Fast Charge

شارژ سریع گوشی های اندرویدی (نکات و ترفندها)

گوشی های هوشمند در کنار سیل عظیم پیشرفت های خود به راستی که در بخش انرژی و باتری همچنان نتوانسته اند رضایت و نیازهای نسبی کاربران را برآورده کنند. بسیاری از تلفن های هوشمند ازجمله گوشی های اندرویدی در کنار عمر کم باتری خود زمان طولانی را صرف شارژ شدن گوشی تلف می کنند. زمانی که می تواند قسمت بزرگی از عمر کوتاه باتری باشد.روش های متعددی برای شارژ شدن …

۱۳۹۵-۰۲-۲۲ 910 بار بدون دیدگاه عماد

گوشی های هوشمند در کنار سیل عظیم پیشرفت های خود به راستی که در بخش انرژی و باتری همچنان نتوانسته اند رضایت و نیازهای نسبی کاربران را برآورده کنند. بسیاری از تلفن های هوشمند ازجمله گوشی های اندرویدی در کنار عمر کم باتری خود زمان طولانی را صرف شارژ شدن گوشی تلف می کنند. زمانی که می تواند قسمت بزرگی از عمر کوتاه باتری باشد.روش های متعددی برای شارژ شدن گوشی های اندرویدی وجود داردکه می توانید با رعایت چند نکته ساده در زمان خود صرفه جویی کنید صرفه جویی که  نسبت به بسیاری از تکنولوژی های شارژ سریع آسان تر می باشد با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

نکات و ترفندهایی برای شارژ سریع گوشی های اندرویدی

chargeiphonefaster1

از دستگاه خود در حین شارژ شدن استفاده ننمایید

نکته ی اصلی در شارژ سریع یک باتری استفاده نکردن در زمان شارژ شدن است تا تلفن شما کمترین مصرف و در مقابل بیشترین دریافت را داشته باشد بسیاری از گوشی های هوشمند اگر در حین استفاده شارژ شوند نصف بازدهی بدون کارکرد را دارند پس به جای اینکه مدام در حال استفاده از گوشی خود باشید و در حصر کابل شارژ خود باشید لحظه ایی را اجازه ی شارژ شدن را به گوشی خود دهید و از یک باتری کامل لذت ببرید

گوشی خود را خاموش کنید

این ترفند برای بسیاری از گوشی های قدیمی مورد استفاده بوده اما حقیقت این است که در گوشی های امروزی نمی توان تفاوت زمانی زیادی را در حین شارژ شدن گوشی خاموش یا روشن ببینیم و گاهی دردسر روشن و خاموش کردن گوشی ارزش شارژ شدن گوشی در حالت خاموش را ندارد. اما اگر همین بازده کم نیز برایتان مفید است پیشنهاد می کنیم بگذارید در حالت خاموش شارژ شود.

گوشی خود را با کامپیوتر و لپ تاپ شارژ ننمایید

رابط لپ تاپ و کامپیوتر قدرت و توان یک شارژ را ندارد و در کنار شارژدهی کم و توان پایین ممکن است به مادربرد دستگاهتان آسیب زند خصوصا تکنولوژی USB1 یا USB2 توان انتقال پایینی را دارند و اگر می خواهید موبایل اندرویدی خود را شارژ نمایید سعی کنید به رابط USB3.0 یا USB3.1 متصل شوید

شارژ بی سیم وقت شما را تلف می کند

Galaxy-S6-Fast-Charging

قابلیت شارژ بی سیم را می توان در گوشی های رده بالا و محدودی دید. به هر حال این روش شارژ شگفت انگیز در شارز دهی سریع چندان شگفت انگیز نبوده به هر حال در میان شارژ با رابط USB به گامپیوتر و شارژ بی سیم ، روش شارژ بدون کابل کمی سریعتر بوده و در صورتی که از تکنولوژی شارژ سریع بهره ببرد  مناسب است گرچه باز مه به قدرت شارژرهای اصلی نمی رسد.

حالت پرواز را در حین شارژدهی فعال نمایید

airplane-mode

با قرار دادن گوشی خود در حالت پرواز با قطع شدن راه های ارتباطی گوشی همراه شما در زمان کمتری شارژ می شود. این روش تا زمانی که تلفنتان در خالت پرواز  باشد قادر به دریافت تماس و پیام نمی باشید اما در مقابل زمان کمتری را صرف پرشدن باتری می کنید.

از شر برنامه های پس زمینه راحت شوید

با نصب برنامه های اندرویدی بسیاری از اپلیکیشن ها حتی پس از بسته شدنشان در پس زمینه مشغول به فعالیت هستند و با مصرف اینترنت بازدهی شارژدهی را پایین می آورند شما می توانید با برنامه ایی مانند Grenify اجرای این اپلیکیشن ها را در پس زمینه متوقف کنید و مصرف باتری را به کمترین میزان خود بکشانید.

aukey-quick-charge

روش ها و ترفندهای متفاوتی برای کاهش زمان شارژ شدن گوشی موجود است اما باید باور داشت که تا زمانی که یک روش شارژ  سریع همگانی نشود از این روش ها نمی توان یک راه نجات استفاده کرد. پیشنهاد ما استفاده از پاوربانک می باشد. تازمانی که باتری گوشی شما در حال تمام شدن است به طور سیار آن را شارژ نمایید.

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده