط خاصی در نظر گرفته شده که شما را به چالش می کشد.

10 بازی آفلاین اندروید

سبک بازی خیلی هیجان انگیز است که باعث ایجاد تفکر و تیزبینی شما در یک پرتاب توپ به سمت قوطی ها می شود. گرافیک بازی هم شما را از نظر واقعی بودن راضی نگه می دارد. بازی رایگان است که می توانید بدون هیچ محدودیتی دانلود کنید و بصورت آفلاین به آن معتاد شوید!

دانلود بازی زدن قوطی ها


۲- Mekorama مکوراما!

مکوراما! یکی دیگر از بازی های جذاب است که می توانید بصورت آفلاین از آن لذت ببرید. حجم بازی حدود ۵ مگابایت است در صورتی که گرافیک بازی راضی کننده است. در کمال تعجب این بازی شما را سرگرم می کند و مغز شما را همانند حالت بازی، ورق می زند!. شخصیت اصلی بازی یک ربات است که در هر حالتی گیر می کند و نمی داند چطور راه خروج را پیدا کند.

10 بازی آفلاین اندروید

شما باید او را یاری دهید تا به نقطه خروج برسد. خب بنظر راحت است اما نه! خیلی هم چالش بر انگیز است. در هر مرحله شما با عناصر مختلفی روبرو می شوید. در داستان های مختلف بازی، ربات های مختلفی را می بینید. در صورت تمام کردن یک مرحله ربات جدیدی باز می شود. حتی می توانید مراحل خود را بسازید. این بازی نیازی به دیتا ندارد و شما را جذب و معتاد خودش می کند.

دانلود بازی مکوراما


۳- Shadow Fight 2 مبارزه سایه ۲

مبارزه سایه ۲ در لیست ما و حتی تمام لیست بازی ها، جایگاه خاصی دارد. می توان گفت این بازی یکی از بهترین بازی های اندرویدی حساب می شود که می توانید بصورت آفلاین از آن لذت ببرید. فقط بعد تمام شدن یک فصل از بازی، باید فصل دیگر آن را مستقیماً از خود بازی دانلود کنید. به غیر از دانلود فصل بازی، دیگر نیازی به اینترنت ندارد. در هر فصل، مبارزه ها، اسلحه ها، فنون، حریف ها و جادو های گوناگونی را می بینید و تجربه می کنید. این بازی با سبک بازی فوق العاده خود شما را ساعت ها سرگرم خود می کند.

10 بازی آفلاین اندروید

مبارزه سایه ۲، داستان بازی جالبی دارد. شخصیت اصلی بازی توسط یک تلسم تبدیل به سایه شده که فقط با مبارزه با حریف ها می تواند قدرت خود را بیشترکند. شما با انتخاب صحیح سلاح و مبارزه تکنیکی باید او را به رسیدن به قدرت های جدید، یاری کنید.

دانلود بازی مبارزه سایه ۲


۴- Lonewolf

یکی دیگر از بهترین بازی های آفلاین اندروید، گرگ تنها یا Lonewolf است که سبک تیراندازی دارد. یک بازی تیراندازی با تکنیک FPS که در نگاه اول شاید خسته کننده بنظر برسد ولی داستان و رویه بازی، شما را شیفته این آن می کند. شما فایلی ۷۰ مگابایتی دانلود می کنید که گرافیک و سبک بازی ارزشش را چندین برابر می کند. این بازی هم نیازی به اینترنت ندارد. وقتی سفر خود را در این بازی به عنوان یک تیرانداز شروع می کنید، داستان به مرور آشکار می شود. مابین مراحل، کارت های طراحی شده با دست می بینید که تماماً مربوط به بازیست.

10 بازی آفلاین اندروید

اسلحه و مهمات شما نیز طی مراحل تغییرمی کند. در بعضی مراحل ممکن است که دست خالی وارد عمل شوید!. از دیگر موارد جالب این بازی می توان به داشتن ۱۲ مینی گیم و ۳۰ داستان باز و کامل از مراحل نام برد.

دانلود بازی Lonewolf


۵- Angry Birds Star Wars II پرندگان خشمگین ( جنگ ستارگان ۲)

پرندگان خشمگین ( جنگ ستارگان ۲)، جدیدترین نسخه از سری بازی معروف پرندگان خشمگین است که مدت زیادی است که گیمرهای اندرویدی آنرا می شناسند. و نیازی به توضیح ندارد که این نسخه، براساس داستان و شخصیت های فیلم مشهور جنگ ستارگان ساخته شده است. البته تفاوت های زیادی با نسخه های دیگر خود دارد. این بازی هم در عین حال که آفلاین می باشد، رایگان نیز است.

10 بازی آفلاین اندروید

با توجه به سبک آن، بازی دارای بیش از ۳۰ شخصیت است که شما می توانید انتخاب کنید. حتی می توانید گروه خود را انتخاب کنید مثل the force و the Dark Side. قابلیت Telepod این نسخه از پرندگان خشمگین، به شما این امکان را می دهد که شخصیت های مورد علاقه خود را وارد بازی کنید.

Angry Birds Star Wars II


۶- بازی رکورد زنی Stack

Stack که در معنی دیکشنری فارسی آن، یعنی توده یا انباشته، ارزش آنرا داشت که در لیست ۱۰ بازی آفلاین اندروید ما قرار بگیرد. مفهوم بازی خیلی ساده است. فقط کافیست تکه های مختلف درست در جای خود قرار دهید. وزن بازی زیاد نیست و می توانید روی تمام تبلت ها و گوشی ها آنرا نصبش کنید. سبک بازی پازلی است و می دانیم  که  اینجور بازی ها زمان زیادی از ما می گیرند.

10 بازی آفلاین اندروید

 نحوه بازی به این صورت است که موقع شروع بازی، با استوانه ای مستطیل شکل روبرو می شوید که در بالای آن قطعه ای دیگر بصورت معلق و افقی است که باید در جای مناسب و دقیق قرار بگیرد. در صورتی قطعه جدید که درست و دقیق روی استوانه قرار نگیرد، قسمتی از آن بریده می شود که باعث کوچک شدن آن می شود. اگر اشتباه زیاد شود مطمئناً برش تا جایی پیش می رود که شکست می خورید.

دانلود بازی اندروید Stack


۷- Into the Dead یا بسوی مرگ!

اگر در دنیای بازی های اکشن اندروید گشتی زده باشید، شاید نام بازی Into the Dead یا بسوی مرگ را شنیده باشید. این بازی مانند دیگر بازی های آفلاین، بعد از دانلود، نیازی به اینترنت ندارد. موقع دانلود نیز حجم زیادی ندارد. شروع بازی بدون معطلی شما را به دنیای زامبی ها می برد و شما هستید که باید کشتن آنها را شروع کنید.

10 بازی آفلاین اندروید

گرافیک بالا و هیجان شما را محو بازی می کند. داستان بازی چهارگانه است و هر داستان با هم متفاوت است و شما باید مراحل را بخوبی طی کنید تا مرحله بعدی باز شود. کشتن زامبی ها و زنده ماندن میان آنها هدف بازی است. در حین بازی شما می توانید از صندوقچه ها، اسلحه و مهمات خود را بردارید . Into the Dead شما را به دنیای بازی های اکشن می برد.

دانلود بازی Into the Dead


۸- Euro Truck Driver یا راننده کامیون اروپا

یکی دیگر از بازی هایی که می تواند در لیست ما قرار گیرد راننده کامیون اروپا است. اگر شما دوست دارید راننده تریلی شوید و بار را به مقصد خود برسانید، این بازی مناسب شماست که با گرافیک و سبک بازی عالی شما را مشغول کند. البته این بازی حالت آنلاین هم دارد ولی در حالت آفلاین نیز شما را حسابی مشغول خود می کند. با رساندن بار به مقصد می توانید تریلی های مختلفی را بخرید و امتحان کنید.

10 بازی آفلاین اندروید

بازی در حالت های مختلف رانندگی انجام می شود و مقصد راه مهم است. جاده ها و ترافیک ها خیلی واقعی هستند تا جایی که فکر می کنید واقعاً در حال یک تریلی واقعی هستید. می توانید میان راه سوخت گیری کنید و حتی بخوابید و استراحت کنید!. این کاری است که راننده تریلی ها می کنند. این حالت های واقعی باعث شده که این بازی جایگاه خوبی در لیست ما داشته باشد.

دانلود بازی Euro Truck Driver


۹- Dr Parking 4 یا دکتر پارکینگ ۴

دکتر پارکینگ ۴ علاوه بر سبک بازی و گرافیک خوب، می تواند مفاهیم رانندگی شما را نیز بالا ببرد. همانطور که می توان حدس زد این بازی در مورد پاک ماشین ها در جایگاه مناسب پارکینگ است.دکتر پارکینگ ۴ نیز بازی آفلاین اندروید می باشد هر چند که می توان بصورت آنلاین هم آنرا بازی کرد.

10 بازی آفلاین اندروید

مراحل مختلفی در این بازی در شرایط مختلفی وجود دارد. شاید در مرحله اول ساده بنظر برسد که یک ماشین را مستقیم در جای خود قرار دهید ولی مطمئناً مراحل سختی هم پیش رو هست که شما را به چالش بکشد. می توانیم در این بازی کنترل کننده ها و نمای دوربین را شخصی سازی کنیم. در آخر این بازی می تواند با حجم کم خود در گوشی و تبلت شما جا خوش کند.

دانلود بازی Dr Parking 4


۱۰- Alto’s Adventures یا ماجراهای آلتو

به دهمین بازی آفلاین اندروید می رسیم. باور کنید یا نه این بازی می تواند از بهترین های اندروید باشد. حتی اگر دائم آفلاین باشید آلتو همیشه در حال دویدن است!. این بازی حتی در گوشی و تبلت هایی با سیستم ضعیف هم  بخوبی اجرا می شود. برای این بازی نیازی به دانلود دیتای سنگینی ندارید. پسرکی که دائم در حال دویدن در شرایط مختلف است تا به مقصد برسد. گرافیک بازی در شرایط مختلف آب و هوایی و شب و روز عوض می شود.

10 بازی آفلاین اندروید

Alto’s Adventures یا ماجراهای آلتو شاید رتبه مناسبی در لیست بازی آفلاین اندروید ما نداشته باشد ولی در هر حال جزو بهترین بازی های آفلاین اندروید است.

دانلود بازی ماجراهای آلتو


نتیجه گیری

۱۰ بازی آفلاین اندروید می تواند ساعت ها بدون مصرف یک بیت از اینترنت شما را در حالت آفلاین مشغول کند. بازی های نامبرده از لحاظ حجم و گرافیک تقریباً با تمام دستگاه های اندرویدی سازگار است. شما هم اگر بازی خاصی می شناسید که در لیست ما قرار ندارد، معرفی کنید.

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده