Top Boat: Racing Simulator

بازی اندروید Top Boat: Racing Simulator 3D v1.05 مسابقات قایق رانی

بازی Top Boat: Racing Simulator 3D یک بازی بسیار جذاب در پلتفرم اندروید می‌باشد که توسط شرکت T-Bull در پلی استور به انتشار رسید و تا کنون توانسته بیش از ۴ میلیون نصب را به خود اختصاص دهد که برای یک بازی در سبک شبیه سازی بسیار موفقیت آمیز می‌باشد. سریعترینبیش از ۲۵ نوع قایق و جت اسکی در اختیار شما قرار داده خواهد شد تا در در مسیرهای بی نظیر توانایی هایتان …

۱۳۹۷-۰۱-۱۲ 809 بار بدون دیدگاه مجید نوایی

بازی Top Boat: Racing Simulator 3D یک بازی بسیار جذاب در پلتفرم اندروید می‌باشد که توسط شرکت T-Bull در پلی استور به انتشار رسید و تا کنون توانسته بیش از ۴ میلیون نصب را به خود اختصاص دهد که برای یک بازی در سبک شبیه سازی بسیار موفقیت آمیز می‌باشد. سریعترینبیش از ۲۵ نوع قایق و جت اسکی در اختیار شما قرار داده خواهد شد تا در در مسیرهای بی نظیر توانایی هایتان را به چالش بکشید و هر یک از آنها را به دلخواه تقویت کنید و آب‌های خروشان را درنوردید!

قایق‌ها و جت اسکی‌ها در ۶ سطح مختلف دسته بندی شده‌اند که شما میتوانید از بین هاورکرافت، کلاسیک، هیدرولیک، و … می‌توانید یکی را انتخاب کنید و پس از شخصی سازی آن با موتور‌های قدرتمند با سایر بازیکنان به رقابت بپردازید. این بازی می‌توان یکی از بهترین‌ها در سبک شبیه سازی قایق رانی دانست به این دلیل که، بازی از گیم پلی، گرافیک و صدا گذاری بسیار عالی برخوردار است و همه اینها یک حس خوب را کاربر و بازیکن می‌دهد و او را هرچه بیشتر به سمت آن جذب می‌کند.

 

Top Boat: Racing Simulator 3D

 

گیم پلی بازی Top Boat: Racing Simulator 3D

گیم پلی بازی Top Boat: Racing Simulator 3D را میتوان از ۱۰ امتیاز به آن نمره ۸ را داد، محیط‌های بازی بسیار دقیق و بی‌نقص طراحی شده‌اند، قایق‌ها قدرت و سرعتشان بر اساس واقعیت ثبت شده‌اند و همچنین ویژگی‌های دیگری مانند ایجاد تیم برای شرکت در مسابقات مختلف و شکرت در کاپ‌ها و مسابقات قهرمانی جهان جذابیت بیشتری به گیم پلی این بازی‌ میدهد.

کنترل بازی نیز بسیار راحت است به طوری که شما فقط دو کلید پدال سرعت و نیتروژن را در بازی می‌بینید و دلیل فرمان نداشتن بازی، مستقیم بودن مسیر بازی می‌باشد. اگر شما نیز به این دسته از بازی‌ها علاقه‌مند هستید توصیه میکنیم این بازی بسیار هیجان انگیز و جذاب را از دست نداده و هم اکنون آن را از یزد اپلیکیشن دانلود کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Top Boat: Racing Simulator 3D مسابقات قایق رانی :

  • دارای 6 کلاس مختلف برای قایق‌ها و جت اسکی‌ها
  • شکرت در مسابقات و کاپ‌های جهانی
  • دارای 25 قایق با قابلیت شخصی سازی
  • گرافیک شگفت انگیز
  • صدا گذاری عالی و بی‌نقص

پیش نمایش

بازی اندروید Top Boat: Racing Simulator 3D مسابقات قایق رانی
بازی اندروید Top Boat: Racing Simulator 3D مسابقات قایق رانی
بازی اندروید Top Boat: Racing Simulator 3D مسابقات قایق رانی
بازی اندروید Top Boat: Racing Simulator 3D مسابقات قایق رانی
بازی اندروید Top Boat: Racing Simulator 3D مسابقات قایق رانی

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.05 حجم 81 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده