Toca Life: Hospital

بازی اندروید Toca Life: Hospital v1.0 زندگی توکا: بیمارستان

در بازی Toca Life: Hospital شما در نقش یک دکتر، پرستار، جراح، مدیر بیمارستان و… خواهید بود که باید بیمارستانی بزرگ را مدیریت کنید. باید همیشه هوشیار باشید زیرا هر لحظه ممکن است شخصی را به بیمارستان بیاورند که نیاز به مداوای سریع دارد و شما به عنوان پزشک آن باید بتوانید که تمامی مراحل درمانی را برای آن انجام دهید. شما باید بیماری را تشخیص دهید و متناسب با …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۹-۱۹ 1517 بار بدون دیدگاه مجید پاشایی

در بازی Toca Life: Hospital شما در نقش یک دکتر، پرستار، جراح، مدیر بیمارستان و… خواهید بود که باید بیمارستانی بزرگ را مدیریت کنید. باید همیشه هوشیار باشید زیرا هر لحظه ممکن است شخصی را به بیمارستان بیاورند که نیاز به مداوای سریع دارد و شما به عنوان پزشک آن باید بتوانید که تمامی مراحل درمانی را برای آن انجام دهید. شما باید بیماری را تشخیص دهید و متناسب با تشخیص خود درمان را پیش ببرید.

اگر بیماری نیاز به جراحی داشته باشد وظیفه شما این می باشد که از بیمار عکس های مورد نیاز را بگیرید و به اتاق عمل انتقال دهید و یک عمل سریع و اورژانسی را برای آن انجام دهید. در حین عمل باید بدانید که چه بخشی را می خواهید برش بزنید و عمل را در آن نقطه انجام دهید اگر هنگام آن مشکلی پیش بیاید یا تصمیم اشتباهی بگیرید ممکن است مریض را از دست بدهید.

Toca Life: Hospital یک گیم در سبک آموزشی، کودکانه با درجه سنی +۳ می باشد که در اواسط ماه آوریل آخرین آپدیت آن توسط شرکت Toca Boca منتشر شده است. این بازی در گوگل پلی رایگان می باشد. آمار و ارقام این بازی در گوگل پلی نشان دهنده خوب بودن بازی هستند که ارزش دانلود را برای علاقه مندان دارد. این آمار عبارتند از: تعداد دفعات دانلود و نصب بازی بین ۵۰ تا ۱۰۰ هزار نسخه و امتیاز ۴٫۷ از ۵ بازی می باشد که آماری واقعا خوب به حساب می آید.

 Toca Life: Hospital

 

گیم پلی Toca Life: Hospital

در بازی Toca Life: Hospital همانطور که گفتیم شما در نقش یک پزشک هستید که باید در بیمارستان خود به درمان بیماران با بیماری های متفاوت بپردازید. بیمارستان به شما به عنوان یک پزشک اجازه دسترسی به همه بخش هارا میدهد این بخش ها عبارتند از: اشعه ایکس، رادیولوژی، اتاق جراحی، پرستاران و… . بیمارستان دارای ۵ طبقه می باشد زیر زمین می توان بخش پارکینگ آمبولانس ها یا یک آزمایشگاه باشد، در طبقه همکف شما می توانید یه بخش پذیرش قرار دهید و بیماران با مراجعه به پیش آن ها می توانند نوبت دریافت کنند و در بخش انتظار یا کافه لذت ببرند.

طبقه های بالاتر بیمارستان مهم تر و اساسی تر هستند زیرا بخش عظمی از درمان بیماران در آن ها انجام میشود. در طبقه های بالاتر شما مطب خود را خواهید داشت که مریض ها را در آن معاینه میکنید و برای موارد لازم به طبقات دیگر میفرستید تا کار های دیگر را انجام دهند.

از بازی های دیگر شبیه به سبک Toca Life: Hospital می توان از عنوانین معروفی مثل پو و  My Talking Tom نام برد که می توانید آن هار نیز دانلود کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Toca Life: Hospital :

  • وجود 5 طبقه در بیمارستان
  • قابلیت رفت و آمد در 5 طبقه
  • قابلیت استفاده از ابزار های پزشکی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Toca Life: Hospital :

  • با توجه به اینکه نسخه اولیه بازی ارائه شده است، تغیرات در نسخه های بعدی ذکر خواهد شد.

پیش نمایش

بازی اندروید Toca Life: Hospital
بازی اندروید Toca Life: Hospital
بازی اندروید Toca Life: Hospital
بازی اندروید Toca Life: Hospital

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0 حجم 61 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده