بازی برتر اندروید

۱۰ بازی برتر اندروید می ۲۰۱۶ top 10 games for android

اگر شما جز گیمرهای کنسولی یا PC باشید قطعا در دسته بازیکنان تلفن های هوشمند نیز قرار دارید. در طول چند سال گذشته بازیهای موبایل طرفداران بسیاری پیدا کردند و در حال حاضر نیز این روند ادامه دارد. مانند اپلیکیشن، بازیهای بسیاری برای اندروید توسعه یافته و کافیست برای دریافت آن به فروشگاه مجازی گوگل پلی مراجعه کنید. اگر شما از طرفداران پر و پا قرص بازیهای اندرویدی هستید، ما …

۱۳۹۵-۰۲-۲۹ 3238 بار بدون دیدگاه m.jahandar

اگر شما جز گیمرهای کنسولی یا PC باشید قطعا در دسته بازیکنان تلفن های هوشمند نیز قرار دارید. در طول چند سال گذشته بازیهای موبایل طرفداران بسیاری پیدا کردند و در حال حاضر نیز این روند ادامه دارد. مانند اپلیکیشن، بازیهای بسیاری برای اندروید توسعه یافته و کافیست برای دریافت آن به فروشگاه مجازی گوگل پلی مراجعه کنید. اگر شما از طرفداران پر و پا قرص بازیهای اندرویدی هستید، ما برایتان لیستی از ۱۰ عنوان بازی برتر اندروید (top 10 games) ماه می را تهیه کردیم که مطالعه آن خالی از لطف نیست.

معرفی ۱۰ بازی برتر اندروید top 10 games

۱- The Aetherlight

The Aetherlight

The Aetherlight

در این بازی ماجراجویی بازیکنان در دنیای استیم پانکی باید به حل پازل ها پرداخته و دشمنان را از میان بردارند. شما در این بازی باید با انواع اسباب بازی و سلاح های مختلف به جنگ بپردازید. در بخش چند نفره The Aetherlight بسیار سرگرم کننده بوده و با گرافیک فوق العاده سه بعدی نظر هر فردی را به خود جلب می کند.

۲-Battleborn Tap

Battleborn Tap

Battleborn Tap

اگر شما از طرفداران بازی چندنفره شرکت ۲K Games موسوم به Battleborn هستید، این بازی می تواند برایتان جذاب باشد. اگرچه Battleborn Tap در تمامی ساختار مشابه عنوان Battleborn نیست اما ویژگی های گفتگوی کمدی، قهرمانان مختلفی با قابلیت ارتقا و برخی دیگر آن را تاحدودی شبیه کرده است. با نابود کردن دشمنان بیشتر آیتم هایی کسب کرده و قهرمان قدرتمندی بسازید.

۳- Pokemon TCG Online

Pokemon TCG Online

Pokemon TCG Online

طرفداران بازی کارتی Pokemon Trading Card قطعا شیفته این بازی خواهند شد. در بیشتر زمینه مشابه عنوان Pokemon Trading Card بوده و اگر در آن بازی مهارت بالایی داشتید، قطعا در این بازی نیز حرفه ای خواهید بود. با پیروزی در مسابقات کارت های بیشتری را نصیب خود کرده و به مهارت خود بیافزاید تا در مجموع به قهرمانی تبدیل شوید.

۴- Elsworth: Evolution

Elsworth

Elsworth

در بازی Elsworth: Evolution با یک عنوان ماجراجویی غنی که دارای گرافیکی ۳D انیمیشنیست، رو به رو خواهید بود. Elsworth: Evolution شامل شخصیت های متعددی بوده و بازیکنان قادرست با پیروزی تا رتبه بندی جهانی صعود کرد و قهرمان باشد. هر یک از شخصیت های متعدد این بازی از حرکات مختلفی بهره می برند.

۵-Spellbinders

Spellbinders

Spellbinders

در حالی که بازی استراتژیکی Clash Royale طرفداران بسیاری پیدا کرده اما تجربه بازی Spellbinders نیز خالی از لطف نخواهد بود. سبک گیم پلی آن تاحدودی MOBA بوده و هدف شما نابودی برج دشمنان و فتح منطقه آنان است. شما فرمانده نیروهای خود هستید که دارای قدرت های فرابشری نیز می باشید، بنابراین فرصت پیروزی بسیاری داشته و باید با مهارت خود بر حریف غلبه کنید.

۶-Maestria

Maestria

Maestria

این بازی معمایی بوده و بازیکنان بر روی سقف خانه ها این عنوان را دنبال خواهند کرد. وجود بیش از ۱۶۰ مرحله با دنیایی که طراحی جالبی دارد، لذت بخش است.

۷-Taichi Panda: Heroes

Taichi Panda

Taichi Panda

این بازی دنباله عنوان  Taichi Panda اصلی بوده و گیم پلی نسبتا مشابه ای با بازی اصلی دارد. ما در  Taichi Panda عناصری از بازیهای MMO را شاهدیم و با شخصیت های متعددی رو به رویم. بنابراین می توان شخصیت های مختلفی را به کار گرفت و با گرافیک ۳ بعدی فوق العاده می تواند جذاب باشد.

۸-Hungry Shark World

Hungry Shark World

Hungry Shark World

سری بازیهای Hungry Shark از عناوین محبوب در سیستم عامل اندروید به شمار می رفت. نسخه جدید با نام Hungry Shark World منتشر شد که دارای گرافیکی بهبودیافته و سه بعدی بود. در این بازی باید در نقش کوسه گرسنه ای انسان ها و هر طعمه دیگری را خورده و امتیاز کسب کنید. با کسب امتیاز آیتم هایی را باز کرده تا یک عنوان لذت بخشی را تجربه نماید.

۹-UNCHARTED: Fortune Hunter

UNCHARTED

UNCHARTED

این بازی در دسته عناوین معمایی قرار می گیرد و تاحدودی می توان آن را شبیه به Lara Croft GO دانست. در این بازی شما نقش ناتان دریک را بازی کرده و با حل معماها سعی کنید به گنج دست یابید. شما با حل هر معما سکه هایی کسب خواهید که می توانید بوسیله آن آیتم های مفیدی را بدست آورید.

۱۰-Bushido Bear

Bushido Bear

Bushido Bear

در بازی Bushido Bear شما نقش یک خرس نینجا را ایفا کرده که باید با حرکات رزمی خود دشمنان را از بین ببرید. شما می توانید با کسب امتیاز، آیتم هایی را باز کرده و از بازی لذت ببرید. کیفیت گرافیکی Bushido Bear به عنوان یک بازی موبایل قابل ستایش است.

منبع: androidheadlines.com

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده