Tiny Gladiators

بازی اندروید Tiny Gladiators v2.2.3 گلادیاتور های کوچک

بازی Tiny Gladiators آنقدر زیبا می باشد که بتواند شما را برای مدت طولانی مشغول خود کند. این بازی اکشن با توجه به داستان و گرافیکی که دارد توانسته توجه ها را به خود جلب کند. لحظات اکشن به هر شکل که باشند، جذابیت خاص خود را دارند و می توانند ما را سرگرم کنند. بازی های اکشن نیز دقیقا همین طور می باشد، این بازی ها جذابیت خاصی دارند. …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۶-۰۸ 1866 بار ۱ دیدگاه فراز مهرآیین

بازی Tiny Gladiators آنقدر زیبا می باشد که بتواند شما را برای مدت طولانی مشغول خود کند. این بازی اکشن با توجه به داستان و گرافیکی که دارد توانسته توجه ها را به خود جلب کند.

لحظات اکشن به هر شکل که باشند، جذابیت خاص خود را دارند و می توانند ما را سرگرم کنند. بازی های اکشن نیز دقیقا همین طور می باشد، این بازی ها جذابیت خاصی دارند. از طرفی وجود صحنه هایی کارتونی و با مزه می تواند چشم نواز باشد. به همین دلیل استودیو های بازی سازی به فکر ترکیب این ۲ عامل شدند تا بتوانند طرفداران بیشتری جذب کنند.

ترکیب گرافیک کارتونی و با مزه با صحنه هایی اکشن باعث شد تا خشونت صحنه های اکشن کمتر شود و همچنین یکنواختی گرافیک کارتونی نیز از بین برود. به همین دلیل بازی هایی که از این ۲ عامل به طور همزمان بهره می برند، توانستند طرفداران بی شماری را جذب کنند. بازی Tiny Gladiators نیز از هر دوی این عوامل به طور همزمان بهره می برد. در این بازی صحنه هایی اکشن و با مزه ای در صحنه هایی گرافیکی اتفاق می افتد. از دیگر بازی های مشابه می توان به بازی Burrito Bison: Launcha Libre و Super Toss The Turtle اشاره کرد.

بازی Tiny Gladiators را استودیو بازی سازی BoomBit Games ساخته است که یکی از استودیو های برتر معروف به حساب می آید و همچنین در گوگل پلی بین استودیو های برتر بازی سازی قرار دارد. بازی Tiny Gladiator نیز توانسته تا اینجای کار موفقیت بزرگی کسب کند و در گوگل پلی نمره ی ۴٫۸ از ۵ را از دیدگاه کاربران به دست بیاورد.

 

Tiny Gladiators

 

گیم پلی بازی Tiny Gladiators

در بازی Tiny Gladiators شما کنترل شخصیت کارتونی و با مزه و البته جنگجویی را بر عهده دارید که می توانید با افزایش امتیاز های خود برای او، سلاح های متفاوت و مرگبار تری بخرید. کنترل های متفاوتی برای هدایت شخصیت شما روی صفحه قرار گرفته است.

حالت های مختلفی برای این بازی در نظر گرفته شده که با انجام آن ها می توانید امتیاز خود را بیشتر کنید. شما می توانید پیرو داستان هیجان انگیز بازی باشید و از مکان های مختلف بازی دیدن کنید و یا اینکه در حالت زنده ماندن تا جایی که می توانید با دشمنان خود مبارزه کنید و امتیاز جمع کنید.

بازی Tiny Gladiators یک بازی اکشن و با مزه می باشد که از گرافیک و داستانی زیبا بهره برده است. این بازی پتانسیل تبدیل شدن به بازی پرطرفدار را دارد. شما می توانید بازی Tiny Gladiators را از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Tiny Gladiators :

  • گرافیکی زیبا و کارتونی
  • داستانی مهیج
  • وجود سلاح های متفاوت
  • وجود حالت های مختلف بازی
  • وجود مکان های متفاوت

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Tiny Gladiators :

  • رفع مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Tiny Gladiators
بازی اندروید Tiny Gladiators
بازی اندروید Tiny Gladiators
بازی اندروید Tiny Gladiators
بازی اندروید Tiny Gladiators

دانلود باکس Download Box

نسخه 2.2.3 حجم 80 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۱ دیدگاه تایید شده

  • sadas 0 - پاسخ

    sadasdsad