Tiny Archers

بازی اندروید Tiny Archers v1.32.05.0 نسخه جدید کمانداران کوچک

بازی اندروید Tiny Archers یک بازی مبارزه ای در سبک اکشن می باشد که باید از یک برج دفاع کنید، فرایند اصلی بازی، نشانه گیری و کشتن دشمنان و شخصیت های بد این بازی می باشد. دشمنان شما می خواهند به سرزمین های شما حمله و آن ها تصرف کنند. در بازی اندروید Tiny Archers دشمنان مختلفی به سراغ شما می آیند که به طور جالبی طراحی شده اند، برای …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۳-۰۵ 1400 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی اندروید Tiny Archers یک بازی مبارزه ای در سبک اکشن می باشد که باید از یک برج دفاع کنید، فرایند اصلی بازی، نشانه گیری و کشتن دشمنان و شخصیت های بد این بازی می باشد. دشمنان شما می خواهند به سرزمین های شما حمله و آن ها تصرف کنند. در بازی اندروید Tiny Archers دشمنان مختلفی به سراغ شما می آیند که به طور جالبی طراحی شده اند، برای کشتن دشمنان مختلف به سلاح های گوناگونی نیاز دارید.

 Tiny Archer  سه شخصیت اصلی دارد.Adam ,Lily  و Narin  که یکی از دیگری جذاب تر می باشند و هر کدام داستان خاص خود را دارند. داستان های این شخصیت ها تمامی مراحل بازی را پوشش می دهد. در ابتدا شما باید مراحل مربوط با تیر انداز کوچکی (Tiny Archer) به نام Adam  را تمام کنید و سپس مراحل Lily باز می شود و بعد از آن نیز نوبت به Narin  می رسد.

جالب است بدانید هر کدام از این شخصیت ها گونه ی خاصی می باشند. Adam   یک انسان است،Lily  یک پری می باشد و Narin  نیز یک آدم کوتوله می باشد. همانطور که می بینید خلاقیت در این بازی به خوبی رعایت شده است که باعث می شود خستگی کاربر به خاطر یکنواختی به حداقل برسد.

 مراحل بازی اندروید Tiny Archers قفل شده اند و شما باید برای رفتن به مرحله ی بعدی ، مرحله ی قبلی را تمام کنید. این شیوه ی بازی می تواند به نوعی شما را مجذوب این بازی کند.

بازی اندروید Tiny Archers v1.10.25.0 نسخه جدید کمانداران کوچک

Tiny Archers

نحوه ی اصلی تیراندازی با کمان در این بازی ما را به یاد بازی فوق العاده محبوب و به یاد ماندنی Angry Birds  می اندازد. دقیقا به مانند Angry Birds  فرایند گرفتن و رها کردن می باشد. اگر چه موضوع این دو بازی کاملا متفاوت می باشد ولی طرفداران Angry Birds  می توانند مطمئن باشند که بازی اندروید Tiny Archers  نیز می توانید بسیار دلنشین باشد.

بازی کمانداران کوچک رفته رفته به شما آموزش می دهد که چگونه از شهر خود دفاع کنید و در بازی مهارت پیدا کنید تا بتوانید دشمنان را شکست دهید. همچنین به شما اجازه می دهد تا خون حاصل از کشتار دشمنان را پنهان کنید که امکانی بسیار جالب و کاربر پسند می باشد که تا به حال کمتر آن را در سایر بازی ها دیده بودیم. همچنان به شما آموزش می دهد که چگونه از تیر های خود برای کشتن دشمنان به خوبی استفاده کنید و آن ها را هدر ندهید.

اگر تیر سکه های خود را تمام کردید، چه باید کرد؟ نگران نباشید، طراحان به فکر همه موارد بودند. شما می توانید از جواهرات خود برای خرید تیر استفاده کنید تا در وسط یک جنگ دچار مشکل جدی تیر مواجه نشوید. مواظب ذخایر خود باشید، چون اگر جواهر هم نداشته باشید و تیر هم برای جنگیدن نداشته باشید، دیو ها از دیوار ها شهر بالا می آیند و شما را به پایین خواهند انداخت و شما شکست خواهید خورد.

دشمنان مختلف سلاح های متفاوتی نیز دارند. دشمنان مراحل اولیه را می توان به راحتی کشت و هرچه به مراحل بعدی می روید باید برای کشتن آن ها فکر تازه ای بکنید و از سلاح جدید تر و قدرتمند تری استفاده کنید. با هر بار برد در  بازی به شما امتیازات، سکه و جواهر داده می شود که برای رفتن به مرحله ی بعد،  باید به امتیاز مشخصی برسید.

 در بازی اندروید Tiny Archers سلاح های متفاوتی به طور زیبایی و با دقت خاصی طراحی شده اند. با گذراندن مراحل شما می توانید تیر های جادویی را نیز برای خود باز کنید که قدرت نابود گری بیشتر دارند و در مواقع ضروری به شما کمک زیادی خواهند کرد.

 شما می توانید این سلاح ها را از آهنگر شهر خود بخواهید. آهنگر در این بازی یک کوره دارد که می تواند با آن کمان، تیر و دیگر سلاح ها را بسازد. همانطور که می بینید، در این بازی درباره ی همه ی چیز فکر شده است و نقصی نمی بینید. برای اینکه بتوانید سلاح های گوناگون بسازید باید به مراحل خاصی برسید که زمان می برد و البته برای این کار به مقدار مشخصی سکه و جواهر نیز نیاز دارید.

جزئیات در این بازی به طور فوق العاده ای طراحی شده اند. شما می توانید انتخاب کنید که آیا خون های دشمنان را ببینید یا خیر. نقشه موجود در بازی به شما کمک زیادی می کند. علاوه بر این، هیجان و جذابیت بالای این بازی به طور حتم شما  را مجذوب خود خواهد کرد.

بازی اندروید Tiny Archers  را می توان بازی ای ساده ولی جالب دانست که صحنه ها به خوبی طراحی شده است .همانطور که گفته شد جزئیات به صورت خیلی خوبی طراحی شده است که می تواند این بازی را به یک بازی اعتیاد آور نیز تبدیل کند. شما می توانید بازی اندروید Tiny Archers  از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید. بازی تیراندازان کوک با بیش از ۱ میلیون نصب و امتیاز ۴٫۴ یکی از بازی های زیبا و جذاب در سبک اکشن است که توسط کمپانی ۱۰ER Entertainment ساخته شده است. اگر این بازی را تجربه کنید، دیگر نمی توانید از آن جدا شوید.


ویژگی های کلیدی Tiny Archers :

 • سه شخصیت مجزا و دوست داشتنی
 • وجود سه داستان مختلف در بازی
 • قابلیت ارتقا شخصیت ها
 • دارا بودن بیش از 70 نوع برج دفاعی
 • وجود مکان هایی زیبا در بازی
 • قابلیت اضافه کردن جنبه های بصری بیشتر(مثل دیدن خون دشمنان و یا دوربین نزدیک تر)

تغییرات نسخه جدید Tiny Archers :

 • افزوده شدن حالت پخش چند نفره.
 • بهبود حالت چند نفره
 • اضافه شدن زاویه ای جدید دوربین
 • برطرف شدن مشکلات جزئی
 • اضافه شدن زبان های بیشتر
 • اشکال مربوط به دکمه ی بازگشت،برطرف شده

پیش نمایش

Tiny Archers
Tiny Archers
Tiny Archers

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.32.05.0 حجم 84 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده